Admin teemad 2

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 313 total)
  • Autor
    Postitused
  • #265387 Reply
    Susa
    Member

Sama õudsed on need .-blabla-. nimed ja igasugu a la liis293838 nimed.

#265388 Reply
    kikukas
    Member

Ma tõmbasin selle Rewilli kokku, aga Susa vaata, seal sul kirjas, et igakursuse jaoks eraldi teema..
    http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?t=4099

#265389 Reply
    Susa
    Member

Kassanäe, ongi. Ok, ma parandan ära selle teksti.

#265390 Reply
    Susa
    Member

Arutlesime ükskord, et peaksime tugigrupis natuke muutusi tegema. Minu meelest võiks sealt vabalt Kesoni ja Sibulaplixi maha võtta. Nad ei osale aruteludes ega käi ka ideid välja.

Kelle võiks sinna lisada – Sandi äkki?

LaanteLaps soovis oma modereeritavatest alafoorumitest lahti saada. Tahtis hakata keraamikat vedama, aga mulle tundus see mõte kahtlasena – küsisin talt, kas ta võtaks seda keraamika alafoorumit siis samasuguse entusiasmiga kui Sutsuke õmblemist, siis vastas mulle, et kui teemad valmis teha, siis läheb asi ise käima.
    Asjad ei lähe tegelikult ise käima!

Pealegi olen ma temas peale seda tüli täitsa pettunud ja tundub uskumatuna, et inimene niimoodi käitub ja niimoodi sõna võtab! Nii et võtaks ta modest üldse maha?
    Sama küsimus Leili33 osas – tal ikka mõni postitus on foorumis sel aastal, aga modedes pole tast küll mingit märki!

#265391 Reply
    Member

Telepaatia! Ma nädal tagasi pidin just kirjutama samal teemal, aga läks meelest 😳 Mõte tuli siis, kui ma Sibulaplixile kirja saatsin siia postkasti ja see 5 päeva lugemata oli ja siis ka sai loetud seetõttu, et FB teada andsin talle, et kiri ootab.

Täitsa nõus, et tuleb puhastus teha. Pigem olgu meid vähem. Eks elu näitab, et kõik käibki lainetena, pole ime, et mõnel foorum vaikselt tagaplaanile vajub. Siis ongi vahetust vaja, värsket verd.

Sinu pakutud nimede väljaarvamisega täiesti nõus! Lisaks Sandule käis mul peast läbi ka undukas, kes on suht aktiivne ja otsese ütlemisega. Tema suhtes peab mõtlema, kas ja mis osa talle mudida anda võiks.

Mulle tundub, et keraamika täiesti eraldi foorumina “ei tasu” end ära. Kas seda saab nö kaugjuhtimise teel õpetada või tekiks sinna vaid tööde esitlemise teema(d)? Samas, ehk tasub proovimist. Iseenesest on meil foorum Teistest eneseteostuse võimalustest. Vbl seal all proovida teemasid teha ja kui asi aktiivseks osutub, eraldi foorumiks tõsta?

Ma olen mitu päeva kudumise foorumis teemadele otsa vahtinud ja üritanud neid kuidagi korrastada, aga juhe jookseb täiesti kokku. Tunne on, et midagi tuleks muuta, et oluline info ja kasulik saaks kergesti kättesaadavaks muu mula hulgast, aga kuidas seda kõige paremini teha, pea ei võta… Fakt on see, et pikkadest teemadest ei viitsita asju otsida, aga kahju ka, kui aastatepikkune kokkukorjatud varamu niisama jõude seisab.

#265392 Reply
    Susa
    Member

Väga raske on hakata mudima foorumit, mis on juba aastaid kestnud ja linke/poste kogunud! Sokiakadeemiaga oli lihte – algusest peale. Vanu, mittetöötavaid linke ja poste peaks ehk teemade algustest ära kustutama. Muidu inimene tuleb, klikkab paaris teemas ja kui saab vastuseks ainult erroreid, siis lööb käega ja otsib mujalt.

Puhastuse osas – tegeleme sellegaj ärgmisel nädalal. Võib ju juhtuda, et Sibulaplix solvub (kuigi ma ei usu), aga ta läheb sel nädalavahetusel isa tekki üle andma! :)

Keraamikaosa käimatõmbamiseks läheks palju-palju energiat ja aktiivset tegutsemist! Ma ei usu, et LaanteLaps sellega hakkama saab. Tuleb suure ideega, alguses on hoog sees ja siis ununeb jne. Minu meelest on meil mingi teemake kuskil olemas ka selline pealkirjaga.. Võibolla ongi seal teistes eneseteostuse võimalustes.

Undukas on huvitav mõte. Ta on vist ka lapitaja, nagu ma ta töödest aru olen saanud? Sünnipävapeol igal juhul ajasid Sutsukesega hoolega juttu ja arutlesid kanga ja tekkide teemadel.
    Sandile vist ei annakski midagi otseselt modeda. Aga kuna tal paistab palju aega olema, siis on ehk hea kui ta foorumis kogu aeg nö. kohal on ja igasugu asju märkab.

Hiljem: Lynx ütles, et juhul kui me Sandi tugidesse laseme, siis ei saa me seal enam vabalt kirjuda ega õiendada. Sandilt võib see info vabalt välja imbuda.. Kui mõtlema hakata, siis võib see õige olla küll.

#265393 Reply
    Member

Jah, tegelikult küll. Tal on siin suur tutvuskond vist tekkinud juba 🙄 Mehed ikka näevad vahel selliseid asju, mille peale me ei tulegi. Küll on hea :D

#265394 Reply
    Susa
    Member

Mõtlesin sellele, et uuest aastast lahkub Tumevalge mode ametist ja tugidest ka. Ta on väga korralikult ja hingega tööd teinud! Me võiks talle kingituse ja kalendri saata tänutäheks.
    Mis arvad?

#265395 Reply
    Member

Võiks :) On sul kingi osas ideid?

#265396 Reply
    Susa
    Member

Ma mõtlen, et võiks olla ehk midagi meie endi rahva tehtut? Mingi kena sall või taoline asi. Lisaks ka kalendri (Tumevalgel pole tellitud).

#265397 Reply
    Member

Siis võiks olla midagi, mida ta ise ei tee 🙄 Peab kohe mõtlema, mis see olla võiks. Ta vist ise on rohkem kuduja. Äkki midagi vilditud või õmmeldud? Kohvitassi soojendaja? Ta on ka prillikandja, siis prillitoos nt?
    Oo, idee: kas sul neid vahvaid lokikestega ja tikitud randmesoojendajaid pole kapis!? Tumevalge kannaks need jube hästi välja!

#265398 Reply
    Susa
    Member

Ei, neid ei ole enam kahjuks. Äkki võiks Sunraylt küsida, kas tal midagi taolist on veel pakkuda. Või mõnd kaunist lapitehnikas patja – saadame tumevalge peale rasket tööd pehmele padjale puhkama ;)

#265399 Reply
    Member

See Sunray komplekt on kena jah. Kui padi valida, siis mina uuriks Eelikalt. Aga kuna pühad lähedal, siis ilmselt peab leidma valmisasja, sest kel siin ikka enam aega midagi tegema hakata.

#265400 Reply
    Susa
    Member

Mak irjutan ja küsin Sunraylt komplekti kohta ja kui tal seda ei ole, siis küsime Eelikalt padja kohta.
    Ega see ei pea tegelikult enne Jõulu kohale jõudma! Tumevalge lõpetab 31. detsember ja kingi võime ju saata ja jaanuaris. Ma arvan..

#265401 Reply
    Member

Jah, seda küll. Ma mõtisklen veel sel teemal, äkki tuleb veel häid kingiideid.
    Kas kampsuni oled leidnud ajakirja jaoks?

Viewing 15 posts - 286 through 300 (of 313 total)
Reply To: Admin teemad 2
Your information: