9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
    Kati74
    Member

Ei saa mitte vaiki olla :D

Projekti nupul kirjas Kevadine Sall. Praeguste ilmadega paneks ma lehviva siidsalli asemel paksu siidsalli hea meelega kaela. Suvise salli projekti peaks hoopis eraldi tegema. Kevadiste külmade ja salakavalate tuultega on arukam vähe soojema salliga ringi käia ;) Samas ei ütle nö “lehvivate siidsallide” kohta midagi halba. Need on imeilusad! Ise ma selliseid teha ei oska, müts maha teie ees 8b66t

Epu
    Member

Minul sall valmis!!

Ja pilti näete siis, kui fotoka akud täis saavad. Isegi mitte üht pilti ei suutnud teha :P

tintsik
    Member

Aga mina arvan, et ka suvel kulub vahel üks soe villane õlasall ära, suveõhtudki on vahel päris jahedad. Samahästi sobib kokku siidisall ja talv! Ei ole ju võimalik öelda, et see sobib ja see mitte. Ja veel – iga tegija paneb isetehtud töösse oma hinge ja muudab tehtu ainulaadseks, nähes ka seda, kus ja millal miskit kanda võiks.
    :)

Kuradike
    Member

Minul sall valmis, pilti näeb blogis.

Member

@Kati74 wrote:

Ei saa mitte vaiki olla :D

Projekti nupul kirjas Kevadine Sall. Praeguste ilmadega paneks ma lehviva siidsalli asemel paksu siidsalli hea meelega kaela. Suvise salli projekti peaks hoopis eraldi tegema. Kevadiste külmade ja salakavalate tuultega on arukam vähe soojema salliga ringi käia ;) Samas ei ütle nö “lehvivate siidsallide” kohta midagi halba. Need on imeilusad! Ise ma selliseid teha ei oska, müts maha teie ees 8b66t

kuna mina olen projekti algataja, siis on üsna minu otsustada, et kevadise salli alla lähevad nii hõljuvad siidisallid, kui ka paksemad pontšod, mida jaanilaupäeval ümber õlgade tõmmata. Kes tähele on pannud, siis on meil ilusaid ilmu ka olnud, mitte ainult tuuliseid nagu täna. PUNKT.

Member

Minul kah sall valmis. :D
    http://aiaia.vuodatus.net/blog/520716

Tegelikult võiks lapse kaelus kah samasse sarja kuuluda, ehkki algul ma nii ei kavatsenud
    http://aiaia.vuodatus.net/blog/512062

See sall, mida algul hakkasin tegema projekti-mõttega, no see on nii nüri, et näis, kas saabki valmis.

LillySmuul
    Member

liitusin koostegemisega m6ttega 6ppida siidimaali. aga kuna siidi raamile saamine(loe:raami saamine) v6ttis niiiiiii kaua aega j6udsin vahepeal valmis heegeldada hoopis sellise siidiniidist sallikese.

Member

Siin siis mu teine kevadsall-roosikestega.Äkki saab ka selle mõni kallis hing albumisse riputada ja ongi minu esimene koostegemise projekt edukalt lõpetatud-200%

LillySmuul
    Member

@tinks wrote:

Siin siis mu teine kevadsall-roosikestega.Äkki saab ka selle mõni kallis hing albumisse riputada ja ongi minu esimene koostegemise projekt edukalt lõpetatud-200%

Mul on ainult r66m olla kallis hing ja panin jarjekordse iluduse albumisse.
    (Enda oma ka l6puks :) )

marimari
    Member

Minu sall sai valmis :D

metskass
    Member

Minu sai ka sall eile valmis :D Pildid siin PILDIALBUMIS ja siin BLOGIS

Member

Minul ka sall valmis. Pilt ja veidi juttu blogis.

Member

Mina tegin sellise rätik-salli.

Sapsi
    Member

valmis :D ja ka pilt albumis

Kati74
    Member

Minul on kevadised sallid valmis ja albumis. Kuidas ma oma nime taha ka naerunäo saaksin? :)

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 193 total)
  • The topic ‘9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai’ is closed to new replies.