Ajakiri Novita?

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 316 total)
  • Autor
    Postitused
  • #788 Reply
    Member

siin on mitmel korral jutust läbi käinud et see oli Novitas ja see on viimases Novitas jne jne.. aga Kus sellist ajakirja saab? On seda meie pooiddes müügis, või saab seda kuskilt tellida? ja mis selle hind on? Äkki keegi annab infi selle kohta? 🙄

#40566 Reply
    urvake
    Member

http://www.novita.fi/index.html
    Leidsin vanadest kohtadest.

#40567 Reply
    Britiliis
    Member

Lianni lõngapoes Tallinnas on see müügil ja kui mu mälu ei peta maksab ta miski 125 EEK. Äkki on kuskil suuremates marketites ka müügil ja võib olla isegi R-kioskites.

#40568 Reply
    Member

Lasnamäe Citimarketis oli üks eksemplar lõngariiuli külge ketti pandud. Vähemalt lapata saab. Seda ei vaadanud kas eraldi ka müüa oli, karta on et mitte.

#40569 Reply
    Susa
    Member

Pärnu Kangas ja Nööbis oli müügil. Tõenäoliselt on teiste linnade K&N-is siis ka!

#40570 Reply
    Member

Ega seda lõngapoed eriti müü kah..mõni üksik.. ja marketid ja kioskid ammugi mitte. MIna olen tellinud korra läbi lõngapoe (kes suhtleb muidugi novitaga !) 97,- ga aga muidu tellin ka soomest. Sama saad teha siit… http://www.novitaklubi.fi/

#40571 Reply
    Maki
    Member

Novita õhukese brošüüri leidsin Sikupilli prismast, maksis 17 raha, pealkirjaks KUDUMI-IDEID koos juhendiga, sees 17 asja/õpetust ja puha eestikeelne.

#40572 Reply
    Member

Jõhvis Kangas ja nööbis on ka seda suurt Novita ajakirja… vanu numbreid oli ükspäev veel täitsa saada… uus oli ära ostetud juba, oli mu meelest alla 100 krooni

#40573 Reply
    Member

Eile oli Pärnus Kangas ja Nööbis. Hind oli vist 98.

#40574 Reply
    Member

Minule potsatas täna postkasti Novita 2006 kevad ja kevade ekstra. Liitusin Novita klubiga eelmise nädala lõpus. 24 euro eest saab 5 ajakirja. Aga nende ajakirjadega veel arvet polnud.

#40575 Reply
    Member

kas nii saadetaksegi ajakiri ilma maksmata 😯 regad lihtsalt sinna klubisse ennast ära ja saadetakse ajakiri ja siis alles arve 😯 hmm…

#40576 Reply
    Member

Nii jah :D Pead ainult valima, mida tahad. Seal oli ka mingid muud valikud – 4 ajakirja ja miskit veel ja 3 ajakirja+ miskit juurde jne. Polnud igatahes minu jaoks primaarsed, et meelde jätta. Peale selle saad veel 20 punkti, millega saad 20 mustrit õpetust lahti teha (ja omale seivida 😆 )

#40577 Reply
    Maki
    Member

@tricky wrote:

Minule potsatas täna postkasti Novita 2006 kevad ja kevade ekstra. Liitusin Novita klubiga eelmise nädala lõpus. 24 euro eest saab 5 ajakirja. Aga nende ajakirjadega veel arvet polnud.

Mina liitusin 27.02, sain kohe paroolid ja esimese ajakirja laupäeval (04.03) juba kätte. 24 eurot= minu jaoks nelja ajakirjanumbriga ja kingitusega, milleks oli Novita logoga kotike, kuhu hea poolikut kudumistööd sisse panna ja kaasa võtta. Ja minulgi polnud arvet ajakirjaga kaasas. Homme helistan ja küsin, et kuidas maksmine käib.

#40578 Reply
    Susa
    Member

Liitusin ka klubiga ja võtsin selle 4 ajakirja+kott variandi.
    Maki – anna siis siia ka teada kuidas see maksmine välja peab nägema!

#40579 Reply
    Maki
    Member

@Susa wrote:

Liitusin ka klubiga ja võtsin selle 4 ajakirja+kott variandi.
    Maki – anna siis siia ka teada kuidas see maksmine välja peab nägema!

Helistasin just. Arve tuleb postiga, paluti mitte muretseda :) Seega – ootame :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 316 total)
Reply To: Ajakiri Novita?
Your information: