23. TKV Värvipakk – selleks korraks kõik

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 23. TKV Värvipakk – selleks korraks kõik

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 137 total)
  • Autor
    Postitused
  • #329062 Reply
    Member

Oh, kui uhke pakk, Konnalonni! :)

Mul on ka plaanid valmis tehtud, kuid täna ostsin veel kolmandat tooni lõnga, et teen siiski ühe asja veel. :D

#329063 Reply
    Sutsuke
    Member

Konnalonnile paki tegija nüüd pildilt vaatab, et võtmehoidjale on jäänud rõngas külge panemata. 😳 Aga ehk selle saab Konnalonni ise külge panna. :)

Ja minu blogis ka juttu selle paki tegemisest.

#329064 Reply
    ritney
    Member

Paki sisu on juba kasutuses ja töölgi keksimas juba käidud.

Pilt ka lisatud albumi

#329065 Reply
    izla
    Member

Minu püüdis täna kohalik postiljon lapsevankriga tuterdamast kinni, et üle anda pakk Sokikeselt. Suur-suur aitäh vaimustavalt rohelise paki eest! Panin fotoka akud laadima ja õhtupoolikul saan ehk ka pildi üles panna.

#329066 Reply
    Sokike
    Member

Sai teine jah osaliselt rohiroheline. Lähtusin sellest materjalist, mis kohalikul käsitööpoel pakkuda. :)

Aga lugegu nüüd kõik, kes Eesti Posti töö üle kurdavad: paki andsin eile lõunaajal Saaremaal postkontorisse ja täna Kadrinas adressaadil käes! Öelge veel, et aeglane või miskit. Vähemalt maakohtades ja alevikes teevad postitöötajad tõhusat tööd. Ja vahepeal sorteerimisjaamas või mis neil seal on ilmselt ka. :)

#329067 Reply
    Annyliis
    Member

Kahju, et ma Kadrinas ei ela icon_coquet

Minul sai teine osa pakist lõpuks valmis. smile_som Teise osa puhul pidin kasutama lisavärvi, sest ainult soovitud värviga poleks mustrit saanud teha 😉 .

Kaart veel + pakkida ja siis panen teele. Arvatavasti enne 5.11 ei õnnestu, aga eks näis.

#329068 Reply
    Heily
    Member

Uh, ma ju ütlesin, et see tuleb üks uhkete pakkidega vahetus ja no vaadates praeguseks albumis olevaid pakke… Uh ja ah, imelised ju!!!! :)

Minul on nüüd kõik “jupid” valmis, vaja vaid kokku tervikuks panna. 😆 Ja siis teele!

Kuidas teistele läheb?

#329069 Reply
    mummukad
    Member

Minu pakk sai täna suure vaevaga pakitud ja posti pantud.

#329070 Reply
    izla
    Member

Teilegi imetlemiseks Sokikese kätetööd Albumis ja Blogis

#329071 Reply
    izla
    Member

Minu pakk sai täna läbi vihma ja lörtsi posti pandud.

#329072 Reply
    Member

Pakk isiklikult üle antud. :D

#329073 Reply
    maasikas6
    Member

Sain oma paki kätte!!!;)
    Albumis ja blogis

Suur aitää Sunray`le

#329074 Reply
    Guest

@Helinake wrote:

Pakk isiklikult üle antud. :D

Olen õhtu otsa rõõmsalt oma uute roheliste asjadega mööda tuba ringi tatsanud. Kui päike välja tuleb teen pilti ka! ^.^

#329075 Reply
    Sunray
    Member

:omg: ma sain oma paki kätte :omg: Pildid teen siis kui maa peale laskun, hetkel sinistes kõrgustes.
    Isegi Jõuluvana ei ole minu soove kunagi nii täpselt täitnud.
    Tänud tegijale! mina tean, aga ei ütle – veel.

#329076 Reply
    Sunray
    Member

Panin nüüd pildi albumisse.
    Lisan: Kui oma andmete juurde kirjutasin suunavaid vihjeid, mida võiks teha, ei osanud ma uneski arvata, et izla teeb need kõik ja rohkemgi veel. icon_mersi icon_mersi icon_mersi

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 137 total)
Reply To: 23. TKV Värvipakk – selleks korraks kõik
Your information: