Arvutikasutamise võimalus

Homepage Forums – VARIA – Vabad teemad Arvutikasutamise võimalus

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
  • Autor
    Postitused
  • #1034 Reply
    kikukas
    Member

Kuidas teie arvutit saate kasutada? On sellega kõik ok?
    Mina saan töö juures ja kodus kah, masteriga jagama ei pea.

#53921 Reply
    LaanteLaps
    Member

no näed siis, veab sul:D
    mina ka ei pea jagama… kui, siis ainult piigaga kodus. kui tal on ikka jutt pooleli, siis proovi sa löögile saada…
    noorte verk! 😆

#53922 Reply
    Member

mina ei pea kellegagi jagama, kuigi sel arvutil, kõigepealt kärssas emaplaat, siis olin ilma…
    siis videokaart, siis pandi mingi vana näss sisse pilt oli nagu ürgajal
    nüüd tegi CD rom koos mu heegelmustrite CD ga pauku, nii et iial ei või kindel olla, kiita ei või, aga no meil ikka jätkub, mehel oma arvuti kus SAT tv ja ma ei tea mis jookseb ja töö läpakas ka…

#53923 Reply
    Epu
    Member

Kodus on arvuti. Tööl ka, aga sinna satun ainult lõunavaheajal.. Kui kodus olen, siis sujuvalt mehega jagame. Suhteliselt sõbralikult ka ;)

#53924 Reply
    Drex
    Member

tööl arvuti, (vahel kasutan seal seda eraasju ajades 🙄 ), aga kodus 5 pereliiget ja 5 tegevarvutit, + mingi ühik neid, millest saaks kokku oma kaks tk kindlasti

#53925 Reply
    Verpin
    Member

Päeval on teised koolis ja tööl, siis arvuti minu päralt. Õhtul, kui lapsed unne vajuvad, siis ka minu aeg :)
    Mingil ajal on kõik kodused arvutid (vahel 2 – vahel 3) minu kasutuses. Enamusel juhtudel olen suht sõbralik jagaja.

#53926 Reply
    Member

Tööl arvuti ja jõuan ka isetegijal silma peal hoida, kodus 2 arvutit, mida pean mehe ja kahe koolilapsega jagama. Aga saab hakkama! Kui kodus arvutisse ei lasta, jääbki rohkem aega käsitööd teha.

#53927 Reply
    Rees
    Member

meil “arvuti per nase” st kaks kasutajat ja kaks läpparit. Suure kolaka sai mehe emale viidud kui teine läppar sisse kolis.

Tööjuures… ärge teistele rääkige 😳 … teen vahest pool päeva omi toimetusi. Seda muidugi siis kui kohe mitte midagi asjatada pole (mu töö sõltub teistest)

#53928 Reply
    Susa
    Member

Meil kodus kaks kasutajat ja kaks suurt arvutit, pluss läppar ringiliikumiseks. Tööl pole mul ei internetti ega arvutit – seal on hea käsitööga tegeleda – kui kliendid lubavad muidugi ;)

#53929 Reply
    Kail
    Member

Meil mitu arvutit aga töös pidevalt üks- peaaegu ööpäevaringselt.
    No näete- praegu kell 1:05 – ja sain jälle üle paari tunni siia klaveri taha, kuna “üks” lõpetas just huvitava mängu:)

#53930 Reply
    Kristy
    Member

Vanemate juures elades oli viie peale neli arvutit, nüüd eraldi elades kahe peale kaks. Ja loomulikult töö juures kaa arvuti.

#53931 Reply
    Silpsolps
    Member

Mina pean töö ajal tööd tegema, aga kodus on arvuti ja internet olemas.

#53932 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Mina saan netti kodus ja maal ja ühikas ja koolis ja…
    Endal oli enne lauaarvuti, sellel kärssas emaplaat ära, nüüd on mul hunnik juppe temast.
    Hetkel kasutan ametlikult mehe läpakat, tema kasutab töö juurest saadud läpakat. Rahu majas :P

#53933 Reply
    Member

1 arvuti kodus ja täiesti edukalt saavad kõik pereliikmed oma asjad ära asjatada ilma suurema kärata… 😉

#53934 Reply
    Member

meil üks lauaarvuti viie peale. kehtib ütlus: “kel jõud, sel võim” 😆 minu jõud käib kolmest üle, aga õnneks see, kellest ei käi (meespool siis), tahab arvutisse umbes vaid kord nädalas. tegelikult üks võiks ju juures olla, aga enamvähem saame jagatud. vahel mõtlen, et hea ongi et üks, sest muidu istuks mõned meist ööpäev arvutis. nüüd lihtsalt oleme sunnitud teistega jagama.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 37 total)
Reply To: Arvutikasutamise võimalus
Your information: