2011 AASTAPROJEKT: Hubane Kodu REGISTREERUMINE

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 2011 AASTAPROJEKT: Hubane Kodu REGISTREERUMINE

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 112 total)
  • Autor
    Postitused
  • #9360 Reply
    LaanteLaps
    Member

Juba lapsepõlvest tead Sa vanasõna “Minu kodu on mu kindlus!”…
    Kodu on siis kodu, kui Sa selle ise lood, ise teed, ise seal sees oled kogu oma hingega. See sära paistab kaugele, kui kodus on Hing ja kodused hingavad ühes rütmis.

Tavaliselt teed Sa aasta jooksul oma kodu heaks hoopis rohkem, kui mina selle projekti raames Sulle välja pakun. Iga pisidetail loob Su kodus turvatunde. Sul on hea sealt laia maailma minna ja ülimalt kerge taas tagasi tulla. Kodust kaugel olles aga igatsed Sa nende inimeste ja asjade ja paljude pisinüansside järele, mis Sinust maha jäid…

Kuude lõikes oleks ehk see siis kirjapandult selline, kus Sa ei korda oma tegevusi vaid lood ja lood aina uusi asju. Parendad vanu. Taaskasutad luues uut ja kordumatut, Sinulikku.

PROJEKTI AEG

Projekt vältab aasta läbi ehk 01.01.11 – 23.12.11
    26.12.11 – 30.12.11 viimased kokkuvõtted projektist

REGISTREERUMINE

Projekti registreerumine kestab 01.12 – 29.12.10 Hilisemaid ekraanile koputajaid ei arvestata ( ka 2011 aasta jooksul ei maksa koputada ekraanile ).

TÖÖ ESITAMISE TINGIMUSED

Iga kuu viimaseks kuupäevaks esita oma valminud töö pilt. Arvestatuks loeme töö, kui see on lisatud projekti tarbeks loodud pildialbumisse ja lisatud lingina “Hubase Kodu” teemasse.

Lisana võid blogis kirjeldada töö käiku ja rohkem fotosid.

Kasuta enda jaoks uusi ja põnevaid tehnikaid. Kahel järjestikusel kuul ära sama tehnikat kasuta. Töö suurus ja maht ei ole ette antud.

MÄRGID TEHTUD JA TEGEMATA TÖÖDE EEST

Tehtud põhitöö – smile_flirty
    Tehtud lisatöö – smile_led
    Tegemata kuu – black_cat

PROJEKTI TUGI

Mareli

Mõtle rahulikult, kas sa suudad olla aasta läbi nii tubli, hoolas ja osav, et suudad kõik tööd esitada! Juhul, kui su vastus on JAH, siis näpud klaviatuurile ja lauluga nimi kirja!!!

Lennukaid ja ootamatuid ideid teie mõtetesse uitama. Osavaid käsi aga neid teostama!

icon_g020

NIMEKIRI seisuga: 01.01.11

Allake
    Anne301
    Annyliis
    Anx
    Audiitor
    Avastaja
    Bastet
    Beatress
    Ceresara
    D2dann
    Eelika
    Ehalill
    Ellenoore
    Evemari
    Ida – Silja
    Kairevahtra
    Kairi384
    Kaksti
    KalliAllik
    Karda
    KatjaII
    Katsu
    Katsumõmmi
    Keitha
    Kellyys
    Kerstin
    KihnuLiina
    Killuke
    Kissu
    Kizzu
    KreekaPähkel
    Kristykas
    Kungla rahvas
    Kyllikek
    Latte
    Lauriina
    Laurosa
    Liblik
    Lilianake
    Lola
    Lotte Vanaema
    Maialiisa
    Mammi
    Manniotto
    Margaret
    Maygred
    Minuliisu
    Muhv
    Mukisipsik
    Nilsson
    Pikaplika
    Pinto
    Piripiiga
    Pisi-Pisi
    Rellukas01
    Risti_K
    Ritney
    S6ps
    Sefiir
    Siblik
    Snowdrop
    Sunray
    Susa
    Susserdis
    Tinta
    Tintsu
    Tirgis
    Tiuksuke
    Tommykas
    Triibuseelik
    Tripsu
    Tulehark
    Undukas

#289321 Reply
    Annyliis
    Member

Ma viisi eriti ei pea… aga lauluga paneksin nime kirja küll ;)…kindel see.

#289322 Reply
    Sunray
    Member

Ma arvan, et kui ma aastaprojektiga ei ühine, siis hakkab mul järgmisel aastal igav. Nii et palun nimi kirja.

#289323 Reply
    Guest

Mina osalen!

#289324 Reply
    tripsu
    Member

palun mind ka kirja panna!

#289325 Reply
    Guest

Mina kolin uuel aastal uude koju…mis siis ikka…nimi kirja ja uut kodu enda järgi kohandama ;) Selleks kulub kindlasti üks aasta :)

#289326 Reply
    Member

Mina küll ei julge garanteerida, et ma suudan olla aasta läbi nii tubli, hoolas ja osav, et suudan kõik tööd esitada, sest elu on näidanud, et oskab ka kaikaid kodarasse visata, aga vähemalt hetkel olen ma selleks valmis! Nii et palun mind kirja panna :)

#289327 Reply
    Sutsuke
    Member

@LaanteLaps wrote:

Kasuta enda jaoks uusi ja põnevaid tehnikaid. Kahel järjestikusel kuul ära sama tehnikat kasuta. Töö suurus ja maht ei ole ette antud.

Et siis nt selline asi ei lähe arvesse, kui 12 kuust 8s on ese(med) õmmeldud?

#289328 Reply
    Tintsu
    Member

Ma panen ka nime kirja. Mõned ideed on olemas, mis esmajärjekorras tegema peaks. Ja võib-olla saavad siis lõpuks ka need asjad tehtud, mille kohta on juba vast aastaidki mõlgutatud, et seda tuleks teha …

#289329 Reply
    kaksti
    Member

Minul samuti uue kodu sisustamine üsna algusjärgus ja igal juhul on stiimul iseendalegi oma tegemisi rohkem üles tähendada, kui miski tagant torgib, antud juhul siis esitustähtajad.
    Seega palun mind ka kirja panna.

Samas ühinen Sutsukese küsimusega, kuna ise näen, et õmmeldavaid asju tuleb kõige rohkem teha, mis muidugi ei tähenda, et õmbleksin näiteks 12 pajalappi või ääristaksin 12 voodilina. Aga kardinad, voodikatted, padjad, pajakindad jne. Ma ei paneks ühte patta kott-tooli ja voodipesu õmblemist, kuigi tehnika on ju sama. Ehk annab siin natuke piiridega mängida?

#289330 Reply
    eidzu
    Member

Mulle väga selle projekti idee meeldib ja mul on aastaplaan ka tehtud. Aga. Vot see AGA… Ma ütlen ausalt, ma ei ole üldse endas nii kindel, et ma seda plaani järgida suudan. Eriti kuna muid asju on ka vajadus teha. Niiet ma ühinen teiega rohkem mõtetes ja teen selle ralli projektiväliselt kaasa, rohkem iseendaga võisteldes teada saamaks kui võimekas ma olen. Tubli tulemuse korral ehk ühinen järgmine kord ;)
    Jõudu kõigile :)

#289331 Reply
    Member

Mind võib ka kirja panna!

#289332 Reply
    LaanteLaps
    Member

@Sutsuke wrote:

Et siis nt selline asi ei lähe arvesse, kui 12 kuust 8s on ese(med) õmmeldud?

Ma ei taha küll ahistaja olla :D, aga kui reeglitest kinni pidada, siis sa saaksid 6 kuu raames õmmelda.

Ma ise mõtlen, et kui sa kasutad lisaks õmblemisele ka muud tehnikat – tikid, lisad aplikatsioone jms, kus kasutad lisaks õmblemisele veel mõnd tehnikat, siis saab seda “segatehnikaks” lugeda.

#289333 Reply
    Sutsuke
    Member

Ma siis mõtlen veel. :D

#289334 Reply
    s6ps
    Member

Ma andsin selle projekti pool hääle ja osalen KINDLASTI :) Hakkan kohe ideid paberile kirja panema 9chin

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 112 total)
Reply To: 2011 AASTAPROJEKT: Hubane Kodu REGISTREERUMINE
Your information: