APPIII!Blogi kadus ära!

Homepage Forums – ISETEGIJA – Meie blogid – tehnilised teemad APPIII!Blogi kadus ära!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
  • Autor
    Postitused
  • #162069 Reply
    Guest

Mure selline
    tahtsin panna oma blogisse sunray nupukest ja millegipärast ei hakanud see tööle tahtsin siis selle koodi välja kustutada aga läks backspace nupu asemel delete nupule ja kustutasin kohemata see body sõna lõpust ära aga ma ei salvestanud midagi mõtlesin et ei mäleta kuidas see kaldkriips täpsemalt oli et võtan uuesti lahti lehe seadista blogi stiili ja siis oli kogu see aken tühi…ehmatas täitsa ära õnneks olen teinud sellest tekstist koopia alati kui olen muutnud midagi kopisin siis selle sinna tagasi ja blogi tuli tagasi aga kõik postitused on kadunud kas seda saab ka kuidagi taastada ja muidu on kõik korras olnud kui oma koopiateksti alguses sinna pannud olen kui olen midagi katsetanud siis kõik alles olnud ja ei tea miks siin seekord on nii loodan mõngit nõu saada.
    ma ütlen muidugi selle ka ära et lugesin sellekohta et kui muud üle ei jää sama template ja saab postitused tagasi.aga mõlesin lihtsalt sellepärast et kui koopia olemas miks enam siis kogu kupatust tagasi ei ole lihtsalt äkki mingi muu probleem.

ette tänades

#162070 Reply
    Member

Sul ei ole seal body taga seda märki äkki on asi selles. Ma muidugi ainult oletan, pead ei anna :)

#162071 Reply
    Guest

kui ma võtan oma blogis view source siis seal ei ole aga kui ma panen ta sinna muuda blogi stiili aknasse ei muuda ta midagi ja kui võtan siis uuesti view sourse siis seal ikka seda ei näita. :( kui on asi selles
    aga vb on tõesti lihtsam valida uus template ja saada postitused tagasi ja koopia järgi uuesti kujundus teha :?:

nüüd vaatasin et view source all on olemas see seal aga postitusi ei ole ikka :(igaljuhul muudab see aint seda et külastajate nr läheb lehe ülesse otsa.

#162072 Reply
    Member

Minul ei näita sul praegu seda märki seal taga ja külastajate arv oli firefoxiga ka enne üleval servas 🙄
    Üks võimalus on, et võta kellegi teise sama põhjaga blogi kood ja kontrolli ridarealt üle. Teine võimalus, et võta jah uus põhi ja vaata, kas siis on postitused alles. Vbl annab pärast ka sama põhi uuesti võtta, lihtsalt oma nupud pead kõik uuesti lisama.

#162073 Reply
    Guest

nii tegin siis selle uue template asja ära ja sain postitused tagasi ja tegin koopia järgi kujunduse tagasi…nüüd asi korras :D tänud igaljuhul 😆

#162074 Reply
    robiina
    Member

Kas selle vastu ka rohtu on, et blogi ei kaoks ära? Viimase nädala jooksul uuendan juba 3-s kord. Viimati tegin koopia aasta tagasi 😳 , aga õnneks pole peale seda palju muudatusi teinud, mõned head blogid ja lingid kadusid ainult ära. (Esimene kord üritasin oma pildialbumist olevat pilti vahetada ja nüüd üritan taastada kaduma läinud linke.)

#162075 Reply
    Member

Koodist koopia salvestamine endale peale igat olulist muudatust, mida kaotada ei tahaks või taastada ei viitsiks, ongi see rohi.

#162076 Reply
    robiina
    Member

Tahtsin lihtsalt selleni jõuda, kas viga on minus või minu arvutis või on see normaalne, et selline “ärakadumine” nii tihti juhtub.

#162077 Reply
    Lynx
    Member

Et mismõttes? Ise kaob ära?

#162078 Reply
    robiina
    Member

Ei kao ise ära :) Ikka siis kui üritan uut pilti või linki lisada.

#162079 Reply
    Lynx
    Member

no mai tea…minumeeltst on kõik ok….

#162080 Reply
    robiina
    Member

OK :) Aitäh et võtsid vaevaks asja uurida.

#162081 Reply
    Mercar
    Member

Noh, mina pole näiteks suutnud kordagi blogi ära kaotada hoolimata sellest et seda koodi sai vahepeal ikka palju näpitud. Muidugi alati enne näppimist sai igaks juhuks koopia tehtud.
    Eks see ole ikka iga ühe osavuse asi, kas suudab blogi ära kaotada või ei.

#162082 Reply
    Taimi07
    Member

@sessu wrote:

nii tegin siis selle uue template asja ära ja sain postitused tagasi ja tegin koopia järgi kujunduse tagasi…nüüd asi korras :D tänud igaljuhul 😆

issver mul käis ka praegu judin läbi, näppisin kah midagi nii ära et k6ik kadus. valge leht jäi järgi ainult. niigi see blogindus käib natuke ûle m6istuse. heade 6petuste järgi tehes, sain ka korda:)

#162083 Reply
    Member

Taimi07:
    @Lynx wrote:

Reeglitest tulenevalt on foorumi keel ametlik kirjakeel vastavalt ametlikele õigekeelsusnormidele.

Toon siin ära meie poolt nõutavad normid:

1. Lause algab suure tähega.
    2. Lause lõpeb punkti, küsimärgi või hüüumärgiga.
    3. Kirjavahemärgi (peamiselt punkti ja koma) ees ei käi tühikut (näide ,kuidas ei tohi olla). Erandiks on mõttekriips.
    4. Kirjavahemärgi järel on alati tühik (näide, kuidas peab olema). Erandiks on lõigu või jutu lõpp.

Kui kõik need on täidetud ja sõnastus enamvähem loogiline, on postitus ka loetav ja meie foorumi nõuetele vastav.

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 41 total)
Reply To: APPIII!Blogi kadus ära!
Your information: