3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 670 total)
  • Autor
    Postitused
    kodukana
    Member

Njah, lõng on küll kasutamise osas varem katsetamata – 61% villa ja 49% akrüüli. No vast püsib ajr vähemalt mõnda aega :?

LaanteLaps
    Member

Loodame parimat. Mul meriinovill.
    Punane meriinovilla segu, valge, mille eile ostsin on 100% meriinovill.

Member

Niih, raporteerin minagi: mul 88-st lapist 21 valmis. Pilte kahjuks hetkel ei saa panna, lapsed sindrinahad lõhkusid fotoka ära. Laenan sõbranna käest ja klõpsin pildid valmis, siis saavad ka siia üles.

Jõudu ja jaksu!

Member

Soovin ka osaleda ja hakkan õhtul lõngasid valima. :D

Member

@seebimull wrote:

Niih, raporteerin minagi: mul 88-st lapist 21 valmis. Pilte kahjuks hetkel ei saa panna, lapsed sindrinahad lõhkusid fotoka ära. Laenan sõbranna käest ja klõpsin pildid valmis, siis saavad ka siia üles.

Jõudu ja jaksu!

väga tubli oled!

Pireparm
    Member

Juba valmivad lapid ja varsti tekid. Avapauk pidi 13 olema. Ma ka vaatasin täna oma riidevaru ja otsisin kangast. Tegema hakkan aga järgmisel nädalal. Mul graafik tehtud nii.

Member

Mul ka teki algus tehtud! Katsun tubli olla ja edasi meisterada. Mõelnud olen seda kasutada päevatekina. Käsitsi vanutada et tuleks õhuline ja kerge,sest mulle ei meeldi rasked tekid.
    Tekk hakkab koosnema sellistest vilditud ribadest mis omavahel mingise tehnikaga mida veel ei ole teada kokku hakkavad olema.
    http://img84.imageshack.us/img84/4445/tekialgus006iw9.jpg
    Pildil on villavatt ainult laotud vanutamata.

Member

@kodukana wrote:

Njah, lõng on küll kasutamise osas varem katsetamata – 61% villa ja 49% akrüüli. No vast püsib ajr vähemalt mõnda aega :?

Kuule, see oli näpuviga, eks, ega Sa nii ei mötle? 61+49=110%.
    (ärge arvake, et olen Kodukanaga öel, ta on mu armas väike öde ja sihuke näpukas arvudega nii temalik)löng on tegelikult 51% villa.
    .
    Aga selles, et nende lappide peale läheb lubamatult aega, on Sul muidugi öigus. Aga tegemata ju olla kah ei saa, ehkki sama aega palgatööle kulutades vöiks siis palga eest endale osta mitu professionaalsel tasemel tehtud kaunist käsitöö-lapitekki (mis oleks palju kvaliteetsemad ja kenamad kui see, mida ise pusserdan). Ise teha on siiski liiga mönus, et sellest loobuda!

Member

Minu siiluteki siilud 500x rullitud, koos igal juhul püsivad, aga homme töötlen neid käsitsi edasi,sest kokkutõmbumisest pole üldse märgata.
    http://img246.imageshack.us/img246/5494/siilutekk018dm5.jpg

LaanteLaps
    Member

@palumaiu wrote:

Minu siiluteki siilud 500x rullitud, koos igal juhul püsivad, aga homme töötlen neid käsitsi edasi,sest kokkutõmbumisest pole üldse märgata.
    http://img246.imageshack.us/img246/5494/siilutekk018dm5.jpg

See tuleb kindlasti mõnus ja soe!

kelly26
    Member

Palumaiu näitab tõesti tekiteo uut klassi! :)
    Sündimas on midagi eriti põnevat.

Mina ostsin täna hommikul natuke lõnga. Ja kavatsen heegeldamist alustada teadmisega, et töö käigus pean tooni pisut muutma. Korraga ei jaksa lihtsalt kogu materjali ära osta. Alustada plaanin siis seekord teki KESKELT, et eelmise tegemisel ilmnenud probleeme vältida ja vajadusel teist tooni lõngaga lapiruudukesi ühtlaselt teki keskelt väljapoole looma hakata. Igaks juhuks lihtsalt.

Kirja veel päris panna ei julge. Kardan, et tähtajaks küll valmis ei jõuaks :(

kerstine
    Member

Minu esimesed 8 lappi valmisid ühe päeva tööna. Pilt blogis.
    http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=131

Member

ma ka kirja panna ei julge,kardan samuti, et ei jõua tähtajaks valmis.
    Enam-vähem kogu materjali olen juba kokku saanud-tänu siinsetele tublidele isetegijatele:)
    nüüd on vaid vaja alustada.

Member

Hommikul keerasin uuesti rulli ja veeretasin umbes 100x edasi tagasi,siis võtsin toru välja,keerasin uuesti rulli ja hakkasin talle tainarulliga peksa andma. Seekord panin siilud üksteise peale siis oli lühem rull. Kui öeldakse et kangast loopida, äkki aitab siis tagumine ka.Veel tulemust ei ole märgata,sest lühemaks läinud ei ole ja nõrgavõitu ikka veel. Õhtul kui pesukööki lähen mõtlen veel midagi välja,pesumasinasse ei pista veel,sest sealset tulemust aiman ette. Oleks pidanud rohkem siilusid korraga ümber rulli panema,ehk siis pool tekki tehtud. Kui ma need siilud valmis saan (no nad peavad valmis saama), tuli siuke mõte et lõikaks ikkagi lappideks ja siis moodustaks neist omakorda lilled-äkisti ilusam???
    Mis arvate??

kelly26
    Member

Palumaiu, minu peas on Sinu tekk juba valmis ja see on valgete vahesiiludega :) :) :)

Sa proovi õige ÜKS lapike esialgu välja lõigata või siis pisike proovitöö viltida mingi 9 ruuduga.
    Nii kirju töö puhul oleks valged lisaruudud või -ribad kindlasti heaks tasakaaluks.
    Või siis teha kirjuid, lõigata ruutudeks ja vahele samades toonides ÜHEVÄRVILISI ruute. Saaks ka värvilise teki, aga ehk mitte liialt… Palju edu!

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 670 total)
  • The topic ‘3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!’ is closed to new replies.