ajakiri KÄSITÖÖ august 2007

Homepage Forums – ÜLDISED KÄSITÖÖTEEMAD – Raamatukogu ja abivahendid ajakiri KÄSITÖÖ august 2007

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Autor
    Postitused
  • #2681 Reply
    Lilleke
    Member

minul oli hommikul postkastis

#122013 Reply
    tiggr
    Member

minu potskast võttis ajakirja vastu juba eelmise näda lõpus – päris põnev! :P

#122014 Reply
    Member

Kas keegi on Tallinnas kusagil müügil näinud 😯 ? Lehepunktis on igatahes üleval, et täna tuli müüki.
    Kel käes järsku kergitaks ootuselina ja räägiks mõne sõnaga, mis seal põnevat sees on sel korral :)

#122015 Reply
    Pireparm
    Member

@Mirjum wrote:

Kas keegi on Tallinnas kusagil müügil näinud 😯 ? Lehepunktis on igatahes üleval, et täna tuli müüki.
    Kel käes järsku kergitaks ootuselina ja räägiks mõne sõnaga, mis seal põnevat sees on sel korral :)

Selles on häid lõikeid , toredaid kampsuneis sügiseks, heegeldatud vöösid ja ehteid. , heegeldatudvõtmekotid, raanutehnikas kangakudumisest. nunoviltimisest.barettide kaunistamisest. ,pakutrükist. sokikanna kudumisest mitut moodi,lapitehnikast. küünlalaternatest taimeseadest, lilltikandist , vana kampsuni uuendamisest ja muud ka. Võid osta.

#122016 Reply
    Rees
    Member

Appi, appi! Kas ma tõesti pean sellise kuumusega ennast majast välja ja poodi ajama!?! Uudishimu vs palavus… Kes võidab? 😉 😉

#122017 Reply
    Member

Uudishimu on tohutu, kuid enne õhtut ei saa kuhugi. See kuumus ei heidutaks üldse. Kui poleks vaja tööl olla, oleks juba ammu rünnanud R-Kioskit 😉 .
    Loodan, et R-Kioskist on juba võimalik osta.

#122018 Reply
    Member

Eile Rakvere Selveris veel ei olnud = sai ekstra kysitud!

#122019 Reply
    Pisi-Pisi
    Member

Järve Selveris oli eile juba müügil.

#122020 Reply
    Member

Tallinnas Kadaka pst. Selveris oli müügil eile.

#122021 Reply
    Member

Igatahes sain uue Käsitöö omanikuks täna lõuna vaheajal 😆 . Esmasest lehitsemistest jäi kohe mitmed asjad silma 😯 . Vaatamist ja imetlemist jagub täna õhtuks kohe mitmeks tunniks :wink:.
    Ma sain Käsitöö Mustamäe R-Kioskist.

#122022 Reply
    Epu
    Member

Ajakiri on täitsa äge jah, peaks mainima.

#122023 Reply
    Rees
    Member

mina plaanin kindlasti järgi affida selle setumaise kunstniku kaltsuheegelduses mütse. Jube lahe idee! Ja seekord ikka oli, mida lugeda vaadata! Rees väga rahul 😉

#122024 Reply
    Member

mulle jäid silma tikitud jakk ja sõbad ning üks tuunika kah.
    väga-väga meeldib see rahvuslik teema igas numbris, rohkemgi võiks olla. :)

#122025 Reply
    Member

mina kaifin ka seda rahvuslikkuse osa kõige rohkem, need sõbad on juba minu absoluutsed lemmikud pikka aega. hea meel on, et neid nüüd ka laiemalt tutvustatakse :D

#122026 Reply
    Member

Emme ostis kohalikust poest ajakirja, mega lahe!
    Heegeldatud asjad on lahedad

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
Reply To: ajakiri KÄSITÖÖ august 2007
Your information: