2011 AASTAPROJEKT: Hubane Kodu REGISTREERUMINE

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 2011 AASTAPROJEKT: Hubane Kodu REGISTREERUMINE

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 112 total)
  • Autor
    Postitused
  • #289335 Reply
    Guest

Kodu korda isetegija moodi! Minul ka liitumissoov tõsine, äkki ei peagi ainult “naiselike” tegemistega kodu kaunistama!

Väikesed ehitus- ja remonttööd peaksid ju ka siia sobima. Pisike relakaga vehkimine kulub suve poole ära küll, veits värvipotikestes soperdamist ja…oi, mis veel. Vana mööblit on ka, mida elustada!

Kui minu ideed klappisid, siis on mu nimi ju kirjas! 😳 🙄 😆 Ma vähemalt soovin küll osaleda- kogu südamest!

#289336 Reply
    Member

hmmm… kui ma nüüd järele mõtlen, siis mina ei oskagi muud kui õmmelda…

#289337 Reply
    Minuliisu
    Member

Palun ka nimi kirja. Ja küsimus ka kohe ;) Kas lastetoa seinale joonistamine läheb ka arvesse. Momendil saab just teine lastetuba omale põranda alla ja uuest aastast hakkab seinte töö.

#289338 Reply
    Member

Hetkel veel nime ei julge kirja panna, aga… kui ma kõik oma ideed kavandina paika saan, siis … olen julge ja laulan.

#289339 Reply
    Member

Maialiisa palub nime kirja panna – tundub, et aastased projektid sobivad mulle paremini, kui lühiajalised..

#289340 Reply
    Guest

Palun Lotte vanaema nimekirja panna.:)

#289341 Reply
    Guest

Küsimus selline-kui mul on 2 kinnisvara, mis vajavad sisustamist ja hubaseks muutmist, siis vist ei lähe sellegipoolest arvesse, et ühes elupaigas uued kardinad tehtud ja teises 6 taburetile katted õmmeldud??

Panen enda ka kirja igaks juhuks. Vast õnnestub laveerida oma tegemistega. Kass ka üldiselt ilus loom-mulle igatahes meeldib. Ka musta värvi kass meeldib :P :P

#289342 Reply
    Member

Ühes kuus võib esitada rohkem kui ühe töö. Ja üle ühe kuu võib teoreetiliselt sama tehnikat kasutada. Nii et on küll võimalus nii kardinad kui taburetikatted teha.

#289343 Reply
    -lola-
    Member

Palun mindki kirja panna!

#289344 Reply
    LaanteLaps
    Member

Naised! Tehke oma elu mõnusaks! Ärge mõelge seda keeruliseks.

Avastaja – muidugi, pane kõik oma võlud mängu. Ma usun, et sealt tuleb nii mõndagi põnevat!

Mammi – siis ei ole midagi teha… Kahjuks. Aga parem külg asja juures on see, et aasta on pikk aeg ja sul on aega igasugu uut ja põnevat võimalus ära õppida. Just selle projekti raames.

Minuliisu – just nii. Läheb – läheb!

Audiitor – meil võib olla ka 3 või 4 kinnisvara. Ja ka vanaemale võid oma kodu kujundada. Tehnika, milles teed, on oluline ;) Ära sa selle musta kiisuga mängi … :P

#289345 Reply
    Guest

Palun mindki lisada nimekirja,kui õnneks läheb siis ehk musta kassi ei kohta.

#289346 Reply
    Member

Oi ma liituks ka, aga kardan, et minu kuudes satub musta kassi rohkem olema kui miskit muud :D.
    Ma tegutsen ka projektiväliselt teiega ja panen sellele vaatamatta oma tegemised blogisse. :)
    Jälgin aastakese kas suudan teiega sammu pidada ja siis järgmisel korral liitun :D
    teile kõigile aga jõudu.

#289347 Reply
    Member

Katsumõmmi nime võib ka kirja panna. Vaatab mis saab. Kisub põnevaks.

#289348 Reply
    eidzu
    Member

Nii tore AstraC, me saame nüüd koos koostegemisevälise koostegemise teha ;)
    😆

#289349 Reply
    Tommykas
    Member

Mina ka kirja!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 112 total)
Reply To: 2011 AASTAPROJEKT: Hubane Kodu REGISTREERUMINE
Your information: