4 TKV: Südamlik Salakink Sõbrale! (Posti 08.02.08)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 4 TKV: Südamlik Salakink Sõbrale! (Posti 08.02.08)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 335 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minap see olin annyliis. Tore et meeldis. Ma küll lugesin esimesest postist, et suvehooaeg jne aga kes suudab neile jõhvikatele vastu panna? :)

Hmm kaart ei läinudki kortsu? Postitädi surus kogu kraami korraga segamini koti sisse, aga jah…

Oeh ma nii rõõmus kohe, et sulle meeldis. Ma siin vaatasin, mida kõike teised said ja muretsesin kogu aeg, et minu oma selline niru jäi.

Annyliis
    Member

Mis niru…? 😆 see oli suurepärane pakk ju, igatahes paremat loota poleks osanudki oheart
    tänud veelkord ja palju sõbralikkust su päevadesse 😉
    NB!Jõhvikad olid t6esti mämmad (pooled otsas juba, tänu abilistele, :) teise poole kallale asume homme)

Sibulaplix
    Member

mul jälle fotka akulaadia hästi ära pandud ja ei saa oma kaunist ja asjalikust kingist teile pilti teha :S

Member

Jippi-a-jeee! mjyt Sain eile pakiteate, täna kahjuks ei jõua järele aga homme kindlasti toon ära :)

n2pik
    Member

Minu pakk jõudis eile minuni :) Suurimad tänud, Uueke!!! Pildid jõuavad ülesse lähitulevikus, aga seniks võin öelda, et mul on nüüd päris oma siidisall loveshower

sniff
    Member

Ärge olge kadedad oma vahvaid sõbrapakke ka pildialbumisse üles riputada 😉
    Pildialbumis 42 pilti. Osalejaid 68, osadel küll pakid veel saamata.

carmely
    Member

carmely´l pakk käes ja ise tegin agikesele, kellel ka pakk käes- palun panna märge nimede taha!

Member

abdulabulmir ja perenna väärivad ka kindlasti oheart-märki 😉
    pildid juba tükimat aega albumiski üleval… 🙄

Annyliis
    Member

annyliisil ka pakk käes oheart ja pakk ka saadetud, kuid foorumis pole saaja veel teatanud, et oleks kätte saanud. (pisut mures ma nagu :? )
    pilt muidu albumisse lisatud, nii et kuulun nende 42 hulka :D

Member

Mina sain oma paki täna kätte! Vabandan ka Betty ees, kes juba muretsema jõudis hakata. Olin lihtsalt Eestist ära ja ei saanud enne järgi minna. Olen väga-väga rahul loveshower tjm oheart . Nii peen näputöö kuulub juba kunsti valdkonda. Ja trühvlitest olen lausa sõltuvuses. Kui pildid tehtud, siis tuleb päevaraamatusse ka sissekanne.

kikuliis
    Member

Minu arust on siin veel nii mõnelgi südameke nime tagant puudu? 😉
    Ise tegin Edaade`le näiteks ja tean, et pakk on käes.

Member

minul käes ja ja ma panin isegi pildialbumisse pildi üles :)

ja minu salasõbral uuekesel ka pakk käes kuid süda tagant puudu

metsamaku
    Member

Mul ka juba ammu pakk käes, ka foorumis kirjutasin ning pildialbumis on pilt – ritsik62-lt metsamakule :?:

Nugise muti
    Member

MInul pakk käes. Lahti pole veel teinud, teen söögi ära, siis on aega vaadata, kuigi kibelen küll.
    aga jah, paki sain alles postkontorist küsimise peale :D

10 minutit hiljem:
    Panin riisiveel keema ja ei saand ma pakki mõtetest välja- tegin lahti.

loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower

Member

Oleksin ka tänulik oheart eest oma nime taga! :)

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 335 total)
  • The topic ‘4 TKV: Südamlik Salakink Sõbrale! (Posti 08.02.08)’ is closed to new replies.