Ajakiri Novita?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
  • #40595 Reply
    Member

thnxs, Susa. küll on hea, et ma kotiga pakkumist ei võtnud, mul analoogne nöörkott täitsa olemas smile_aplaus

#40596 Reply
    shalla
    Member

Ajasite mulle ka novita hulluse peale- tellisin ära. Ei võtnud kotiga varianti vaid 5ajakirja 😉 . Ei kahetse – kahetsema hakkan peale arvet 😈

#40597 Reply
    Member

Tegin ka tellimuse 14.03, täna nädal aega möödas aga ajakirja veel ei ole tulnud. Iga päev loodan postkasti piiludes seda leida. Britiliis ja drex tegite ka samal ajal tellimuse, kas teil ajakiri tulnud?

#40598 Reply
    Drex
    Member

Ei pole mul kippu ega kõppu ajakirjast…. :(
    aga ehk on homme see rõõmus päev 🙄

Ongi nii…
    :tramp: jess, jess, jess,- tuli, hommikul oli postitädi (vai onu ) pand suure paki ukse taha !! kaks ajakirja +kott loveshower loveshower

#40599 Reply
    Britiliis
    Member

mul eile veel ei olnud miskit postkastis. Ma ka käin igapäev postikasti juures kriipimas, aga ei miskit. Kui järgmisel nädalal ka pole, eks ma siis kirjutan neile!

#40600 Reply
    Member

Kas need ajakirjad on väärt tellimist? Kas kogu kupatus st õpetused soome keelsed ja nö jutuna või leidub ka skeeme.
    Vaatasin tellimislehte ja miks peab kirjutama sidejaoskonna sinna, hmm?
    Maasikmari ei räägi soome keelt

#40601 Reply
    Britiliis
    Member

Ma olen paar tükki ostnud ja mulle nad meeldivad. Mõnede asjade puhul on juures skeemid teistel jälle seletused. Ma ka ei puhu suomea, aga siiamaani olen kuidagi hakkama saanud. Sealt saab häid ideid.
    Äkki soomlastel on kombeks kirjutada sidejaoskondi, muud ei oska selle kohta küll öelda.

#40602 Reply
    Member

No aga mis te selle koha peale kirjutasite siis st sidejaoskonna

#40603 Reply
    Member

mina kirjutasingi selle sidejaoskkonna nime, kuhu ta tuleb ;) aga linnas ei oska küll arvata, mis sinna panna tuleks 🙄 fakt on see, et kui aadressi kohale terve õige aadress panna, siis tuleb kohale olenemata sellest postkontori nimest ;)

#40604 Reply
    Drex
    Member

Näpin praegu novita suvenumbrit ja siin küll nii jutt, kui skeemid
    aga jutt ka selline, et loo üles niipalju silmi ka koo niimitu rida ja kasuta skeemi see või teine, ühesõnaga ma juhmik soome keele kohalt (noh nagu iga eestlane, kes pole sõnagi õppinud kohmab mingi osa soome keelt)
    aga aru saan ikka, lõiked kah pisikeste joonistena, mõõdud küljes

#40605 Reply
    Member

Tellisin siis ka ära ja jään ajakirja ootele

#40606 Reply
    Member

Mina tellisin ka 14.03 õhtul. Olen siin lugenud, et teistle toodi ikka postkasti ajakiri. Minul aga oli postkastis postkontori lihtpanderolli teade… See tähendab, et saan alles järgi minna laupäeval!!!! 😯 Nii oleks tahtnud juba sirvida….. 😳 :?

#40607 Reply
    Britiliis
    Member

Minul oli pakk eile õhtul postkastis. Kaks ajakirja ja veel ühks natuke õhem lisa uute ideedega. Ma kohe sirvisin 😯 neid terve õhtu ja kui saaks tasuta lõnga ka küll siis teeks 😆

#40608 Reply
    Member

minule pole veel tulnud, nuuks!

#40609 Reply
    shalla
    Member

Mind ootas ka eile õhtul kodus pakike kolme ajakirjaga 😆 Päris mõnusaid asju on sees. Tuleb ikka laiskusest üle saad ja näpud kiiremini tööle panna smile_c0ti

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 316 total)
Reply To: Ajakiri Novita?
Your information: