3. TK Isetehtud oma sussid – lõppenud

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. TK Isetehtud oma sussid – lõppenud

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 294 total)
  • Autor
    Postitused
  • #263141 Reply
    Guest

palun minu nimi ka kirja panna :D

#263142 Reply
    Guest

@siq29 wrote:

Mul on üks küsimus. Mul on kodus 9,5 kuune tirts, kes käputab. Et meil on kodus suhteliselt jahedad põrandad, olen talle kudunud beebipapusid toajalanõudeks, sest need on paeltega ja püsivad ilusti jalas. Et olemasolevad on juba üsna ära kantud, olen mõelnud paar uut paari kududa. Kas beebipapusid võib ka selle sussiprojekti raames kududa või on lubatud ainult ikka õiged sussid? 🙄

Ma ei tea veel, kas liituda sussiprojektiga või mitte. Kui beebipapude tegemine ka selle projektiga sobib, siis liituksin kindlasti ja võibolla teeksin ka endale paari susse. 9chin

Mina soovitan veel asja üle mõelda, liitumisaega veel on. Beebid kasvavad hirmus kiiresti , oman mitut kogemust. Perspektiiviga tulevikku vaadates alustad ehk endast ja oma sussidest, siis on juba tibu jalavarjudel ka suurem väljavaade.Head mõtete lendu!

Papude puhul võiks siis olla juba omaette projekt -noored titemammad -ühinege!

#263143 Reply
    Guest

@KristiinaVi wrote:

Ootan pikisilmi juba aasta lõpus tellitud lõngasid ja oligi plaan neist teha sussid. Küll mitte endale, kuna pole just suurem asi sussikandja, vaid oma 4-kuusele lapsele. Kui see variant sobib, siis liituksin meeleldi teiega :D

Titapapud oleks üks omaette teema,mis nunnumeetri lakke ajab ja kiljuma võtab – äkki õnnestub selleks eraldi projekt hääletamisele saada. Huviga jälgiksin isegi papu-tatsu maailma näpumeisterdusi.

Ma ei ole otseselt vastu titadele tegemisest, vaid suunitlus ja rõhk on täisinimestele – väljakutse.Olen ise esimest korda nii koostegemise juhtimises kui soovis saada hakkama tööga, mis minu käes esmakordne.

Vaimusilmas aga näen juba praegu kui pikaks antud projekt minu jaoks venib, sest elu on näidanud, et ühe paari pärast võib minna kismaks – meil kodus! Tööpõld on lai ja kes neid erisoove veel aimata võib…

Aega on , mõelge rahulikult , andke peale aega mõtetega harjuda. Edu !

#263144 Reply
    Guest

mina soovin ka sellest osa võtta :D

#263145 Reply
    Guest

palun mind ka kirja panna…

#263146 Reply
    Guest

selline mure tahtsin panna blogisse nupukese ka ja sain aga kui peale klikata ei tule projekti lehte ütleb Oops! This link appears to be broken. kas kood on vale või mul miskit?

#263147 Reply
    Guest

:(

#263148 Reply
    Member

Kõikides nupukeste koodides tuleks ? asendada kombinatsiooniga &#63

#263149 Reply
    Member

@Olly wrote:

selline mure tahtsin panna blogisse nupukese ka ja sain aga kui peale klikata ei tule projekti lehte ütleb Oops! This link appears to be broken. kas kood on vale või mul miskit?

NB! Lugupeetud nupukestetegijad: koodis tuleb teema-aadressis ?-märk vahetada &#63-ga, ainult siis viib link teemasse.

#263150 Reply
    Guest

Oleksin ka käpp! Paarikesest sussidest on küll puudus!

#263151 Reply
    Guest

Soovin samuti osaleda :)

#263152 Reply
    Guest

Lotte vanaema soovib osaleda.
    Susse oli juba tegelikult eile vaja. :?

#263153 Reply
    Guest

Küll on hea, et targemad silma peal hoiavad! Bänneri aadressi parandasin postitusse ära, aga kes juhendaks,et asi korrektne oleks…kuskil on mul apsakas,mis kahe silma vahele jäänud!

#263154 Reply
    Member

Mina sooviksin ka osaleda, just oli plaan endale sussid teha. Arvatavasti heegeldatud… :)

#263155 Reply
    Guest

leidsin teile midagi inspiratsiooniks:
    Rohelise susside album Picasa Webis! :P

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 294 total)
Reply To: 3. TK Isetehtud oma sussid – lõppenud
Your information: