20.TKV Jõuluromantika (Lõppenud )

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 20.TKV Jõuluromantika (Lõppenud )

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
  • Autor
    Postitused
  • #12682 Reply
    Sunray
    Member

NB! Viimane päev pakk teele saata on 15. detsember!
    Kui sa soovid osaleda:
    *Loe hoolega läbi TKV projektide reeglid
    *Pane siia teemasse kirja, mis on sinu jaoks jõuluromantika – mis värvi, kuidas lõhnab, kui suur või tilluke on? jne.
    *Saada mulle (Sunray) privaatsõnum, kuhu pane kirja:
    *Sinu nimi ja täpne aadress. Kui oled nõus pakki saama postiautomaati, siis lisaks ka need andmed.
    *Sinu telefon ja meiliaadress.
    *Lingid pildialbumisse, sinu kahest viimasest TK(V) tööst.
    *Kui sul on blogi, siis otselink ka oma blogile.
    *Kas oled nõus postitama välismaale.

Nagu ikka Isetegijas, peab seegi kord pakk sisaldama vähemalt 80% ise tehtud käsitööd!

*Paki juurde lisa kindlasti ka jõulukaart, kust pakisaaja saaks teada oma päkapiku nime
    *Enne paki teele panekut tee sellest igaks juhuks pilt – äkki paki saaja ei saa pildistada!
    *Kui kingi teele paned, saada mulle (Sunray) paki jälgimiskood – st. pakk tuleb saata TÄHITULT!
    *Kink käes – pane paki pilt pildialbumisse ja hõika sellest siin teemas koos lingiga pildialbumis olevale pildile!
    *Albumisse pilti lisades märgi pildi pealkirja nii saatja kui saaja nimed.

PILDIALBUM

” target=”blank”>

” target=”blank”>

#345314 Reply
    Sunray
    Member

Jõuluromantikud:
    1.Sunray santagift
    2.AlleRaa santagift
    3.Lotte vanaema santagift
    4.Kungla rahvas santagift
    5.Annyliis santagift
    6.Helinake santagift
    7.Hiiremamma santagift

#345315 Reply
    Sunray
    Member

santagift
    Minu jõuluromantika on punast värvi, täis sooja lõhna kaneelist. nelgist ja kardemonist, valgustatud küünlaleegi soojast valgusest. Soe peab olema, nii et sokid-kindad-mütsid on teretulnud..

#345316 Reply
    AlleRaa
    Member

Jõulud toovad esile mälestused lapsepõlvest. Tol ajal olid jõulud keelatud, kuid meie peres peeti neid alati, sest mu ema oli sündinud jõululaupäeval, seega nagu kaks ühes. Isa tõi alati suure kuuse tuppa, kuigi siis neid enne jõulu ei müüdudki. Mäletan neid vanu jõuluehteid, mida meie, lapsed, puule riputasime, piparkoogilõhn ja küünlad kuusel. Ja jõuluvana käis meil alati! Minu jaoks pole jõulud mitte niivõrd religioosne püha, vaid aeg pidada meeles oma kalleid, teha kingitusi, süüdata jõulutuled, et muuta pime talvine aeg säravamaks ja soojemaks.
    Jõuluvanale ma tellimust ei esita, tore on üllatust saada. Kalevi komm kuluks lisaks ära, nostalgia siin kaugel maal ;)
    Vihjeks tegijale siiski lisan, et näiteks pajakindad kuluks ära, viltsussid oleks toredad, randmel kantav nõelapadi leiaks kasutust.

#345317 Reply
    Guest

Nii vahva projekt. On mida oodata ja jälgida.

#345318 Reply
    AlleRaa
    Member

Ossuke, aga nimi kirja?

#345319 Reply
    Guest

Võtaks ka elus esimest korda julguse kokku ja tuleks kampa. icon_coquet

Minu jõuluromantika sillerdab pohlamarjapunasena küünlavalguses ja lõhnab verivorstide, isetehtud piparkookide, kaneeli ja apelsinide järele. Verivorsti pohlamoosiga pole kunagi liiga palju ja saab enne otsa kui kommikott.
    Inglid mind ei kõneta, kuid Päkatsitega tahaksin küll kampa lüüa, aga minu punane müts on kangekaleselt lõngakerakujuline ja põll, pajakindad ning käterätid lebavad kangana kastis…. Endiselt teevad südame soojaks põnevad karbid-purgid-korvid ja taksikoerad. Kes mu blogi läheb kiikama, siis minu puhul kehtib täielikult see kingadeta kingsepa jutt…. :D

#345320 Reply

Ma osalen. Jõuluromantika võib olla kodune küünlavalgusõhtu koos sõpradega…või hoopis härmatisene kuuse-otsimise-pühapäev…Kingi tegijale annan vabad käed, sest tahan üllatuda. ;)

#345321 Reply
    Annyliis
    Member

Minu jõuluromantika võiks olla roheline või valge. Olla soe nagu kaminast tulev soojus (või küünlaleegist tekkiv valgus) ja pehme nagu värskelt sadanud lumi. Tsitruselõhnalile (sest näiteks kooritud mandariinide lõhn meeldib) ja maitsemeeli ergutab kindlasti jõulutee või alkaholivaba glögi.

Kui saaks mõnusalt teki sees end kerra tõmmata ja küünlavalgel ühe sooja joogi juua ning aja mõneks minutiks lihtsalt maha võtta, siis oleks see 100% see, mis teeks hetkest jõuluromantilise hetke. 🙄

#345322 Reply
    Member

Minu jõuluromatika on punane, mandariini- ja kuuselõhnaline. Kingitegijal vabad käed. :D

#345323 Reply
    Guest

Osalen ka. Minu jõulud võiksid olla valged nagu lumi ja punased nagu kibuvitsamarjad, soojad ja… lõhnata kaneeli järele.

#345324 Reply
    Sunray
    Member

Registreerumine on lõppenud. Alustan loosimisega ja saadan tulemused teile privaatsõnumiga.

#345325 Reply
    Sunray
    Member

Loositulemused saadetud! santajump
    Head mõttelendu ja siis tegutsemistuhinat!

#345326 Reply

Mul tõeline “pähkel” postkastis! Aga pole viga…saan hakkama…mõtted liiguvad… Edu kõigile romantikutele! 😉

#345327 Reply
    Guest

Tänan Fortuunat! Ta oli väga lahke minu vastu! :)

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 58 total)
Reply To: 20.TKV Jõuluromantika (Lõppenud )
Your information: