9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 181 through 193 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
    anuuuna
    Member

Tegin nüüd oma vastvalminud kevadsallist ka paar pilti:

KLIKK

Salli tegin jupikaupa õhtuti ikka terve selle projekti aja. Pildi panin albumisse ja blogisse kaks sõna juttu ka.

Member

Neil kasutajatel puudub naerunägu… kui kellelegi tundub, et ülekohtuselt (st olen kedagi kahe silma vahele jätnud, kuigi sall valmis), siis andke teada
    8. Kribukrabu
    25. Krets
    33. moos
    45. tintsik
    47. zulu

Loosimine homme hommikul ja võtja olgu siis valmis mulle oma postiaadressi teatama :)

tintsik
    Member

tintsiku nime taha tuleb vist mossis nägu teha – ei jõudnud valmis oma salli. vahele tuli üks ootamatu Stokholmis-käik, mis võttis ära paar puhkepäeva ja täna on väsimus nii suur, et ei jõua enam midagi teha. lõpetan oma salli ära nagunii, aga kahjuks ei mahu see etteantud aja sisse. :(

Member

Mina annan teada praegu seda, et tegin pilti … kuid must stoola mustal taustal valguga pildistatult on ikka nigel kyll!
    Teen uued pildid paevavalguses ja heleda taustaga.
    Lisaks ei lase server praegu mul isegi seda nigelat pildikestki yles panna 😥
    senz3

Member

Loosimise võitja on number 32 ehk perenna! saada oma aadress erasõnumisse!

Epu
    Member

Palju õnne perennale!! icon_hb

Sirsu
    Member

Tegelikult oli minu sall ka valmis ja pildialbumis üleval!

Member

no küll olen mina ikka imelik tegelane. pildi olen üles albumisse üles riputanud, aga kirjad jätnud kirjutamata. sall on ammusest ajast valmisja piltki on siin ja ja siin blogis kah.
    ega´s midagi, omad vitsad peksavad. vabandan, et teemat ei jälginud ja enda lohakusest tingitud vajakajäämisi ei likvideerinud õigeaegselt.

Member

Ampsak, minu sall on ju valmis 😉

Member

väga hea, aga number 32 sai võitjaks nii ehk naa – selle loosisid mu head kolleegid :) lihtsalt oma kõiki meile iga päev ei ole viimasel ajal kontrollida jõudnud – väääga töine periood hetkel (need, kes meeletuid kahjusid Tallinnas näinud on, saavad ehk aru)

Member

Mulle piisab täiesti kui mu nime taga on naeratav nägu :) ma pean veel pingutama, et piltide ülespanekut selgeks saada.

Member

oh Sa, milline ehmatus 😯 :? :D 😆
    minu sall oli ju üsna tagasihoidlik ja nüüd siis selline loosiõnn 😳
    juhhuu :D :D :D

Member

KINGITUS KÄES!!! :D :D :D AITÄHH!!! :D :D :D
    Uudishimulikele vihjeks: mul on varsti näpud värvised ja kui hästi läheb teen blogi ja näitan ka 😉

Viewing 13 posts - 181 through 193 (of 193 total)
  • The topic ‘9. TK: vahva ja armas sall kevad-suveks 2007 – lõpeb 1. mai’ is closed to new replies.