6. TK: topp tuttavale inimesele – topp valmis 1.juuniks.

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 6. TK: topp tuttavale inimesele – topp valmis 1.juuniks.

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 135 total)
  • Autor
    Postitused
    Kati74
    Member

Hiljaks jäin :) aga topi teen sellegipoolest ;)

liisbet
    Member

Tegelikult ma ei saa aru, miks sellistel projektidel nimekiri lukku läheb. Siia teemasse jõudsin alles täna, aga just eile sain valmis endale ühe topi. Mis nüüd? Blogis ju näitan. Kas ma ei või siis nupukest lisada? Ma ei pea ju seal nimekirjas olema? Vot ei saa pihta. 😳

Member

Siin on ka teisi samalaadseid TK -s.projekte nimekirja alusel ja ka kus kõik võivad osaleda. Iga projekti algataja valib missugust soovib teha. Mina arvasin, et teen nimekirja alusel selle.

Sul on tõesti ilus topp.

Member

“>

“>

Member

@krist68 wrote:

Sain ka lõpuks valmis

Tubli ja ka armas ja lihtne topp on sul. Ma tahaks sarnast toppi teha aga ei leia mustrit ja õpetust, sest raskemat varjanti ma nii kui nii ei oska, sest kardan kas saan oma esimese topiga hakkama. Mul oleks just sellist lihtsat topi õpetust vaja, ehk saan ka siis topile pihta.

Vaatasin ka siin, et kolm toppi on ainult valmis. kibelen neid rohkem näha. Muidugi tähtaeg on kaugel ja aega ka aga uudishimu ei anna kannatada. Võib olla saab veel lähiajal mõni topp valmis! 😉

krist68
    Member
    Guest

Lihtne jah, aga väga ilus – järjekordne tõestus, et lihtsuses peitub ilu ! sunny

kerstine
    Member

Minu ka tükk aega juba topp valmis. Pilt on blogis.
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=131&singlepost=14333

Member

Sul on ilus topp välja tulnud!

kylts225
    Member

Hõikan siis ka maha,et top valmis.Seljas ei saa enne pilti teha kui omanik oma sünnipäeva järgmine nädalavahetus peab.http://picasaweb.google.com/kylts225/KSIT/photo#5056202239125142322

Member

Minu pidulik topp pisiplikale on valmis!!!!

Member

@tinks wrote:

Minu pidulik topp pisiplikale on valmis!!!!

Nii ilus topp pisikesel. Olete ikka meistrid.

timps
    Member

Minul on topp lõpuks ometi valmis (oleks ta siis hirmus keeruline olnud 🙄 ,et nii palju aega võttis, aga oh ei), kuid pildiga läheb veel aega.

timps
    Member

Paluks nüüd naerunägu minu nime taha, sest minu topp on siin.

metskass
    Member

Sain oma järjekordse topi valmis õele :D Pildid BLOGIS ja PILDIALBUMIS

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 135 total)
  • The topic ‘6. TK: topp tuttavale inimesele – topp valmis 1.juuniks.’ is closed to new replies.