Admin teemad 2

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 301 through 313 (of 313 total)
  • Autor
    Postitused
  • #265402 Reply
    Susa
    Member

Mul ei ole olnud üldse aega olnud kampsuniotsimisega tegelda. Tahame oma toa homme õhtuks valmis saada ja kogu aur läheb sellele. Aegajalt panen mõne kalendri ka ümbrikusse ja see on kõik. Ei mingit blogides tuhlamist!

#265403 Reply
    Member

Aga seda pruuni, pitsi ja tikandiga nägid, mis ma sinna teemasse panin? Mu meelest väga ilus. Ma muidugi ei tea, kas see on üldse originaalkamps, vbl on juhendi järgi juba.

#265404 Reply
    Susa
    Member

Jah, nägin. Päris kena tõesti. Toimetaja muidu kirjutas mulle, et oli need kampsunikudumiste pildialbumid kõik läbi vaadanud, aga kõik, mis silma jäid, olid kuskilt võetud mustritega.

#265405 Reply
    Susa
    Member

Sunrayl ei ole enam sellist komplekti.
    Kirjutan nüüd Eelikale? Seoses padjaga.

#265406 Reply
    Member

Või äkki üks ilus tassisoojendaja nagu Eelika neid teinud on? Patja on kole ebamugav postitada :) Ega kink ei pea ju suur olema, oluline on žest ise. Ja mina oma mätta otsast vaadates oleks küll tassisoojendaja üle rõõmus. Aga muidugi Eelika padjad, mis ta siin lausa maalidena teinud on, on ka väga ilus kink.

#265407 Reply
    Susa
    Member

Vat ma ei kujuta ette kui palju selliseid tassisoojendajaid üldse kasutatakse? Ilusad on nad vaadata küll, aga kas neil mingit praktilist väärtust ka on? Ma ei oskaks sellist küll kuidagi kasutada :P
    Ma kirjutan Eelikale ja küsin, mis tal praegu pakkuda oleks.

#265408 Reply
    Member

Novot, seepärast ma kirjutasingi, et oma mätta otsast, et ma ka kahtlustasin, et kõik ilmselt ei kasutaks. Mina armastan oma kohvitassiga pikalt toas istuda ja mõnuleda, aga samas armastan ma kuuma kohvi, a niisama jahtub ju ära. Siis seni, kui ma end arvutisse või telekasse või kuduma unustan, oleks tassil mütsi pähe vaja. Kes kiirelt tassi tühjaks joob, sel pole jälle tassisoojendajaga muhvigi teha. Aga vaatame, mis ta pakub. Vbl on tal üldse mingi muu hea idee.

#265409 Reply
    Susa
    Member

Eelika vastas, et müügiks pole tal praegu midagi pakkuda, aga kui me välja mõtleks, mis see olema peaks, siis ta saaks jaanuari alguses teha.

#265410 Reply
    Member

Aga las olla/tulla siis padi? Neid ei saa ka iial liiga palju olla :)

#265411 Reply
    Susa
    Member

Need võililled olid hästi armsad, mis Eelika ühele tekile õmbles. Ehk midagi taolist padja peale ka?

#265412 Reply
    Member

Ma mõtlesin ka, et temalt võiks mingi pildilaadne või kunstipärane padi olla, mitte lihtsalt mõni lapitehnikas plokiga padi. Ma natuke lappan tumevalge blogi, ehk saab aimu, mis on tema lemmikvärv või millises stiilis kodu on.

Tehtud: minul jäi mulje, et tema lemmikvärvid on roosa ja lilla ja üldse sellised pastelsed KÜLMAD toonid. Nii et roheline ja kollane vist ei lähe üldse mitte. Siin postituses on pehme mööbel näha, mis tal jooksvalt blogi algusaegadest piltidel figureerib. Diivanil on beežid ja kahvatuoranžid padjad ka, vbl midagi sobivates toonides, aga särtsakamat sinna juurde?

#265413 Reply
    Susa
    Member

Jaa, ma olen ka vaadanud, et lilla on vist tema lemmikvärv.
    Panen Eelika nuputama :) Lillades ja roosades toonides. Neist saab päris kena muinasjutu kokku õmmelda, ma arvan. Iseasi, kas me selle kunsti eest maksta jõuame :P

#265414 Reply
    Member

Lepi hind ikka ette kokku :) Kui üle jõu käib, siis mõtleme midagi muud välja.

Viewing 13 posts - 301 through 313 (of 313 total)
Reply To: Admin teemad 2
Your information: