9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
    Pireparm
    Member

Minul sall maalitud.
    http://static1.nagi.ee/i/p/19/34/0060193494496c_m.jpg
    Albumisse ei saa panna sest ei ole selgeks saanud

Member

Mul ka sall valmis!

Rohkemalt siis minu blogis :) .
    Pildi panemisega albumisse ma küll hakkama ei saanud :?

Susa
    Member

Pireparm ja Kylc – panin teie sallid albumisse :) Väga kevadised ja ilusad!

Member

Aitähh, hakkasin just ise ka sellega veelkord pusima :)

Member

Jube lahedad sallid-neid tekib viimasel ajal nagu seeni pärast vihma. ka minu teine sall on valmis,aga kahjuks jääb fotokat ootama…no äkki kuskil nädala lõpus siis!!! Igatahes salliralli minu jaoks lõppenud!

Member

@laisk wrote:

@perenna wrote:

Riputasin ka salli pildi albumisse :)

kuule ,sa unustasid salli ju tais joonistada(ara varvida)! 😉

:)
    Kes teab, ehk muutub see sall veel vastu kevadet/suve värviliseks 😮 :)
    Esialgu olen hirmus uhke, et serv õnnestus ÕMBLUSMASINA abil ära kantida (siid on ikka nii paganama libe) ja pisut tagasihoidliku tikandit serva peal proovida :)
    Aga siinseid uhkeid siidimaale vaadates kibelevad jalad küll poe poole värvide järele :)

KuuKivi
    Member

Minu sall ka valmis….selline ta siis tuli

Member

Kuukivi, väga ilus! nii mõnusad värvid ja need tutid ka veel.
    Kõik teevad nii lahedaid siidimaalisalle, et vägisi kisub ka proovima. No on seda siis nüüd veel vaja 😆

LillySmuul
    Member

Ilusad varvid ja tutid lisavad veelgi efekti!
    minu siidisall venib kahjuks raami puudumise taga,tahaks ka ruttu valmis saada. :tramp:

Member

@perenna wrote:

@laisk wrote:

@perenna wrote:

Riputasin ka salli pildi albumisse :)

kuule ,sa unustasid salli ju tais joonistada(ara varvida)! 😉

:)
    Kes teab, ehk muutub see sall veel vastu kevadet/suve värviliseks 😮 :)
    Esialgu olen hirmus uhke, et serv õnnestus ÕMBLUSMASINA abil ära kantida (siid on ikka nii paganama libe) ja pisut tagasihoidliku tikandit serva peal proovida :)
    Aga siinseid uhkeid siidimaale vaadates kibelevad jalad küll poe poole värvide järele :)

Minu meelest on Sinu sall siiani näha olevatest kaunimaid, paljusid noist tegelikult ei tihkaks kanda, aga toda kannaks küll. Paks stiilne valge siid, väga kena! Lihtsalt fotol ei tule see valge nii hästi nähtavale. Värvimiseks on valmis ostetud õhukesed odavad siidi-lirud head küll, aga sellise puhul peab küll hoolega mötlema, kas riskida, et läheb untsu.

Member

minul ka selleks korraks sall valmis.

LillySmuul
    Member

@aiaia wrote:

Minu meelest on Sinu (perenna) sall siiani näha olevatest kaunimaid, paljusid noist tegelikult ei tihkaks kanda, aga toda kannaks küll. Paks stiilne valge siid, väga kena! Lihtsalt fotol ei tule see valge nii hästi nähtavale. Värvimiseks on valmis ostetud õhukesed odavad siidi-lirud head küll, aga sellise puhul peab küll hoolega mötlema, kas riskida, et läheb untsu.

ma ei soovitanudki tal ara varvida SEDA salli,Ma lihtsalt ei saanud pihta vist 😉 mis ta teinud on(pildil jupp valget riiet) kirjeldust ju juures polnud.(sorry perenna ,ilus siidisall sul tegelt,kahju et pildilt tikandit ei nae! c555r4 )

Eks ka”sit88 olegi rohkem nagu kunst mida paljud teinekordki kanda ei julge,eks see oleneb ikka igayhe oma tundest.
    Aga ma ei nimetaks kasitsimaalitud siidisalli odavaks liruks.eks see su oma asi kui sulle meeldib lendleva suvise siidira”ti asemel paksu salli kanda!

Member

@aiaia wrote:

Minu meelest on Sinu sall siiani näha olevatest kaunimaid, paljusid noist tegelikult ei tihkaks kanda, aga toda kannaks küll. Paks stiilne valge siid, väga kena! Lihtsalt fotol ei tule see valge nii hästi nähtavale. Värvimiseks on valmis ostetud õhukesed odavad siidi-lirud head küll, aga sellise puhul peab küll hoolega mötlema, kas riskida, et läheb untsu.

😳

Seda kardan jah, et äkki ei kuku hästi välja (pole varem proovinud ju..) :?
    Aitähh, aiaia! :D

Susa
    Member

@aiaia wrote:

Värvimiseks on valmis ostetud õhukesed odavad siidi-lirud head küll

😯
    👿

Member

@laisk wrote:

Aga ma ei nimetaks kasitsimaalitud siidisalli odavaks liruks.eks see su oma asi kui sulle meeldib lendleva suvise siidira”ti asemel paksu salli kanda!

Pidasin silmas, et need valmis siidsallid, mida värvimiseks müüakse, on suhteliselt odavad, vörreldes töeliselt paksu kvaliteetse siidiga (sellisena paistab vähemalt pildilt Perenna sall), ja siidina ta on öhuke liru, vähemalt need mida olen ise teinud ja maalituna kingiks saanud, on köik olnud hästi öhukesed. Mis ei tähenda, et neist ei saaks fantastilisi salle, kui on hästi maalitud. Pealegi ma kahtlustan, nüüd kui asja üle mötisklen, et maalitav sall PEABKI öhuke liru olema, sest paksust kangast paistaks värv läbi natuke, aga mitte piisavalt, ja teine külg jääks lihtsalt räpane (vöib olla täiesti vale järeldus, olen teinud vaid 3 siidisalli ligi 5 aastat tagai). Värvilahuses värvimine on muidugi eri asi.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 193 total)
  • The topic ‘9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai’ is closed to new replies.