AstraC pärlitööd.

Homepage Forums – ISETEGIJA – Ise tehtud asjad AstraC pärlitööd.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 826 total)
  • Autor
    Postitused
  • #177358 Reply
    Hetty
    Member

Fantastiliselt ilusad ehted!!!!

#177359 Reply
    Member

No nii nagu näha on tekkinud siin huvitavad küsimused.
    Annan meelsasti teile nõu ja saate seda ka kasutada klientitel ja neid õppetada. Kui juhtub et kett või karabiin haak ja üldse see traat mida me kasutame siin läheb mustaks ja seda ta ka läheb. Eriti läheb ta suvel kui higistad rohkem muidu nii väga ei lähe. Kasutage puhastuseks cifi ja kui sellega olete puhastanud siis pole muud kui voolava vee alt läbi ja sirab ja särab kui uus. Mul kogemus kui tegin sõbrannale rõngastest kee ja see teatas äkki et see suisa must. Oh sa raks oli jah ja nii koledasti et ehmusin. Võtsin siis cifi ja puhastasin selle ära rohkem ei ole ta peale minu puhastamist pidanud seda enam tegema. Ja oma kuld ja hõbe ehteid puhastan ka sellega ja pole probleemi.
    Seega jõudu ehete puhastamisel :D

#177360 Reply
    stuart
    Member

Tegelikult igasugune nn kangem kraam puhastab. Ma olen enda asju puhastanud nii cifi, cilliti, äädika, keeva sidrunhappelahuse (niisama on liiga nõrk), nuuskpiirituse, ahjupuhastusvahuga… ja ka spets puhastuspastaga. Niiet variante on ;)

#177361 Reply
    Member

Just nii stuart varjante on ja meie ehted säravad taas kui uued.Nii et ehted jälle läikima kellel suvejooksul midagi tuhmiks läinud ja pidu jälle meie õuel :D

#177362 Reply
    Member

No nii siin siis minu viimased tööd enne uude kodusse minekut.
    Ega ma palju pole ju teha jõudnud kuid natuke siiski.
    See siis on sellele kaelakeele juurde tehtud käevõru, et asi oleks komplektsem.

#177363 Reply
    Member

No nii siis sai ka tehtud ussikee. Kuigi üks jõudis minema enne kui ma pilti teha jõudsin.

#177364 Reply
    Member

Nii ja see on minu viimane kee millega ma maha sain.

#177365 Reply
    tsunaami
    Member

😯 vägev!!! Metallitööd on minu jaoks endiselt müstika …

#177366 Reply
    Snowdrop
    Member

Väga kaunid tööd, järjest kaunimaks lähevad 😯

#177367 Reply
    Member

Vahvad! Rõngastest tehtud osa kohta, peale selle kui Mioka kette ja ripatseid nägin, ei oska muud õelda kui superilusad. Ja sobivad ju väga ilusti helmestega. Ise pole mõttest kaugemale jõudnud :) .
    Aga korallid ja helmeussike meeldivad väga c555r4
    On üldse midagi, mida Sa teha ei oska? :D

#177368 Reply
    Hetty
    Member

Väga kaunid tööd!!

#177369 Reply
    Member

Tänan teid kõikki heade sõnade eest. Teilt saan ma ikka indu ja tuge kohe tugevalt. ;)

#177370 Reply
    Member

Tere taas sõbrakesed. No nii kuna üsna varsti hakkab meil ka talve poole kiskuma, siis olen minagi teinud vastavalt sellele mõned proovikad.
    Siin siis minu esimesed proovi lillekesed.
    Kui õige aeg kätte jõuab eks siis teen midagi suuremat ja võimsamat kuid veel ei tea mis see on.

Ja see selline mis pildistamisel mõni leheke paigast nihkus kuid pole hullu sätime paika tagasi.

#177371 Reply
    Hetty
    Member

No sinu töid ainult vaata ja vaata. Teed nii kauneid asju!!! Lilled kui päris!!!!

#177372 Reply
    stuart
    Member

Oo kui kenad, eriti see teine 8b66t See valge raam mõjub kuidagi eriti kenasti.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 826 total)
Reply To: AstraC pärlitööd.
Your information: