Ära anda riideribad narmasvaiba valmistamiseks :) !

Homepage Forums – VARIA – Arhiiv – ei ole kasutajatele nähtav Ära anda riideribad narmasvaiba valmistamiseks :) !

• This topic is empty.
Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
  • Autor
    Postitused
  • #10869 Reply
    Guest

Ära anda valmis lõigatud riideribad narmasvaiba valmistamiseks :) !

Ribad on lõigatud erinevatest materjalidest ja grupeeritud värvitoonide järgi. Riba suurused umbes laius 0,5cm*pikkus 5cm.

Sorteerimise võimalust ei ole, võtta saab ainult kõike korraga :) Soovitav ise järgi tulla, aga võimatu pole ka transport Tallinna piires.

Tel: 53 423 129

#314342 Reply
    Evemari
    Member

Hea oleks siin pilti näha.

#314343 Reply
    Member

Pikkus 5cm, on see ikka õige mõõt?

#314344 Reply
    Guest

Ribade pikkus on paar millimeetrit üle 7 sentimeetri, laius umbes 0,5cm.

#314345 Reply
    janne35
    Member

5cm ribadest kaltsuvaip? mingi nali?

#314346 Reply
    Drex
    Member

Ei miks, neist saaks kenad narmad vaiba sisse. vaiba põhja muidugi peab kuduma muust materjalist.
    Kui teised ei soovi võib infot jagada Paide tegevuskmeskusesse https://www.facebook.com/profile.php?id=100001698021042

#314347 Reply
    Guest

Teine võimalus on rittasätitult aluskangale õmmelda ja saab mõnusa narmasvaiba.

#314348 Reply
    Guest

Ma vaatasin ka algul, et 5 cm- nali, aga tegelikult kui nendest laduda vaiba sisse narmaline muster, siis see tulemus võiks olla super! Muidugi on see tohutu töö ja ma ei kujuta ette mis oleks sellise vaiba müügihind.

#314349 Reply
    Guest

Tulihobu- anna tuld, see oleks kihvt väljakutse ja põnev tegemine! Sa tead täpselt, mida ma silmas pean: aitan alusmaterjali kokku saada, sinna lükkad narmad vahele!:D Teeme kamba peale ära! 😉

Viewing 9 posts - 1 through 9 (of 9 total)
Reply To: Ära anda riideribad narmasvaiba valmistamiseks :) !
Your information: