3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 670 total)
  • Autor
    Postitused
    Joosu
    Member

Plaanisin niikuinii sellel aastal heegeldada uue voodikatte, küll aga piiratud aja tõttu ei saa mitte lubada, et iga nädal oma tegemised ette näitan, sest mõnikord võibolla jõuan teha ühe ja järgmisel nädalal30 tükki, seega arvan, et see tingimus võiks jääda võimaluseks, mitte kohustuseks. Arvan, et minusuguseid on teisigi, aga eks projektijuht otsustab.
    Kui see jääb kohustuseks, eks siis teen teki, aga mitte projekti raames.

Kõike paremat!

mairit007
    Member

võtan ikka ka osa;)

Snowdrop
    Member

@Susa wrote:

@Snowdrop wrote:

Lapiteki üritan teha koos teiega, kuid kahjuks ei julge enda nime kirja panna, sest tulemas on pingeline poolaasta ja pärast ei taha olla mustas nimekirjas kui valmis ei jõua :) teen nii kuidas jõuan ja aega on 😳

TK projektiga mingisse nimekirja ei satu :) ikka ainult TKV-dega.

Siis olen ka nimekirjas :)

eria
    Member

Osaleja näitab kas iga päev kui võimalik ühe lapi või siis nädala lõpus 7 lappi!(Meil kõigil on ka oma elu ja ega kõigil meil ei ole andud võimalus siia iga päev postitust teha!)

Muutsin selle lause veidi nüüd ära!
    Tähtis on see ,et…
    Vahet ei ole -osad heegeldavad ette osad heegeldavad tagant järgi, tähtis on see vaid ,et kui Mai algus on käes oleks ka nad valmis!
    Ka minul on Veebruari kuu kiire ja selle jaoks pingutan see kuu rohkem teen lihtsalt ette! :D

Member

Mul oli juba eelmise aasta löpus möte oma noortele järgmiseks jöuluks tekk teha aga nii kiirelt teiega sammu pidada ei suuda ja hakkan omaette nokkima… 🙄 aga eks ma ikka näitan kui kaugele olen jöudnud. 😆

Jerruke
    Member

Ohh… te ajate mind oma uute projektidega hulluks 😆
    Mul oli küll plaan teha endale heegeldatud lappidest tekk, ostsin isegi raamatu, kus on heegeldatud lapid sees… Aga nii palju ma vist ei jaksa küll, et iga päev ühe lapi. Kui, siis nädalavahetustel teeks… 🙄 Seda enam, et endal pole fotokat ka ja siis peaksin iga nädal kellegi käest nuiama seda.
    Samas, projektiväliselt ikka teeks tasapisi, sest mage oleks ka see, kui ei jõuaks õigeks ajaks valmis.
    Hea idee igatahes Eria poolt :)

Helen312
    Member

Mina vaatan mõnuga pealt ja soovin kõigile jaksu. Ma lihtsalt tean, et jään selle postitamisega ja piltide näitamisega hätta. Aga ma võtan asja endale plaani ja kui valmis (loodetavasti teiega samal ajal), näitan kõigile.
    Jaksu lapitekitajatele ja vedajale ka.
    See aasta on tõesti tõsiste paukudega hakanud (ägedad projektid)

LaanteLaps
    Member

Ohsaaa! Loen õhinaga…. Huvitav, kas saan hakkama???

Member

Muidugi saad!
    Ma olen sinu poolt!!!

LaanteLaps
    Member

Poolt küll, aga kes mind torgib ja hoolitseb mu eest, et ma ikka tubli oleks?

Sapsi
    Member

MEIE 😆 😆

LaanteLaps
    Member

Oooookei!

Palun, Eria, pane mind ka kirja!

Member

Kui kõvasti me siis torkida võime?

eria
    Member

@LaanteLaps wrote:

Poolt küll, aga kes mind torgib ja hoolitseb mu eest, et ma ikka tubli oleks?

Oo ära selle pärast küll nüüd muretse! Usu ma olen päris agar!
    Küll ma teid tagant torgin! 😆

LaanteLaps
    Member

KÕVASTI!!!! Et ma ei hilineks ja aruandeid esitaks.

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 670 total)
  • The topic ‘3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!’ is closed to new replies.