Avalda arvamust!

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV Avalda arvamust!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 98 total)
  • Autor
    Postitused
  • #16441 Reply
    alea
    Member

Mina olen vist olemuselt harakas ja mõnusalt värviline on just tore. Tuju tõstev 😆

#16442 Reply
    Member

vat mis minu jaoks kirjuks teeb asja on need ajakirjadele viitavad nupukesed… Kas neid on hädasti vaja siia??? Et nagu mis neil käsitööga pistmist on? nee just nagu segavad tegurid et hakkan käsitöö tegemise asemel ajakirja lugema oopis :P

#16443 Reply
    Guest

Mina panen vahel menüütulba noolekestega nupust kinni ja kui vaja, teen jälle lahti! 😉

#16444 Reply
    keegel
    Member

@flair wrote:

Mina panen vahel menüütulba noolekestega nupust kinni ja kui vaja, teen jälle lahti! 😉

Mull on see koguaeg kinni ,ainult kui kava tahan vaadata,siis teen lahti :D
    Tegelikult see mind ei häiri,lihtsalt olen niimoodi harjunud

#16445 Reply
    Susa
    Member

Tahtsin ka just öelda, et need ajakirjade suured kirju-mirju bannerid löövad silme ees virvendama. Võiksid jääda need, mis on käsitööga seotud. Aga igasugu muud naistekad a la Cosmopolitan (sry fännid! ;)) – need leiavad huvilised ehk ise ka üles.
    :)

#16446 Reply
    master
    Member

@minni wrote:

Lugedes mingit teemat koos kommentaaridega tundub leht koletuma kirju, nagu oleks sinna veel miskit tekkinud

@otu wrote:

Minu kogemused ütlevad seda, et kus on suur kamp naisi koos, seal ei ole võimalik teha midagi sellist mis kõikidele meeldiks

@ketraja wrote:

miskit värvi juurde panna või maha natukene võtta peaks saama ju alati teha, iseasi, kas see meeldib teistele jälle. ainuke värvikombinatsioon, mis on ühtlaselt hea, on mustvalge :D aga seda vist ei tasuks küll käsitöö foorumis teha 😉

@p6rgukiz wrote:

Sry, aga asi läks üle mõistuse kirjuks siin.

@kriuks2 wrote:

vat mis minu jaoks kirjuks teeb asja on need ajakirjadele viitavad nupukesed…

@Susa wrote:

Tahtsin ka just öelda, et need ajakirjade suured kirju-mirju bannerid löövad silme ees virvendama

#16447 Reply
    krist68
    Member

esilehel, kus on ära toodud viimased postitused, võiks olla pealkirja jaoks rohkem ruumi, väga järsult lõpevad mõned pealkirjad seal ju ära: näiteks: kust saab por….. :?:
    äkki saaks teha nii, et sealsed pealkirjad oleks veidi pikemad, et saaks rohkem infot pealkirjast ära näha, et mis küsimusega tegu?

#16448 Reply
    Member

asjalik mõte.. uurime kus see peidus võib olla

#16449 Reply
    Member

Kas ei saaks tagasi nupukest `vaata postitusi peale eelmist kylastust`.
    St. juurde lisada olemasolavatele!

Nii neetult tyytu on k6iki teemasid lugeda/klikkida = k6ik ei paku ju huvi!!!!!!!!
    Varem oli lihtne = lugesin huvitavad teemad labi ja ebahuvitavaid ei vaadanud = korraks aken kinni ja jargmisel korral need teemad enam ei seganud!!!

#16450 Reply
    Member

“Vaata lugemata postitusi” nupukese funktsioon on sisuliselt ju sama, ainult nimetus teine
    ja natukene lühem, vahe on selles et enne muutusid lugemata postid loetuks imehetkedel, enam mitte.
    Aga sa saad ju huvitavad teemad läbi lugeda ja ülejäänutele “märgi kõik teemad loetuks” teha.

#16451 Reply
    master
    Member

@Põhjatäht wrote:

Varem oli lihtne = lugesin huvitavad teemad labi ja ebahuvitavaid ei vaadanud = korraks aken kinni ja jargmisel korral need teemad enam ei seganud!!!

Kui sa teaks kui paljud just selle pärast et kurtsid, et kogemata foorumist väljudes, akna kinni klkates või sessiooni aegudes olid kõik postid loetud! Just tänu nendele kirjadele me muutsimegi foorumi hõlpsamini käsitletavas, sest alati on lihtsam ise teemad loetuks märkida kui et see sünnib suvaliselt ja vastu kasutaja tahtmist!

#16452 Reply
    Member

@rat_013 wrote:

“Vaata lugemata postitusi” nupukese funktsioon on sisuliselt ju sama, ainult nimetus teine
    ja natukene lühem, vahe on selles et enne muutusid lugemata postid loetuks imehetkedel, enam mitte.
    Aga sa saad ju huvitavad teemad läbi lugeda ja ülejäänutele “märgi kõik teemad loetuks” teha.

Kuid selleks pean ma ikkagi alafoorumisse minema, et teemad loetuks markida!! 👿 👿 👿

#16453 Reply
    master
    Member

@Põhjatäht wrote:

Kuid selleks pean ma ikkagi alafoorumisse minema, et teemad loetuks markida!! 👿 👿 👿

ei pea
    all vaskul ääres on selline koht:
    Märgi kõik alafoorumid loetuks
    Kes on foorumil

#16454 Reply
    Member

@master wrote:

@Põhjatäht wrote:

Kui sa teaks kui paljud just selle pärast et kurtsid, et kogemata foorumist väljudes, akna kinni klkates või sessiooni aegudes olid kõik postid loetud! Just tänu nendele kirjadele me muutsimegi foorumi hõlpsamini käsitletavas, sest alati on lihtsam ise teemad loetuks märkida kui et see sünnib suvaliselt ja vastu kasutaja tahtmist!

tean = see kurtmine hakkas silma!
    Seeparast paningi ette, et m6lemad nupukesed oleksid v6imalikud!!!

Veidi OT:
    Iga paevaga yha enam ja enam lausa vihastab see m6ttetu klikkimine!!! 👿 👿 👿

#16455 Reply
    master
    Member

@Põhjatäht wrote:

Seeparast paningi ette, et m6lemad nupukesed oleksid v6imalikud!!!

On ju mõlemad nupukesed:
    paremal üleval Vaata lugemata postitusi
    ja vasakul all Märgi kõik alafoorumid loetuks
    Sa ei pea ju mõttetult klikkima, enne lahkumist märgid kõik loetuks ja ongi kõik!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 98 total)
Reply To: Avalda arvamust!
Your information: