Admin teemad 2

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 313 total)
  • Autor
    Postitused
  • #7667 Reply
    Susa
    Member

Kui keegi siin juhuslikult blogisid aktiveerimas käib, siis palun ärge aktiveerige blogisid, millel puuduvad pealkirjad, mille pealkirjad on muukeelsed või näevad muidu kummalised välja (N: aa93&%kd asjad) või mille kirjeldus sisaldab reklaami!

Tänan :)

#265103 Reply
    kikukas
    Member

Ma olen vahest lasnud jah klik-klik-klik, pole üldse niukstasja vaadanudki 😯

#265104 Reply
    Susa
    Member

Foorumi kell on välja logides tund aega ees. Huvitav, millest see tulla võib.
    Üks saatis kirja ja küsis. Ma pole 100 aastat ennast siit välja loginud, ei teagi asju :P

#265105 Reply
    kikukas
    Member

oot, ma vaat

#265106 Reply
    Susa
    Member

Kas oled sellega kursis Kikukas: http://www.isetegija.net/phpBB2/viewtopic.php?p=240287#240287

See post ja sealt edasi. Äkki olete midagi foorumis sättinud.

#265107 Reply
    kikukas
    Member

Ei, absoluutselt mitte midagi pole sättinud. 😯

#265108 Reply
    Susa
    Member

Huvitav, äkki on siis mingi mailisüsteemipoolne kala..

#265109 Reply
    Susa
    Member

Saime laanteLapsega sellise kirja, ole palun hea, loe läbi ja vasta talle! :)

Tere Isetegija moderaatorid,

Tahaksin küsida luba ühe üleskutse lisamiseks Käsitööalaste kuulutuste foorumisse.

Plaanin teha proffesionaalset käsitöö e-poodi. Läbi mille saaksid oma tooteid müüa erinevate valdkondade käsitöötegijad. Proffesionaalset selles mõttes, et ta oleks nii välimuselt kui ka kastutatavuselt võrdväärne näiteks Halensi, Anttila vms. Oma tooteid saaksid aga läbi poe müüa nii eraisikud, FIE-d, OÜ-d kui muud juriidilised isikud.

Poe eesmärk on kokku koguda erinevate tegijate tooted ja siis vastavalt ostja soovile õige pakk komplekteerida nind kulleriga kohale saata. Samuti annaks see tegijatele võimaluse lihtsa vaevaga oma kaupa turustada.
    Tahaksin lisada üleskutse, kus annaksin inimestele teada, et selline e-pood on tulemas ja kui neil on huvi oma kaupa seal müüa siis nad peaksid minuga ühendust võtma.

Kuna ma hetkel tegelen alles inimeste otsimisega, siis oleksin väga tänulik kui saaksite mulle selles staadiumis kuidagi vastu tulla.

Kui pood kauplemisega alustab, näen mitut võimalust ka Isetegija.net keskkonnaga koostööd teha. Kas teineteise lehel bannereid kuvada, laatadel ühiste reklaamidega väljas olla (olles mõlemad ju veebi keskkonnad kes käsitööga tegelevad) vms.

Meeldivale koostööle lootma jäädes,

Helen Maisa
    Helen@ugri-mugri.ee
    http://www.ugri-mugri.ee
    56 464 888

#265110 Reply
    kikukas
    Member

Tere!

Isetegija.net portaali juurde on loomisel e-pood.

Täname pakkumast, kuid jah, meie arengukava näeb ette, et isetegija kasutajad hakkavad müüma oma tooteid eelkõige isetegija. net lehel.

Edaspidi igasugused muud koostöövõimalused on alati teretulnud!

Lugupidamisega
    Sirje Kuningas
    isetegija@isetegija.net
    …………………………………………………………..
    Ma ei kirjutanud midagi valesti,
    praegu tegelengi sellega, aga siin on mitmed asjad, mis tuleb enne korda ajada.

#265111 Reply
    Susa
    Member

:D
    Kas on tegelikult ka pood tegemisel? Selline päris poe moodi pood? Lahe oleks küll!

#265112 Reply
    kikukas
    Member

Jaa. On. Tõsiselt.
    Ma pean magama minema, küll tahaks palju muid asju hoopis teha:(

Järgmine nädal on rohkem ehk aega rääkida kaa.

#265113 Reply
    Susa
    Member

NB Adminnid!

Kirjutan siia veelkord – kui aktsepteerite blogisid, siis vaadake, et oleks kirjas nii blogi nimi kui kirjeldus!
    Kui üks kohtadest on tühi, siis ärge blogi aktsepteerige, kustutage!

#265114 Reply
    Member

Mina olen need meilid üldse kustutanud, arvates, et see on Lynxi eratööots 😳 Et siis peaks ka neile reageerima? Ma isegi ei leia neid siit kuskilt üles, mis ootel on :P

#265115 Reply
    Susa
    Member

Meilile ei pea reageerima.

Vaata foorumi vasakul ääres, kus on sul kiri “Teretulemast, Muhv!”
    Seal all peaks olema kirjas: Portaal-Admin
    Edasi: Waiting approval -> Blogid -> Aktiveeri või kustuta

#265116 Reply
    Member

Selge, leidsin üles :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 313 total)
Reply To: Reply #265104 in Admin teemad 2
Your information: