ampsakule

Homepage Forums ARHIIV ISETEGIJA SUUR ARHIIV ampsakule

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
  • Autor
    Postitused
  • #740 Reply
    kikukas
    Member

kle, sa ei saa Lumemehe matusele tulla kolmapäeval kell 11?

#39646 Reply
    Member

ma kah koolis :(

#39647 Reply
    kikukas
    Member

Ok, pole hullu, aga oleks tahtnud küll, et omad joped kohal oleksid. Lumememmega rääkisin täna, ta kõbus küllaltki ja tuleb kokkutulekule kaa, hakkab kõvasti tööle ja tegutsema, nii tubli!

#39648 Reply
    Member

Eks ongi natukenegi kergem oma tulevikuga kui ei jää nelja seina vahele istuma.. hiljem on juba palju raskem edasi liikuda.

#39649 Reply
    kikukas
    Member

Jah, praegu, ma arvan, on veidi kergem, sest sebida tuleb ja asju ajada, kui juba maetud on ja siis avastad, et enm ei tulegi……….., siis läheb jamaks.

#39650 Reply
    Susa
    Member

Ampsakule tänud lappide eest! Mu mehe töökaaslased olid lappidest vaimustatud ja kogu lapinduse ideest samuti!

#39651 Reply
    Member

:)

kle, kas peaks äkki sellele http://www.yarnharlot.ca/blog/olympics2006.html algatajale ka lingi saatma, et meilt oli ka palju osalejaid?

#39652 Reply
    Susa
    Member

Siis tuleks vist välja otsida need, kes midagi kudusid ja nende nimed saata. Tema tegeles Kudumisolümpiaga ainult.

Ilusad medalid on osalejad saanud :)

#39653 Reply
    Member

lihtsalt võiks viite visata talle, et me tegime ka olümpiat – mõned kudasid ja mõned tegid muud olümpiat

#39654 Reply
    Susa
    Member

Paneks siis lingi kohale pildialbumi aadressi? Väljamaalane – ta tekstidest ei saa aru, aga las vaatab siis pilte ;)

#39655 Reply
    Member

siis peaks keegi kõik valmisoleva pildialbumisse ka panema (seal vist kõike pole)

#39656 Reply
    Susa
    Member

Tegelen sellega homme – praegu juba tukun siin arvuti taga :P Aga siis võtan nimekirja ette ja vaatan blogid üle.

#39657 Reply
    Member

sa vaata esimest (sinu enda) postitust – ma olen sinna pisi-tasa korjanud ilusti lingikesed, aga pildialbumisse ei viitsi panna 😳

#39658 Reply
    Susa
    Member

Püüdsin nüüd hommikul pilte albumisse panna – a kõigil oli vale vorming. Võtan nad õhtul ette – seivin endale kuskile ära ja panen siis albumisse üles!
    Nüüd tööle.

#39659 Reply
    Maki
    Member

See artikkel esilehel – tekilappide uus kodu- sealt peaks selle Nõmme-Kase tänava maha võtma. Sest varjupaik peab olema varjatud, ilma aadressita. (Varjupaiga perenaise tütar, kes minu töökaaslane, tegi äsja sellise märkuse).
    Kuna ma ise ei oska jne, siis pliiz, palun oskajaid :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 20 total)
Reply To: Reply #39658 in ampsakule
Your information: