23. TKV Värvipakk – selleks korraks kõik

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 23. TKV Värvipakk – selleks korraks kõik

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 137 total)
  • Autor
    Postitused
  • #329077 Reply
    Annyliis
    Member

Minu pakike alustas täna teekonda 😉

#329078 Reply
    Heily
    Member

Täpselt pooled pakid teel!!!! Ülejäänutel on veel 6 päeva aega, et teele asuda.

#329079 Reply
    izla
    Member

@Sunray wrote:

Panin nüüd pildi albumisse.
    Lisan: Kui oma andmete juurde kirjutasin suunavaid vihjeid, mida võiks teha, ei osanud ma uneski arvata, et izla teeb need kõik ja rohkemgi veel. icon_mersi icon_mersi icon_mersi

Nüüd on minu kord imestada Eesti Posti kiire töö üle. :)

Kõike ei teinud, mis suunavas jutus, sest tekkis hirm, et muidu peab Sunray mind segaseks 😉 Padi jäi tegemata.

#329080 Reply
    Guest

Minul käis täna postiljon ja tõi paki. :D
    Sain viimaks aega ja riputasin pildi nüüd albumisse ja kirjutasin emotsioonidest oma blogis.

Südamest tänu sulle toreda paki eest Annyliis
    ..ja kaart meeldis mulle ka väga :)

#329081 Reply
    Guest

Minul pakk käes! Äitäh mummukad! Minu jaoks on kõige kaunim rohelise ja fuksiaroosa kooslus, tõelistelt kaunid ja vajalikud asjad. Albumis

#329082 Reply
    Sutsuke
    Member

Mulle tuli neljapäeval sõnum, et pakk on SmartPostis. Eeldan (loe:loodan), et on Värvipakk. Aga järgi saan alles teisipäeval minna. :tramp: .

#329083 Reply
    Guest

Minu tehtud pakk on teel.

#329084 Reply
    Heily
    Member

Mina sain paki!!!! :D

Ps. HOMME viimane päev pakkide teele panekuks!!!!

#329085 Reply
    Sutsuke
    Member

Mees läks täna paki järgi ja helistasin talle nelja paiku, küsisin kellelt on. “Mailis …..” Tulin kähku ärevusega teemasse vaatama, kas Mailis969 on osalejate nimekirjas. Siis tuli väike värin sisse, sest tema tehtud pakk on kindlasti võimas. Ma ei eksinud!

Suur-suur aitäh, Mailis969! Praegu olen veel sõnatu. Pakis oli album, väiksem märkmik, karp ja kaart. Hetkel pole ma neid isegi kilest veel välja võtnud. Kogun end natuke ja siis kui lapsed magavad, keskendun ja vaatan uuesti. Pildi albumisse teen päevavalguses!
    smile_lil

#329086 Reply
    Sokike
    Member

Ma sain paki! Ma sain paki!
    Väga mitut värvi sinise. :)
    Kuller põrkus minuga kohe esimesel tänavanurgal postkontorist välja sõites ja andis mulle ilusa helesinise karbi. Küsis veel hoolitsevalt, kas saan sellega ikka koju. No miks ma ei saanud!
    Loomulikult uurisin saatja nime ja aadressi, aga need ei öelnud mulle midagi. Mõistagi keerutab iga värskelt paki saanud inimene seda käes ringi ja vaatab ka karbi alumist külge. Sealt leidsin templi nimega AmiCrafter. Edasi kulges kodutee totakalt naeratades ja peas keerlesid kujutluspildid helesinistest jänestest, kaelkirjakutest jms. :)

Varsti lisan pildid albumisse (need on juba tehtud, aga arvutisse tõmbamisega ja parajaks kõbimisega läheb suti aega) ja blogis näitan rohkemgi. Naeratus püsib endiselt näol. :)

Panin albumisse kaks pilti, kuna ühele ei mahtunud kõik asjad ära. ;)
    Kööki ja lihtsalt südamele.

AITÄH, AmiCrafter! :D
    Ma olen ikka mõelnud, et 13. kuupäev on üks õnnelik päev.

Blogisse sai vist oma 20 pilti. :)

#329087 Reply
    Guest

^.^

Kuna see oli mu esimene pakivahetus, siis polnud üldse kindel, mida ma tegema peaks. Üritasin mõelda erinevaid asju, et mitte teha karbitäit amigurumisid. :D

Rõõm lugeda, et pakk ikka meeldis. (:

#329088 Reply
    Tuu-Tuu
    Member

Minu juures käis just postionu ja tõi imeilusaid asju täis paki. Suur aitäh Konnalonnile! smile_lil Albumis ka.

#329089 Reply
    mummukad
    Member

Mina sain oma roosa paki kätte!! Aitäh sulle maasikas6
    Pildid teen homme kui on valgem.

#329090 Reply
    Heily
    Member

Kõik pakid rõõmsalt teel, nüüd ainult ootus veel!!! :D

Kui enda paki teele panin, siis oli kohe kurb tunne, sest sai teine selline kaua tehtud kaunikene… 😉

#329091 Reply
    Heily
    Member

Varem juba hõikasin, et pakk käes, aga nüüd ka pilt albumis teile vaatamiseks!

Veelkord suured-suured tänud Ritney’le! :)

Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 137 total)
Reply To: Reply #329082 in 23. TKV Värvipakk – selleks korraks kõik
Your information: