3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 670 total)
  • Autor
    Postitused
    myrri
    Member

Minu selle nädala lapid siin. Tuli iga päeva kohta 2 ja sutsuke pealegi 😆

Member

Näitaks ka, mis ma olen jõudnud. Kõik on pigem alles idee tasandil, aga ikkagi.
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=8461

Member

Projekti sisse ei pannud aga lappe teen küll eks näis millal valmis saan . Tahtsin valgest löngast teha aga proovilapid tegin ära – need blogis üleval ka. Otsin esialgu uut lönga ja heegeldan kodusest väiksest varust lappe edasi 🙄 Kellele tulevane tekk tuleb – ei tea.Lappe on valmis ja venitatud 32 ja täna teen juurde -näitan nädalavahetusel. bbin

Heily
    Member

LÕPUKS sain juba ammu tellitud lõnga kätte ja nüüd hakkan kiiresti kaotatud aega tasa tegema… 😉

Hetty
    Member
    Guest

tere ..ma vist küll jäin natuke natuke hiljaks ..aga äkki saan end veel lisada..veetsin mõned päevad haiglas ja pole kuskile internetile ligi saanud:(

Sapsi
    Member

Nii
    Minu lapid siis ka siin 8)
    Alt paremalt esimest lappi on kokku 28 (olid varem valmis ja algne idee oli hoopis midagi muud, aga nüüd kuluvad ka ära)
    Alt paremalt teist lappi on kokku 8, neile peab veel ühe ringi juurde tegema, et teistega mõõdult klapiks. Aga lahe on see tegemine!! 😆 Kuigi nüüd probleemi ees… kodus kõik mustad, valged, kergelt kollakad ja virsiku värvi lõngad otsas 😯 Peab ikkagi poodi minema. Tumedamat pruuni tahaks juurde ja valge kuluks ka ära 🙄

smile_som

Rees
    Member

Nädalaaruanne minu tänases blogipostis

Member

Pildid minu tekialgest on üleval minu blogis! :D

Minuliisu
    Member

Minul selle nädalaga valminud kokku 30 lapikest. Kõigile tuleb veel ümber üks tume ring. sama värvi millega teki kokku heegeldan. Aga see momendil veel meil kodus hääletamisel :D
    Aga selle nädala lapid siis Siin

mummukad
    Member

Hakkasin mina ka oma lapitekki tegema. Esimesed 25 lapikest on valmis. Panin mõne pildi ka blogise. 😆

kerstine
    Member
    Member
    capriche
    Member

Minu esimesed 24 lappi siis siin…. Nagu varem mainitud, on lapid töö käigus ühendatavad, eks ma hakkan siis edaspidi teatud teki osi pildistama, muidu on igav, kui kogu aeg terve tekk silme ees on, pole ju siis lõpetades erilist üllatusmomenti….

Member

🙄
    Aitähh Eria, andsin hea tõuke ammu pooleli olnud tekk ära lõpetada.
    Ainult siia alla ta vist ei lähe, nuuks, kuna tegemist ol.oleva teki katmisega õmmeldud kattega ja mõõdud ka nagu väiksemad nii 120 x 200 vist
    Aga igal juhul tänu Sulle sain teki valmis.

Viewing 15 posts - 271 through 285 (of 670 total)
  • The topic ‘3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!’ is closed to new replies.