25. TK + TKV Jõulukalender ( valmis/postis 26.11.2007 )

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 25. TK + TKV Jõulukalender ( valmis/postis 26.11.2007 )

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 96 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Minul ka kalender käes! Hästi nunnu! Aitähh, kikuliis! 😆 Minul on nüüd uhke tikutopsikalender. 😆

Muide, kui sa äkki ise ka asjast pildi tegid, siis äkki paned üles… Mul on limiteeritud võimalused digifotokatega suhtlemisel… 😳

kikuliis
    Member

Miira, sellest oli kohutavalt raske pilti teha, aga siiski mingisugune pilt sai tehtud!

Minuliisu
    Member

meie KALENDER siis selline. Tehtud küll veidi teisiti kui algul plaanis. Poja haigus aga ei lasknud oma esialgset plaani teostada.
    Kalendril puuduvad numbrid, kuna lapsed veel nii väikesed, et ei tunne neid. Selle asemel ilutsevad meil pildid 😉

mummukad
    Member

Kikuliis mina tegin jah. 😳

Member
    mummukad
    Member

loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower loveshower
    Mina sain täna pakki Tartust, ja seal sees oli minu advendikalender.
    Super ma olen nii rahul. Ja tegijale palju tänu. Minu jälje ajamine viis mind Miirani. Kui rohkem teada tahate, siis piiluge minu blogise. oheart oheart oheart oheart oheart

Epu
    Member

Sai eile valmis, ei saanud pilti teha, digikas kadunud. :(
    aga homme läheb käiku ja äkki õnnestub laenata fotokat kuskilt.

Heily
    Member

Minu jõulukalendrist sai töö käigus hoopis jõulukandik – nimelt läks kogu aur pakikeste sisule ja nii ei jõudnudki oma õiget kalendri mõtet teostatud… :( Aga õde oli ka sellisega väga rahul ja see ju põhiline!!!

pusapesa
    Member

oihei – vabandan väga – olin vahepeal ootamatult haiglas. Katsun nüüd paari tunni pärast aja võtta ja selle teema kokku võtta ning korrastada. MESI! – sain kalendri kätte – meeletult kaunis, pildid ka hiljem.

olge tublid ja ilusat esimest adventi!

pusapesa
    Member

Lumineti jõulukalender. Pudelis sees on Jõulusalm ja pikk komm! Tegelikult on need pudelid praegu kunstkuuse otsas toas. Kuupäeva numbrid on tagumisel küljel.

pusapesa
    Member

minu jõulukalender on ka jupp aega juba valmis. Et Kassu imearmas kalender
    mesi poolt tuli, tegin ise kalendri hoopis endale. See koosneb pisikestest pakikestest ja ümbrikutest, kus sees iga päeva kohta üks jõulusalmike, üks tegevus, mille jõuludega seoses ära peab tegema ja üks söögisoovitus, et iga päev enne jõule midagi uut ja huvitavat perele valmistada :)

Näiteks 1.detsembri sedel:

Jõulurõõm on punajalgne,
    jõulurõõm on sajajalgne,
    igaühe juures käib,
    tipib maja õnne täis.

Ole pai ja vaheta kardinad ära, kraami köök ja sea üles jõulukaunistused ;)

Õhtusöögiks valmista munanuudli-aedvilja-wok sealihaga
    Lõika ribadeks 300g sealiha, pruunista pannil, tükelda mustad kuivatatud ploomid, lisa lihale. lisa natuke vett ja jäta kaane alla hauduma. kui vesi on aurustunud, lisa kuumale pannile wok’i aedviljad (hortex’i segu), kuumuta kiiresti, lisa ka aedviljadega kaasas olev maitseainesegu, purustatud kiirnuudlid (suur pakk) ja lõpuks vähe-haaval vett, et munanuudlid saaks pehmeks) Head Isu!
    Magustoiduks paku jäätisepalle piparkoogipuru ja jõhvikamoosiga :)

pildid on telefoni sees aga kaabel, mis ühendab arvutit telefoniga läks jalutama, õhtul tuleb tagasi. :)

sirts
    Member

minul ka laupäevast kalender käes, millalgi saab pildi ka blogisse :D
    aitähh sulle pusapesa!!!! :D

LaanteLaps
    Member

Hei, Pusapesa, kuidas kalendritega on? Kas võib teema õnnelikult lõppenuks kuulutada?
    ( Vaatan, et mõni on omale tegemisega ajahädas… Või… )

pusapesa
    Member

armas mesi – aitäh imearmsa kalendri eest!!

mina tegin endale:

(kalender on seal pildil minu sedelite korvike :))

rohkem saab lugeda siit

pusapesa
    Member

ma arvan, et projekti võib lõppenuks kuulutada, sest vahetuskalendrid kõigil kenasti käes ja TK kalendrid enamasti valmis! loveshower Teema võiks veel lahti jätta et Epu ja Kuukala enda kalendreid ka näidata saaksid aga uutele TK ja TKV projektidele võib teatepulga üle anda 43w22

Aitäh, kõigile!

Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 96 total)
  • The topic ‘25. TK + TKV Jõulukalender ( valmis/postis 26.11.2007 )’ is closed to new replies.