Ajakiri Novita?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
  • #40685 Reply
    Susa
    Member

Eile reisilt koju jõudes ootas mindki see ajakiri :) Kõige huvitavam oli, et seal ilutses sees see sall, mida me siin talvel tegime – näiteks P6rgukizil tuli selline. :P
    Aga uued Huoppaneni toonid on võrratud! Lähen paari nädala pärast Helsingisse ja katsun nende firmapoes ära käia ja neid lähemalt uurida. Roheline ja pruun ja hall – väga kenad kohe.

#40686 Reply
    Drex
    Member

Arve kohta küsimus (arvet mul endiselt pole), et kas lisa summa tuli ka ajakirja saatekulu näol?

#40687 Reply
    Member

drex, mingit lisakulu ei tulnud, arve ikka 24 eurot. pluss tuli ainult ülekande teenustasu näol.

#40688 Reply
    Member

Kas Novita ajakirja tellijatest keegi minusugune ka, kes kevadel tellis aga siiani veel arvet saanud pole? Harrietis juba talvenumber müügil ja seega peaks varsti ka postkasti see potsatama. Ei tea, kas siis nüüd viimase ajakirja numbriga saan ka arve(tellisin 3numbrit-suvi, sügis, talv)??? Mitte, et seda arvet igatseksin, aga ikkagi 🙄 Paneb lihtsalt imestama, et nii julgelt ajakirju laiali saadavad enne kui pole asja eest tasu saanud.

#40689 Reply
    Member

Mina ei ole ka arvet saanud, tellisin 3 numbrit (kevad, suvi, sügis) kõik numbrid käes aga arvet pole. senz3 Mõtlesin ka, et peale viimast numbrit tuleb, aga ei ole tulnud.

#40690 Reply
    Member

mina tellisin ka kevadel ja pole tänaseni arvet saanud. kevad-suvi-sügis ajakirjad käes ning kott ka. ootan talve numbrit huviga, sest harrietist vaadates tundus talve oma põnev olevat.

#40691 Reply
    kikukas
    Member

Nähh, mina arvasin, et mulle üksi pole arvet saadetd, et mul vedas! 😈

#40692 Reply
    Drex
    Member

mul pole ka arvet, aga kahtlustan, et üks soome proua, kellel näpuots seal kirjastuses, et ta maksis ära. (Ta minu pool uuris seda tellimist liiga põhjalikult)
    ei muretse kah

#40693 Reply
    Sibulaplix
    Member

icc kustkohast te nii toredasti tellite seda…tasuta oleks ise ka taht tellida ;)

naliii

#40694 Reply
    Member

NB! kes ei taha automaatset pikendust tellimusele, ärge siis unustage seda neile teatamast 😉

#40695 Reply
    Member

@Muhv wrote:

NB! kes ei taha automaatset pikendust tellimusele, ärge siis unustage seda neile teatamast 😉

A kuda ma neid sellest teavitan? Ma vana tohman olen selle klubiliikme passwordid ka veel ära kaotanud. icon_aohu

#40696 Reply
    Member

ajakirjas on toimetaja Päivi telefoninumber ja meiliaadress olemas. kirjuta talle, ta on meeldiv inimene, vastab kohe. ma usun, et nad saavad ka nime järgi tellimuse peatada, mul ka kliendinumber jumal teab kus :?

#40697 Reply
    Member

Tänud Muhv! Ma ootan selle talvise ajakirja veel ära ja siis üritan asjad joonde ajada :)

#40698 Reply
    Member

kas ajakirja novita talv 2006 saab hetkel kusagilt tallinna kaubandusvõrgust ka osta? või on võimalik ainult harrietist tellida?
    http://www.harriet.ee/?ID=16&T_ID=&L_ID=101

#40699 Reply
    Member

Kas kellelgi on juba uus talve Novita ajakirju koju jõudnud? Kannatamatult ootan, sest tahaks juba kuduma hakata…….

Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 316 total)
Reply To: Ajakiri Novita?
Your information: