2. TKV Meestevahetus 2008

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 2. TKV Meestevahetus 2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 312 total)
  • Autor
    Postitused
    Verpin
    Member

Postit saab selle tšeki alusel üle küsida, neil see kood oma arvutis olemas, tuleb kohale minna

Member

Aitähh ja kallikalli, Nugise muti!
    Oled ikka paras nuuskur, et meie ukse üles leidsid!

Tahtsin ka meie papist portreed teha kui paki saab – ta nii armas kui pisut segaduses on, aga võta näpust, see pakk tabas meid nii ootamatult.
    Õhtul jõudsime hilja koju, uurisin veel ääri-veeri et mis postkastis oli – ei midagi.
    Hommikul naabrinaine (sihuke ehtvene mammi kes tihtipeale majamuresid kurtmas käib) pidas mind uksevahel kinni, omal sihuke umbmäärane ilme näol, et minus kohe valvekutsa ärkas – mees mul ju ühistu juhatuses ;). Ta oli paki ukse tagant ära oma kätte hoiule võtnud “et keegi ära ei võtaks”. (Khmkhmkhmmm ei tea küll mis ta sellest siis minu kätte andis kui papi nimi peal ;))) ?)
    Kui papile üle ukse paki andsin, siis oleks see nägu küll näitamist väärt olnud. Eks ta kuulis ju ka kellega ma rääkisin. Vaataspakki, vaatas silti ja pobises et mis SEE on, KES SEE on… kesse on… kesseon… nojah, ühesõnaga nalja nabani!

Member

Just tõin oma mehe paki postkontorist koju. Kuna ta ise pühapäevani kodust ära, siis reaktsiooni ja pilte saan alles siis näidata. Suured tänud Vikikesele!

Nugise muti
    Member

@mesimamps wrote:

Aitähh ja kallikalli, Nugise muti!
    Oled ikka paras nuuskur, et meie ukse üles leidsid!

Siis on tore, et kätte said. Ma jäin küll põdema, et äkki läheb jalutama sealt. Aga lootsin, et viimane korrus, eriti palju jalgu seal vist olla ei saaks.
    Aga alt sisse saamist ootasin küll oma 15 minutit. Käisin ka muidugi sellisel lõunasel kellaajal.
    Aa! Kui saad, palun tee pilt ka, sest unustasin kiires pakkimishoos selle ära teha.
    Kalli!

Ps! Täna lähen ka mehe pakile järgi. (Koos mehega)

stuart
    Member

Personaalkuller l2heb kohe teele :D

Hettel
    Member

Tänud Stuart :) Ma arvan, et minu mehe pakk on sinu kätetöö :D. Ise asju näinud ei ole, aga helistati ja loeti juba ette, mis seal kõik on :P. Hääle järgi võin öelda, et oli hää meel küll…
    Pikem jutt ja pilt homme blogisse :D

suneye
    Member

pakiteade tuli. aga järgi läheb mees alles esmaspäeval :P

Member

Meil siiani ei mingit teadet …
    Ja eile andis lapakas kah veel otsad … 😥
    Seega = kontakteerun ysna harva, kuid annan teada, kui pakk on kaes.

Member

Minu mehel on peale naljakaid segadusi ka pakk käes! Ise pole täna kodus, aga mees tegi telefoni teel ülevaate ära ja oli üllatusega väääga rahul.

Tänud tema poolt Pusapesale!

vikike
    Member

6 on veel ilma
    samas tean, et mitmel peab olema pakk postkontoris, seega andge teada!!!!!!

meeleleid
    rael (sinu pakk ammu juba ootab, anna teada, inimene mures!)
    lilianake
    anuuna
    pusapesa (sinul peab ka olema!)
    tumevalge

kui on midagi valesti andge teada!!!!

Pisi-Pisi
    Member

Minu mees sai paki kätte, link :)

Tegijaks oli äkki wupsik?

Member

No igatahes meil polnud ka täna pakiteadet :( Homme hommikul on mul nagunii postkontorisse asja, küsin kindlasti ka paki kohta.

Hettel
    Member
    stuart
    Member

Hettel, mina jah 😉

Enda mees sai ka l6puks paki k2tte, ait2h Hetty :D Mind siis kohal ei olnud, niiet vaimustusekrampe ei n2inud, aga v2ga lahe heegeldatud myts ja veel lahedam võtmehoidja olid pakis, magusast r22kimata (mehel on just trennin2dal, niiet sefiir kulub v2ga 2ra ;) ).

Praegu v6tan virisemise Lillekyla postkontori teemal tagasi, aadressil oli yks 3 puudu, t2itsa v6imalik, et endal l2ks kirjutades n2pukas sisse 😳

Member

tundub, et minu pakk ikka kohale jõudnud 😯 aga muu teave ikka puudu mhh

Viewing 15 posts - 256 through 270 (of 312 total)
  • The topic ‘2. TKV Meestevahetus 2008’ is closed to new replies.