Ajakiri Novita?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
  • #40580 Reply
    Member

Palun abi Novita lehel regamisel. Mis peab sinna Postitoimipaikka lahtrisse kribama?
    Osoite = aadress? Postinumero = indeks?

#40581 Reply
    Member

Osoite – aadress , postinumero – indeks, postitoimipaikka – sidejaoskond

#40582 Reply
    Member

Kas kellegile on juba arve ka ära tulnud? Võib olla rumal küsimus, aga kuidas see Eestis see eurodes maksmine toimub?

#40583 Reply
    Britiliis
    Member

Kui pangaülekandega siis on sul ju võimalik valida, kas riigisisene või välismakse. Ma pole küll ühtegi välismakset hansanetist teinud aga eeldan, et seal saab ikka eurides arveldada.

#40584 Reply
    Maki
    Member

Mina pole veel arvet saanud. Tahaks juba ära maksta tegelikult, oleks süda rahul.

#40585 Reply
    Member

Ei pole kah veel arvet saanud 🙄

#40586 Reply
    Susa
    Member

Ma ei ole ka arvet saanud. Aga ega ei muretse ka sellepärast – eks nad saadavad selle kui õige aeg kätte jõuab. Äkki unustavad mu üldse ära :P
    Aga ajakirja sain kätte ja kotikese ka! Koti üle väga hea meel, sest just sellist kotti mul vaja oligi kus oma pidevalt tööjuures kaasas olevaid töid edasi-tagasi transportida :)

#40587 Reply
    Member

Susa, viska koti pilt ka üles 😉 mina seda nende lehel kuskil ei näinud ja tellisin siis selle 5 ajakirja variandi. olen ka täitsa rahul, see oli too pubekate lisa, Sipsikule häid ideid ja juhendeid (kuigi ka netist oleks need saanud, aga vana hea paberkandja on ka vahel päris mõnus lapata).
    arve järele igatsust ei tunne :P

#40588 Reply
    Susa
    Member

Pean koti tööjuurest koju tassima – siis saan pilti teha ja üles panna :)

#40589 Reply
    Drex
    Member

pusisin ka täna soomekeeles tellimust teha, ja valisin (susa kiitlemise järel) 4 ajakirja + kott

#40590 Reply
    Britiliis
    Member

Ma tegin ka täna tellimus ära. Ajasite mulle isu peale. Loodetavasti on see ajakiri, siis juba järgmisel nädalal postkastis :D

#40591 Reply
    Member

@Britiliis wrote:

Loodetavasti on see ajakiri, siis juba järgmisel nädalal postkastis :D

ma tellisin 8.03 hilisõhtul ja 10.03 hommikul oli postkastis ❗ ei osanud nii ruttu oodatagi 😯 nii et äkki üllatab sind postkast juba sel nädalal.

#40592 Reply
    Member

klge… teie kes ajakirja tellisite.. kas on keegi arve ka juba saanud :P (uudishimutsen siin)

#40593 Reply
    Lola69
    Member

Arvet … ei veel. Aga küll ta tuleb. Kuhu ta pääseb.

#40594 Reply
    Susa
    Member

Pidin sellest Novita kotist pilti tegema ja näitama, milline ta on. Pildil on mõõtudest arusaamiseks 1,5 liitrine Vichy pudel koti kõrval :) Aga kott ise on niuke tumesinine ja kilejast riidest – peaks hästi vett pidama ;)

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 316 total)
Reply To: Ajakiri Novita?
Your information: