3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 670 total)
  • Autor
    Postitused
    eria
    Member

3.TK. 2008.Teeme ise endale lapiteki! Registreerimine kuni 13 .jaanuarini!
    Uuel aastal uue hooga!
    Eelmine aasta sai tehtud lapitekid meie tublidele foorumi algatajatele!
    Aga me oleme kõik ülitublid ja teeme ka endale lapitekid!
    Tingimused!
    • Registreerimine toimub kuni 13 ,jaanuari!
    • Valmis peab saama emadepäevaks seega 11 .mai!
    • Osaleja näitab kas iga päev kui võimalik ühe lapi või siis nädala lõpus 7 lappi!(Meil kõigil on ka oma elu ja ega kõigil meil ei ole andud võimalus siia iga päev postitust teha!)
    • Tehnika on täiesti teie endi valida! Freeform, heegeldatud, kootud ja kõik muud tehnikad!
    • Tekk peaks ikka olema täis mõõdus seega min. 150X200 või siis 200X200
    Aega on küll jah 119 päeva kuid nagu ma kirjutasin võib olla tekk 150X200 kuni nii suur nagu sa ise soovid !
    Siiani tehtud tekkides on olnud siis vastavalt kas 100 lapi, 90 lapi või isegi 80 lapi nii ,et kui nüüd arvestada selle saja lapiga läheb lappide tegemiseks 100 päeva ja kokku heegeldamiseks jääb 19 päeva !
    Ja nagu ma ütlesin see on teie vaba valik kas teede nüüd siis 100,90 või 80 lapi !
    See sõltub juba puhtalt teist!
    Ja häki tahab teha keegi lapid hoobis 40X40 ja seega läheb neid lappe ikka tunduvalt vähem näiteks sinna!
    Seega näitad nii kaua neid lappe iga päev ja iga nädal nii palju kui sa neid teki sisse teed -mitte ,et peab tegema 119 lappi!Ja mina soovitan juba varakult viimistlema ka hakata, et see lõpp töö väga tüütu ei oleks saab ka ju vahepeal juba kokku heegeldamist alustada!
    Sellised on tingimused teie valita jääb lõng ja tegumood!.
    Kas teede nüüd oma lõnga varudele ja jääkidele 1:0?
    Mina oma poolt aitan nii palju kui saan vaid küsige kui kellelgi on salvestatud lapi mustrid pange siia ülese! Kui on mingeid ideesid siia palun ärge hoidke endale!
    Kui olete nõus siis saab ka valmis tekkidest teha näituse! Koht olemas vaja vaid teie nõusolekud!
    No nii alustame siis!
    Projekt kestab 119 päeva usun ,et saame sellega kõik hakkama!

Tekke hakkavad tegema:
    Tekid said valmis meie järgmised tublid isetegijad!
    Pireparm loveshower
    sillu loveshower
    suneye loveshower
    Susa loveshower
    kaksti loveshower
    Metskass loveshower
    hetty loveshower
    LaanteLaps loveshower
    tricky loveshower
    mummukad loveshower
    minuliisu loveshower
    Juulike loveshower
    Sirsu loveshower
    hunditädi loveshower
    imbi loveshower
    krisse loveshower
    luiselotte loveshower
    kodukana loveshower
    seebimull loveshower
    aili62 loveshower
    aiaia loveshower
    palumaiu loveshower
    Urri loveshower
    Liiisa loveshower
    signe34 loveshower
    kikuliis loveshower
    prk loveshower
    jasmiin loveshower
    Rees loveshower
    capriche loveshower
    LiNe loveshowerOotame ka pilte Pildialbumisse

Pildialbumisse pildi lisamiseks kontrollige, et lisatava pildi mõõtmed jäävad lubatud piiridesse (nt pikim külg 500 px). Ja max faili suurus 150 kb. Vajutage Pildialbum ja sealt paremast ülaservast [Lisa pilt]. Vali rubriigiks TK: ise endale lapiteki 2008, pane pealkirjaks oma kasutajanimi vm sobivat, lisa tekst ja lae arvutist õiges mõõdus foto (nupu “Browse” abil).

Mercari tehtud nupud:

Member

Olgu.
    Ma olen siin nüüd alates Valga külastuses selle pihta mõelnud.
    Teen ikka.
    Võib kirja panna.

eria
    Member

Väga tubli! :D

Heily
    Member

Mina ikka kaaaa… 😆

Pireparm
    Member

Kui õmmeldud lapitekk arvesse läheb siis osalen ka.

vikike
    Member

pireparm paneb eriti laisalt 😆 aga ta üllatab nagu alati :D
    mind ka kirja

Kezzu
    Member

Millest ma eile õhtul oma blogis kirjutasin? Sellest, et tahan oma emale valge lapiteki teha….

/Ei tea, kas koolilõpetamine tuleb sujuvalt ületulevasse aastasse lükata???/

Aga mind ka kirja, palun!

Pireparm
    Member

No ma luban et iga lapp on ikka erinev ja no nii keerukam. Aga lubadavõin, tulemus pole teada, aga tegemata vast ei jää

Sapsi
    Member

Pane aga mind ka kirja!!

paistab, et aasta esimeses pooles vist polegi mul ruumi vahetusprojektide jaoks

Sibulaplix
    Member

@vikike wrote:

pireparm paneb eriti laisalt 😆 aga ta üllatab nagu alati :D
    mind ka kirja

haa, ei ütleks et see laisk mõte on, ka lapiteki lapid on ju keerukad teha, mina teeksin ühte üle tunni aja ma arvan…oleneb muidugi keerukusest :D

Member

No mind ka kirja. Ehk pole see iga 7 päeva järel lappide näitamine väga karm ja kindel nõue, sest mul tuleb uuel aastal vist ikkagi ka pikemaid perioode, kus internetikasutus on problemaatiline.
    Loodetavasti ei hinda ma oma võimeid ja ajavaru üle. 😉

suneye
    Member

Mind ka kirja ;)

Member

oi, mina nii tubli ei ole, et emadepäevaks teki valmis saan :( ma hoian siis teile pöialt, aga endale teen teki jõuludeks mjyt

Edit: aga jah, ema jaoks ju võiks tõesti pingutada, aga talle ei oleks jälle nii suurt vaja, pigem lapipleedi… ma mõtlen veel 🙄

Susa
    Member

Jah, ikka. Mina ka :)
    Ma tahan oma emale emadepäevaks ilusa teki teha! Ja see läheb libedamalt kui järelvalve olemas on ;)

kaksti
    Member

Mina kaaa! Ammu juba on plaanis olnud teha, nüüd siis oleks ka sund taga :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 670 total)
  • The topic ‘3. TK Teeme ise endale lapiteki! Lõpp 11.05!!!!’ is closed to new replies.