autoriõigused nii ja naa

Homepage Forums ADMINISTRATSIOONILE Töölaud autoriõigused nii ja naa

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2078 Reply
    master
    Member

Eile kumas kokkusaamiselt läbi, et kuskil oli Tekstiilikoja Tiina üsna kurjalt sõna võtnud,
    eeldan, et kellegi blogi kommentaarides, sest postitus on tal vaid üks ja see on positiivne.
    Kas keegi teab sellest midagi ja saaks meile lingi visata, ei oska otsida ja lapata pole aega.

#102542 Reply
    Member

eowyni blogi kommentaarides

#102543 Reply
    leili33
    Member

@master wrote:

Eile kumas kokkusaamiselt läbi, et kuskil oli Tekstiilikoja Tiina üsna kurjalt sõna võtnud,
    eeldan, et kellegi blogi kommentaarides, sest postitus on tal vaid üks ja see on positiivne.
    Kas keegi teab sellest midagi ja saaks meile lingi visata, ei oska otsida ja lapata pole aega.

Asi läks lahti sellest Tiina postitusest ja seal 9 kommentaari
    http://tekstiilikoda.blogspot.com/2007/03/internetimjud.html#links

#102544 Reply
    Lynx
    Member

meie arvamusliider on ka seal sõna võtnud… 👿

edit: muide rosinale võik tõesti statuseks panna “arvamusliider”

#102545 Reply
    Lynx
    Member
    #102546 Reply
    leili33
    Member

mina olin tegelikult ajakirja vaadates veidike pettunud, et Isetegija’le ei viidatud, sest ka siit on ju neid ideid saadud (see oli enne kui praegune vaidlus lahvatas, konkreetse Manni kotiga ei osanud siduda, sest ma ei ole “kotispets”)

#102547 Reply
    Member

ma poleks selle pealegi tulnud, et sellest asjast niisugune paanika tehakse – andku siis mingisse erapooletusse komisjoni, kes uurib, kas on midagi rikutud või mitte…

#102548 Reply
    mdm beadalot
    Member

Arvan, et asi pigem nendes samustes “heades tavades”. Minu teada pole Eestis küll nii arenenud autoriõigust, et siin üldse mõtet kellegi õigusi või libaõigusi taga nõuda…

Kui minult küsitaks (aga seda ju ei tehta onju 😆 ) siis ütleksin, et viisakas oleks olnud kui Eowyn (vist kirjutasin õigesti) oleks viidanud ka ajakirjas oma iidolit ja ideede allikat seda enam, et blogis ta sellele lausa rõhub.
    Samas ei süüdistaks ma ka, ega loobiks poriga. Sest fakt on, et kui oma töid kuskile üles riputad, siis võib see kellelegi “mõju” avaldada. Eks ta natuke au pihta käiks küll, kui hakataks järgi tehtud (või kolmveerand/pooleldi/veerand järgitehtud) tööga au ja kuulsust ning profitit kokku ajama. Seda aga pole minu teada antud korral juhtunud. See aga võib juhtuda ning arvan, et selle eest pole keegi kaitstud 🙄
    Aga see on minu arvamus. 8)

#102549 Reply
    kikukas
    Member

Kõik me siin teame, et Manni kotti polegi võimalik järele teha ning mitte ainult kotti, muud kah.
    Kusjuures küsitav on seegi, kas ajakirjades näidatud tööd on ikka ainult autorite endi ideed, või on sealgi netist ja mujalt inspiratsiooni saadud. Kuidas ajakirja toimetaja seda kontrollib ja kas üldse kontrollib?

#102550 Reply
    Lynx
    Member
    #102551 Reply
    mdm beadalot
    Member

Tjah – kõigil on oma arvamus 🙄 Küll see paanika kord üle läheb…

#102552 Reply
    kikukas
    Member

@mdm beadalot wrote:

Tjah – kõigil on oma arvamus 🙄 Küll see paanika kord üle läheb…

Elsa muidugi kohe jaol!

#102553 Reply
    Member

mida kurat see Elsa ennast igale poole topib!!!!!!!!!!!!

ta ei tee enam käsitööd ju ka ….. f.. ma olen nii vihane praegu

#102554 Reply
    mdm beadalot
    Member

Vala viha rosina peale välja :P
    oi ma olen kuri 😈

#102555 Reply
    LaanteLaps
    Member

mõni lausa peab järelkaja veel tekitama, nagu mingi vaimne rahuldus oleks.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 18 total)
Reply To: Reply #102546 in autoriõigused nii ja naa
Your information: