9. TK Hommikumantel – lõppenud.

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 9. TK Hommikumantel – lõppenud.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
  • Autor
    Postitused
  • #6306 Reply
    Member

Tere kaunist kevadet!

Alustame uue projektiga – Hommikumantel.

Mingeid piire fantaasiale ei seata, kõik on lubatud kuniks töö on ise meisterdatud algusest lõpuni ja leiab kasutust hommikumantlina. Seega materjal, tegumood, teguviis – kõik kolm omal vabal valikul.

– Registreerimiseks on aega 2 nädalat, osalejate nimekiri läheb lukku 27. aprillil 23:59
    – Projekt lõpeb 1. juunil 23:59

NB! Ära unusta valmis hommikumantlist pilti teha ning seda pildialbumisse lisada!

PILDIALBUM

Esitatud tööd saavad oma nime taha sellise märgi: 8)

Bännerid:

OSALEJAD:

Koffikann 8) 8) 8)
    Liblik 8)
    Mimm 8)
    lauriina 8)
    Meisterdaja 8)
    Reinika 8)
    laalake 8)
    abdulabulamir 8)
    chanell :)
    sassuke100 8)
    Sunray 8)
    annuška 8)
    Heleene 8)
    anuuuna 8)
    exxe 8)
    robiina 8)
    aiaia 8)
    Minuliisu 8)

18.04.09 projektist “hommikumantel endale” sai projekt “hommikumantel”; täpsustasin sõnastust, et tuunimine ei lähe arvesse
    18.04.09 vahetasin vanad bännerid uute vastu
    27.04.09 muutsin teema pealkirja vahetades registreerumise kp projekti lõppemise kp vastu

#233187 Reply
    Koffikann
    Member

Kuna mul omal oli ka selline idee, et hommikumantelt teha ja andsin sellele projektile ka hääle, siis loomulikult osalen :D !

#233188 Reply
    Mimm
    Member

Osalen :P

#233189 Reply
    lauriina
    Member

Võtan ka osa. Kuigi registreerisin alles projekti “poekott” ja muid töid on ka palju ees aga siin on ju mõnusalt palju aega antud.

#233190 Reply
    Member

Võtan osa!

#233191 Reply
    Member
    #233192 Reply
    Guest

Mina proovin kaa!

#233193 Reply
    Member

Mul endale ei ole hommikumantlit vaja aga lapsele küll ja kui see ka arvesse läheb,siis olen prjektis osaleja.

#233194 Reply
    Koffikann
    Member

Ma arvan küll, et võib ka lapsele teha. Ma ise teen ka lapsele.
    Aga mul ka veel selline küsimus, et kas arvesse läheb ka selline hommikumantel, mille ma lihtsalt ära tuunin, no niiöelda, õmblen uued kätised, taskud,kapuutsi, krae vms..??

#233195 Reply
    Member

Mhh, tundub, et on päris mitmeid, kes soovivad ka kellelegi teisele hommikumantlit teha. Muudan selle asja ära, päeva jooksul teen ka bännerid ümber.
    Aga kahjuks jah tuunimine ei lähe arvesse, sest see ikka natuke teine asi kui täiesti algusest hommikumantli õmblemine.

#233196 Reply
    Koffikann
    Member

Issand , kui tore projektijuht meil on :D , kes muudab meiepärast oma projekti (reegleid)!
    Ma ikka õmblen hommikumantli endale ka , aga lihtsalt lapsele tuleb ka hommikumantel nagu poonusena. Innustuse saamiseks mõtlesin kasutada seda projekti, no siis on kindel , et asi saab ka valmis, muidu jääb ainult mõtteks. Ja miks mitte õmmelda hommikumantel ka mehele!

#233197 Reply

Ühinen ka projektiga.

#233198 Reply
    chanell
    Member

Osalen.

#233199 Reply
    Member

Panin uue pealkirjaga bännerid, et saaks vanad asendada.

#233200 Reply
    Member

ma ühineksin ka projektiga – plaanis tütrele sünnipäevaks (tal see mai lõpus) hommikumantel teha…

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 55 total)
Reply To: Reply #233188 in 9. TK Hommikumantel – lõppenud.
Your information: