Ajakiri Novita?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
  • #40865 Reply
    Member
    #40866 Reply
    Guest

huvitav kas mulle ainult tundub ,et mingi aeg tõlgiti Novitat ka eesti keelde nüüd hakkasin otsima ja ei ole kuskil ?

#40867 Reply
    Rees
    Member

Kes tahaks täna saabunud uut suvi 2011 Novita ajakirja endale? Kaanehinnast 7.90 soovin ainult seda esimest numbrit. Ajakiri uus, korra läbi lehitsetud.

Asub Märjamaal ja kui vaja, siis Raplas, 18 ja 25.03 võin tuua Viljandisse. Postiga variandi puhul lisandub saatekulu.

Ajakirjas mõned pitsilised sokid, pitslinad, suvised kootud topid ja head ideed vanaemaruudus heegeldustele (ka vahvad seljariided neist) ning suvised jakid/džemprid.
    Kuna olen oma maitse viimasel ajal peenikeste lõngade kasutamisega lootusetult “ära rikkunud”, siis kahjuks meelepärast ei leidnud, sestap ajakiri ka uut omanikku otsib.

#40868 Reply
    Member

Mulle tuli täna Novita sokkide lisa, aga talvenumbrit ei tulnudki.
    Kas nad tulevad eraldi?
    Kellel veel on tellitud? Kas olete midagi kätte saanud?

#40869 Reply
    Drex
    Member

Minule tuli ka sokkilde lisaväljaanne.
    Novita koduleht kirjutab : Novita Talvi 2011 ilmestyy 07.10.2011.
    Seega saadetakse sel juhul eraldi.

#40870 Reply
    Drex
    Member

Ja nii ongi.
    Novita TALV saabus postkasti täna.

#40871 Reply
    Guest

minul tulid ka Sokid eile …

#40872 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Kas seda sokinumbrit kusagil näha ka saab ning kas seda kusagil poes ka müüakse?

#40873 Reply
    Member

Tahaks kah seda sokieri näha ja ehk omadagi . Novitat pole ammu ostnud enam.

#40874 Reply
    Drex
    Member

Poest ei tea muud, kui teisi Novitasid müüakse Prismades (lõngaletis). Vahest siis ka Sokieri

#40875 Reply
    Guest

üleeile sattusin roccal-mare prismasse ja seal oli see koht täiesti tühi ja selle sokiraamatukohta ei leidnud mingit lisainfot ka Novita lehelt

#40876 Reply
    eria
    Member

Kas kellelgi on üle ja müüa selle aasta Novita numbrid?

#40877 Reply
    Guest

neid vanemaid numbreid muidu saab novitast ka osta veits soodsamalt kui uut nr.

#40878 Reply
    Guest

Karnaluksi kodulehel on Sokieri täiesti olemas.

#40879 Reply
    kita
    Member

Tere!
    Näib, et olen hädas… Liitusin kuu aega tagasi Novita-klubiga. Kõik sai nagu õigesti tehtud. Minu meiliaadressile on tulnud nende poolne reklaamkiri, paroolid lehele sisselogimiseks on olemas, seal on minu kontaktid õiged. Aga mida ei ole, see on ajakiri. Ometigi on talvenumber juba ilmunud. Ei teagi nüüd, mida teha? Soome keelt ma vabalt ei valda. Peaksin veel kannatama ja ootama või kusagile meili saatma?

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 316 total)
Reply To: Ajakiri Novita?
Your information: