3. Inspiratsioon lemmikfotost

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 3. Inspiratsioon lemmikfotost

• This topic is empty.
Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9011 Reply
    Susa
    Member

Inspiratsioon lemmikfotost

Projekti juht: Susa
    Projekti aeg: 1.01.2011 – 31.12.2011

Selle projekti mõtte sain kohtudes esimest korda põnevate sokilõngadega, kus lõnga värvide inspiratsioon on saadud kunstist, loodusest, meid ümbritsevatelt asjadelt.

Näiteks on nende sokkide lõnga värvid pärit sellistelt värvikirevatelt papagoidelt (Sokimuster Sokikeselt):
    Aga kui Sul ei ole sellist lõnga, aga on kirev papagoi? Ja tahaks papagoi sokke? Siis teed papagoist pildi, võtad pildi poodi kaasa, valid sulestiku värvides lõngad ja kood endale papagoi sokid!

Projekti idee:

Me kõik teeme ise suurel hulgal fotosid ja imetleme teiste tehtud fotosid.
    Vahel, mõnd pilti vaadates, tekib idee.
    Jalutad põllul ja vaatad lilli, teed pildi. Hiljem seda vaadates mäletad seda mõnusat jalutuskäiku, joonistad lilled kangale ja tikid kauni padja.
    Talvised härmatanud puuoksad inspireerivad tegema kaunist ja õhulist helmekeed.
    Suvine purjekapilt paneb õmblema sini-valgetriibulisi kardinaid.
    Sügistorm annab inspiratsiooni hallide, maavillaste käpikute kudumiseks, millele tikid arhailise tikandi.
    Jne.

Projekti konks seisab selles, et alati kui näitad valminud tööd, ootame sinna juurde ka inspiratsiooniks olnud fotot (linki fotole kui see pole ise tehtud) ja jutukest, mismoodi see foto sind just sellist tööd tegema inspireeris!

Inspiratsiooniks võib kasutada nii ise tehtud fotosid kui teiste tehtud fotosid. Võõra foto kasutamisel on vajalik viidata allikale, kust foto pärineb!

Tööd esitatakse 6x aasta jooksul: 28.02, 30.04, 30.06, 31.08, 31.10, 31.12

#285620 Reply
    Annyliis
    Member

Sellel korral on mul kolm lemmikut ja kaks neist kohe väga lemmikud. Üks neist kahest on inspiratsioon lemmikfotost. Juba enne on see teema südamelähedame olnud. 😉

Üks pluss minu silmis on esitamise tähtajad. Just parajalt palju ja piisavalt vähe, et valmis saada :) .

#285621 Reply
    Silpsolps
    Member

Kui see projekt võidab, siis mina olen kindel osaleja! Minu loomusega sobib kohe väga hästi ja fotod oleksid ka kindlasti isetehtud! :D

#285622 Reply
    Guest

Minule kui “fotokas-alati-kaasas” inimesele on see teema väga huvitav, hingelähedane ja inspireeriv! Sellest võtaks osa küll. Ja sellega olen ka nõus, et esitamistähtajad on parajate vahedega.

#285623 Reply
    Mareli
    Member

Muide, täitsa piinlik, 😳 , ma sain sellest pealkirjast hoopis teisiti algul aru. Nimelt jäi mulle mulje, et tuleb võtta oma lemmikfoto ja sellest mingi ese teha. Umbes nagu Lapitekikonkursil esikoha saanu, kes oli foto järgi teki teinud. Mitte, et kasutad ainult värve ja teed kardinad, vaid teedki kohe näiteks vildipildi, mis on üks-ühele fotot kujutav. Aga eks nii vist võib ka. 🙄

#285624 Reply
    Guest

Fotot kujutav ese oleks jah väga otsene inspiratsioon fotost. Aga see seaks ka piirangud tehnikate ja valmivate esemete osas, kui ainult nii võtta asja. Aga miks mitte mõni asi ka nii teha.

#285625 Reply
    Susa
    Member

Võib teha ka nii. Mul on endal nii mõnigi foto, millega ma just nii teha plaaningi ;)

#285626 Reply
    Susa
    Member

Üks näide krist68 blogist :)

#285627 Reply
    Minuliisu
    Member

Mina nüüd nagu kits kahe heinakuhja vahel. Ei tea kuhu poole kalduda või millisest kuhjast hammustada :) Inspiratsiooni olen saanud kahest lemmikfotost. Samas saab neid kasutada ka patjade teema all ;)

#285628 Reply
    Guest

See teema on sel korral minu lemmik! Väga kreatiivne.

Mea

#285629 Reply
    Guest

Minule ka meeldib selle projekti idee ja lööks heameelega kaasa :)

#285630 Reply
    Guest

Just, see on vaffa projekt:P Mina lööks ka kampa:)

Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
Reply To: 3. Inspiratsioon lemmikfotost
Your information: