3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 670 total)
  • Autor
    Postitused
    eria
    Member

No nii teen siis alguse lahti!

•Aega läks umbes 30 minutid sinna sisse mahtus palju muud ka!
    •Lõng tundmatu-esimene valge lõng mis poolikude tokkide kastist vastu vaatas!
    •Heegelnõel nr.3
    •Lõnga kulu 20 g
    •Mõõtmed 20X20 cm
    :D

Member

Ma tahaks ka lapitekki teha ja idee on ka olemas juba pikemat aega, kuid siin TKV-s on 1 tingimus, mida mina küll täita ei suuda.

Emadepäevani on registreerumise lõpust 17 nädalat, see teeb siis kokku kohustuslikult teha 119 lappi, sest
    @eria wrote:

• Osaleja peab näitama kas iga päev kui võimalik ühe lapi või siis nädala lõpus 7 lappi

Njah, nii palju lappe pole ju vaja täismõõdus teki tegemiseks, kui on lapi suurus 20×20 cm. Ja mitmed ideed/materjalid ei soosi ka pisemaid lapikesi.
    Peale selle on vaja aega kokkuheegeldamiseks/kudumiseks/õmblemiseks vms, ka äärepitsiks jm viimistlemiseks.

Selline asi siis. Ei saa ühineda, kuna nagunii jään tingimuste täitmisega hätta, seega pusin omas taktis.

Aga jaksu tublidele! :D

Member

Eks see natukene nii olega mõeldud, et viimane nädal (või rohkem oleneb sellest kui palju ja kui suured lappid on) viimistlemiseks ja imetlemiseks.

vist vast

Heily
    Member

Nii jah ja kes saab kiiremini lapid valmis, sellel rohkem aega viimistlemiseks…

eria
    Member

Emadepäevani on registreerumise lõpust 17 nädalat, see teeb siis kokku kohustuslikult teha 119 lappi, sest
    eria kirjutas:
    • Osaleja peab näitama kas iga päev kui võimalik ühe lapi või siis nädala lõpus 7 lappi

Njah, nii palju lappe pole ju vaja täismõõdus teki tegemiseks, kui on lapi suurus 20×20 cm. Ja mitmed ideed/materjalid ei soosi ka pisemaid lapikesi.
    Peale selle on vaja aega kokkuheegeldamiseks/kudumiseks/õmblemiseks vms, ka äärepitsiks jm viimistlemiseks.

Selline asi siis. Ei saa ühineda, kuna nagunii jään tingimuste täitmisega hätta, seega pusin omas taktis.

Siin on nüüd väike segatus!
    Aega on küll jah 119 päeva kuid nagu ma kirjutasin võib olla tekk 150X200 kuni nii suur nagu sa ise soovid !
    Siiani tehtud tekkides on olnud siis vastavalt kas 100 lapi, 90 lapi või isegi 80 lapi nii ,et kui nüüd arvestada selle saja lapiga läheb lappide tegemiseks 100 päeva ja kokku heegeldamiseks jääb 19 päeva !
    Ja nagu ma ütlesin see on teie vaba valik kas teede nüüd siis 100,90 või 80 lapi !
    See sõltub juba puhtalt teist!

Ja häki tahab teha keegi lapid hoobis 40X40 ja seega läheb neid lappe ikka tunduvalt vähem näiteks sinna!
    :D

Member

No ei ole segadus ju, kui kolmas tingimuse on, et
    @eria wrote:

Minu meelest vägagi konkreetselt ja selgelt esitatud osalemise tingimus. :D

Heily
    Member

Ja niikaua näitadki iga päev ühe lapi või nädala lõpus seitse lappi, kuni teki jaoks vajalikud lapid on koos… Nii sain mina asjast aru.

Member

no siia panen mina ka end kirja. Tegelikult plaanis teha lausa 2 tekki ühe tütrele ja teise pojale. Sellised diivanil lösutamise tekid, muidu veavad voodi tekke kogu aeg ringi. eks esimesega üritan tempos püsida teisega saan vast hiljem järgi.

metskass
    Member

Mina ka võtan osa :)

Britiliis
    Member

Mina ka osalen. Äkki saan selle lapiteki ükskord valmis ka, mis eelmisel aastal alustatud sai.

Hetty
    Member

No nii, no nii – lähebki kaua oodatud tekki tegemiseks. Kas ma siis mingist muust üritusest osa võtan või ei, aga selles osalen küll kohe kindlasti(juba registreeritud üritused ikka ka jõus). Alati olen vaadanud neid tekke, mis tehtud ja ikka kadedaks olen saanud, nüüd siis endale ka tekk!!!!
    Mina ka siis kirja!!!

Snowdrop
    Member

Lapiteki üritan teha koos teiega, kuid kahjuks ei julge enda nime kirja panna, sest tulemas on pingeline poolaasta ja pärast ei taha olla mustas nimekirjas kui valmis ei jõua :) teen nii kuidas jõuan ja aega on 😳

kerstine
    Member

Väga hea koostegemise projekt, aga ise end ei julge päris kirja panna veel. Kardan, et ei jõua iga nädal niipalju lappe valmis teha kui nõutud on. Proovin vaikselt mõelda veel ja ehk lisan millalgi ka oma nime. Eks peaks mõned katsetused tegema, siis näeb kas minust on osavõtjat.

Susa
    Member

@Snowdrop wrote:

Lapiteki üritan teha koos teiega, kuid kahjuks ei julge enda nime kirja panna, sest tulemas on pingeline poolaasta ja pärast ei taha olla mustas nimekirjas kui valmis ei jõua :) teen nii kuidas jõuan ja aega on 😳

TK projektiga mingisse nimekirja ei satu :) ikka ainult TKV-dega.

eria
    Member

Lisasin paar asja esimesse postitusse! :D

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 670 total)
  • The topic ‘3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!’ is closed to new replies.