3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 670 total)
  • Autor
    Postitused
    Urri
    Member

Krisse, värvid on väga mõnusad!

Liiisa
    Member

Annan teada, et mul 21l lappi valmis, aga pilti kahjuks näidata ei saa.

luiselotte
    Member

Minul tänase seisuga 41 lappi

Pireparm
    Member

Ossaa!. Väga kaunis tekk on tulemas.

Rees
    Member

Kolmanda nädala aruanne siin.
    Avastasin, et selline kambastegemine ja teiste tööde jälgimine on väga hea motivaator. Kui ma iseseisvalt oleks kätte võtnud, siis praeguseks hetkeks, kui uudsus kadumas, hakkaks vist asja vaikselt pooleli jätma. Nüüd aga hoog sees! Lahe projekt, üldse ei kahetse, et liitusin (psst… kevadel äkki vaja sõnu sööma hakata, sestap rohkem ei kilka siin)

Minuliisu
    Member

minu neljanda nädala aruanne siis siin
    minu jaoks on tänane päev küll väga ränk. Ja arvan, et nüüd päris tükk aega pean mõtlema, kas minna õue või mitte
    Nimelt on meie tänavatel libedusetõrje peaaegu, et olematu. Ja mina leidsin poodi minnes selle kõige libedama koha. Õnneks küll luu katki, ei ole aga käsi on põrutusest paistes ja jäme kui sepik Nüüd siis käin käsi sidemes ringi ja mõtlen, et järgmised paar päeva, ei tule kahjuks vist käsitöö tegemisest midagi välja.

metskass
    Member
    Susa
    Member

Pildialbumisse lapipiltide paneku olete ära unustanud!

Minuliisu
    Member

kas pildialbumisse lisada iga nädal pilt?

Susa
    Member

Ikka iga nädal – iga nädala lapid ilusti albumisse :)

Minuliisu
    Member

selge :D lisan siis ka eelmised 2 nädalat .

Rees
    Member

Ma mõtlesin, et see ikka valmis tekkidele- iga nädal lisandub sarnast kraami, kes seda ikka vaadata viitsib… 😉 😉 🙄

Aga panin nüüd ikkagi pildid üles! :)

kerstine
    Member

Minul on eelmise nädala 8 uut lappi valmis, aga pildid panen siis kui neid 24 kokku saab (need tulevad kõik ühesugused ).

Sirsu
    Member

Minu valmis lapid siin : kõige keskele tuleb musta ja punasega tehtud südametest rida ja sinna ümber kõik ülejäänud

kodukana
    Member

@Sirsu wrote:

Minu valmis lapid siin : kõige keskele tuleb musta ja punasega tehtud südametest rida ja sinna ümber kõik ülejäänud

OSsaa!!! Ilus!

Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 670 total)
  • The topic ‘3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!’ is closed to new replies.