APPIII!Blogi kadus ära!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad APPIII!Blogi kadus ära!

• This topic is empty.
Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
  • Autor
    Postitused
  • #162084 Reply
    Taimi07
    Member

@Põhjatäht wrote:

Taimi07:
    @Lynx wrote:

Reeglitest tulenevalt on foorumi keel ametlik kirjakeel vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele.

Toon siin ära meie poolt nõutavad normid:

1. Lause algab suure tähega.
    2. Lause lõpeb punkti, küsimärgi või hüüumärgiga.
    3. Kirjavahemärgi (peamiselt punkti ja koma) ees ei käi tühikut (näide ,kuidas ei tohi olla). Erandiks on mõttekriips.
    4. Kirjavahemärgi järel on alati tühik (näide, kuidas peab olema). Erandiks on lõigu või jutu lõpp.

Kui kõik need on täidetud ja sõnastus enamvähem loogiline, on postitus ka loetav ja meie foorumi nõuetele vastav.

Mis nüüd siis? kas selle pärast, et laused ei hakanud suure tähega?

#162085 Reply
    Member

Reeglid on reeglid ja kehtivad kõigile ühtemoodi.

Lisaks:
    Järgnevale postitusele vastates ei kasutata hea tavana siin foorumis sellist pikka viitamist.
    Kui vaatad minu postitust, siis näed, kuidas mina “viitasin”. ;)

#162086 Reply
    Sutsuke
    Member

Paraku kahjuks siin foorumis reeglid ei kehti kõigile ühtemoodi….

Reeglid kehtivad täpselt nii, kuidas moderaatoril tuju on ja kas kasutaja on uus või juba staazikam.

#162087 Reply
    Member

Moderaatoril on tuju meenutada, et kõik on inimesed ja ametlik kirjakeel kehtib kõigile.

#162088 Reply
    Taimi07
    Member
    Põhjatäht wrote:
    Reeglid on reeglid ja kehtivad kõigile ühtemoodi.

No nii tähenärija ka ei saa olla ju. Mul ei ole mudugi raske neid suuri tähti teha, aga no kuulge. Mul siis ka küsimus mitu hüüumärki v6i üksk6ik millist kirjavahemärki lause l6ppu pannakse? Kui mul pole mingit tähte klaviatuuril, siis ma asendan selle millegiga. Kui ma kirjutaks laus-kirjavigadega v6i mingis kahtlases slängis… olin jumala 6nnelik, et oma blogi jälle korda sain… Jumala imelik on kui niimoodi su kirjavigadel ja kirjavahemärkidel silma peal hoitakse, hea et hindeid ei panda veel

#162089 Reply
    Member

@Taimi07 wrote:

Mul ei ole mudugi raske neid suuri tähti teha …

Siis palun teegi seda.
    Milles üldse sel juhul küsimus?

#162090 Reply
    Taimi07
    Member

@Põhjatäht wrote:

@Taimi07 wrote:

Mul ei ole mudugi raske neid suuri tähti teha …

Siis palun teegi seda.
    Milles üldse sel juhul küsimus?

et ei peaks nii ametlik olema, selles on küsimus

#162091 Reply
    Member

:omg:
    Vot see on uudis, et suurte tähtede kasutamine tähendab ametlikkust! 😯
    Minu teada olid selleks ikka teised kriteeriumid … varem …

Suurte tähtede ja kirjavahemärkide puudumine võivad sobida ehk Delfisse, kuid mitte siia foorumisse.

#162092 Reply
    Member

Kui te kuskile külla lähete, mõne organisatsiooniga liitute või kuskile kuuluda tahate, siis on elementaarne, et te tutvute selle koha või inimgrupi reeglitega ja kas aksepteerite neid ning käitute vastavalt neile või kui need täiesti vastuvõetamatud on, ei aksepteeri ja leiate endale sobivamate reeglitega koha. Mitte ei hakka oma reegleid dikteerima. Nii lihtne see asi ongi.

Sutsukesele tuletaks meelde, et ka adminnid ja moded ei ela 24/7 foorumis, ei jõua kõiki teemasid läbi vaadata ja seepärast võivad mõned apsud kahe silma vahele jääda. Alati on võimalik tavaliikmetel teemades kas ise reeglitele viidata või siis privas modedele rikkumistest teada anda.

#162093 Reply
    robiina
    Member

Põhjatäht
    Ma austan reegleid ja pean ka ise lugu inimestest, kes neist kinni peavad, aga see (praegune olukord) hakkab üle mõistuse minema.
    1. Näita ette see koht kus on (sellised) reeglid kirjas ja millal need kehtima hakkasid?
    2. Enne kui Sa teemasse postitad, vaata üle, ega mõni administratsiooni liige pole eksinud mõne punkti vastu (peale seda vaidlust riivab see eriti silma).
    3. Kas Sa ka kunagi selle peale oled tulnud, et mõni inimene võib (sinu sõnade tõttu) väga haiget saada või peaks (foorumiga) liitumisel ette näitama arstitõendi ja tõestama rahvuslikku päritolu.

#162094 Reply
    Member

Kuna esitasid personaalsed küsimused, siis vastasin pikemalt ja personaalselt sulle privas.

Viewing 11 posts - 31 through 41 (of 41 total)
Reply To: APPIII!Blogi kadus ära!
Your information: