2. TKV Meestevahetus 2008

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 2. TKV Meestevahetus 2008

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 312 total)
  • Autor
    Postitused
    vikike
    Member

MEESTEVAHETUS ehk valentinipäeva kink võõrale mehele icj7

Algab 2008 aasta teine vahetusprojekt, kus osalejatele registreeritakse teise isetegija mees, kellele ta peab kingi tegema valentiinipäevaks ;)

Registreerida saab kuni 08. jaanuar 21.00 (siis jõuan öösel loosimise ära teha!)
    Pakk tuleb hiljemalt teele panna 11.veebruar, siis viimasel hetkel saatjate kingid jõuavad õigeks päevaks kohale!

Pakk tuleb saata TÄHITULT!!!!!!!

Iga registreeruja peab kindlasti kirjutama oma nõusoleku sooviga siia ka ankeedi alusel väike tutvustus oma mehest, sest muidu on jube raske teha sobivamat kinki! Ja privakirjana mulle oma aadress!!!
    Aadressi korrektne sisu:
    Nimi
    Aadress (koos indeksiga)
    Telefon

Ja arvan, et asi võiks olla isetehtud.
    Ankeet:
    1. Amet, et teada saada umbes mis alal töötab
    2. Hobid
    3. Lemmikvärv (kui ei tea, siis kas tume või hele)
    4. Kindlasti kui esineb äkki allergiat või midagi sellist, et valet materjali ei kasutaks…
    5. Viimasena aga kõige tähtsamana, kas mees mõistab nalja!!!! Sellepärast, et näiteks tissipadi ei ole mõnele naljakas ja teisele jälle meeldiks… 8v6

Osalejad:
    1. vikike 8)
    2. kikuliis 8)
    3. susa 8)
    4. heily5 8)
    5. pireparm 8)
    6. meeleleid 8)
    7. karmen 8)
    8. laantelaps 8)
    9. nugise muti 8)
    10. rees 8)
    11. hetty 8)
    12. rael 8)
    13. wwjd 8)
    14. lilianake 8)
    15. anuuuna 8)
    16. pusapesa 8)
    17. timps 8)
    18. snowdrop 8)
    19. suneye 8)
    20. aili62 8)
    21. stuart 8)
    22. maret vaa 8)
    23. pisi-pisi 8)
    24. t2pi 8)
    25. tumevalge 8)
    26. karukapp 8)
    27. eria 8)
    28. murjam 8)
    29. mesimamps 8)
    30. põhjatäht 8)
    31. hiie33 8)
    32. Itsirc 8)
    33. wupsik 8)
    34. hettel 8)

NB: minul kui vahetuse vedajal on õigus keelduda “sobimatu” osaleja registreerimisest….siia alla käivad musta nimekirja tegelased ja väga värsked. Kui ma olen veendunud, et inimene korralikult osaleb, siis saab ta ka loa, seega julgelt seltsimehed :D

Ootame ka pilte Pildialbumisse

Pildialbumisse pildi lisamiseks kontrollige, et lisatava pildi mõõtmed jäävad lubatud piiridesse (nt pikim külg 500 px). Ja max faili suurus 150 kb. Vajutage Pildialbum ja sealt paremast ülaservast [Lisa pilt]. Vali rubriigiks TKV: Meestevahetus, pane pealkirjaks paki saaja nimi, lisa tekst ja lae arvutist õiges mõõdus foto (nupu “Browse” abil).

kikuliis
    Member

Mina panen ennast/ oma mehe kirja, sest ta alati naerab minu projektide üle! Aga kui mina pakki saan, siis vahib silmad punnis 😯 Saagu nüüd ise ka 😈
    1. vanus 30
    2. Minu mees töötab rekka peal.
    3. värvi eelistusi konkreetselt pole, aga tumedamad toonid vast paremad
    4. Hobideks on õlle joomine, magamine, muru niitmine, ehitamine, autode kallal putitamine, meeldivad tribalid( mustad tätöveeringud)
    5. Allergiaid ei ole
    6. Kingivihjeks võiks olla täiesti vabalt see tissipadi, või mõni ehteke kaela või käe ümber, aga sobib ka kõik muu huvitav ja naljakas ja isetehtud! Vihjeks võin öelda veel, et suitsetab.

Susa
    Member

Noniii – ei saa ju oma meest sõbrapäevakingist ilma jätta :)

1. Minu mees töötab elektroonika poes, vanus 30
    2. Hobideks on fotograafia (loodus), raadioamatörism, ilvesed
    3. Lemmikvärv on punane
    4. Allergiaid ei ole. Aga sport on tema jaoks täiesti out, samuti alkohol ;)
    5. Naljasoon on täiesti olemas, aga teistsugune naljasoon – ta vihkab näiteks tissipatja :P Samas igasugu loomalood on naermist väärt :)

Heily
    Member

Minu mehele ka üks pakk. 😆

1. Mehel oma firma, mis tegeleb ehitusega; vanus 36.
    2. Hobideks puzzlede kokkupanemine, filmide vaatamine, jalgpall, natuke karmim muusika… Meeldivad (viimasel ajal) rahvuslike sugemetega asjad, nt mõni müts…
    3. Lemmikvärv puudub.
    4. Allergiaid ei ole. Armastab pähkleid ja soolast nänni, magusa sõber eriti pole.
    5. Naljasoon on täitsa olemas, aga tissipadi juba tema vennale valmimas – seega see ei ole hea mõte. Villaseid sokke on ka kapp täis. 😆 Ah jaa, ehteid ei kanna.

Pireparm
    Member

Teeks ka oma vanamehele üllatuse. Tahaks ta nägu näha, kui isetegija paki saab.
    1. On talupidaja ja väikese firma juht
    2. Suitsetab
    3. Selline mees kellel kõik lilled jorjenid ja kõik riided bembergid
    4. Ei kannata sünteetilisi sokke.
    5. Huumorisoon täesti olemas- mida tobedam seda parem

tintsik
    Member

Ma tahaks ka osaleda, see nii lahe projekt.
    Mees, kellele keegi paki peaks tegema, on:

1. Vanuselt 40-ndate alguses, aga on nii hingelt kui ka välimuselt iginoor :D, ametilt teadlane/õppejõud ülikoolis.

2. Tegeleb kergelt kehakultuuriga – ujub, jookseb ja sõidab rattaga. Külmetub kole kergesti, kui on jahedam ilm. Vahel loeb raamatuid, suht palju istub arvuti taga. Meeldib vaielda ja diskuteerida väga erinevatel teemadel.

3. Armastab sinepikollast, punast, sinist – selliseid puhtaid ja rõõmsaid toone, aga aeg-ajalt ka mahedamaid (beež, hall, helesinine). Must ei ole kohe kindlasti tema värv!

4. Allergiat pole, aga naturaalsed materjalid meeldivad rohkem.

5. Nalja mõistab, igasugust :D

Edit: Loobusin projektis osalemast.

sniff
    Member

smile_sik väga lahe projekt.

Võtan mõne aja seedimiseks. Mõtlen läbi, mida mul võõrale mehele pakkuda oleks 😆

Nugise muti
    Member

Pange mind ka kirja. Mõte on juba olemas, kuid vaatame enne, milline mees mulle satub :D

Nimi: Aavo
    Vanus: 30, välimuselt on vanus Jõuluvana- pikad juuksed, pikk habe
    Amet: autojuht
    Lemmik värv: must ja punane. Naturaalsed, maalähedased toonid
    Hobid: Akvaariumi pidamine, ehitus, tumeda sokoladi mugimine, õlleklaaside kogumine, Sauna armastab ka.
    Allergiad: ei tea,et esineks, kuid kuid ei sobi materjalid, mis karedate käte külge kinni jääksid või särtsu annaksid. Naturaalsed materjalid on lemmikud
    Nalja mõistmine: olemas, kuid eelistab asju, mida saaks näidata nii, et laste ees piinlik ei oleks.

Nugise muti
    Member

Oleks tore, kui ankeeti saaks ka nime ja vanuse lisada. Ning posti aadressi.

Kas keegi ehk nupukese ka teeb?

Susa
    Member

Vikikesel postis kirjas: aadress saata talle erasõnumiga. Sinna aadressi kirjutad ju mehe nime, mitte enda oma :P
    Aga vanus võib võibolla jah olla.

PS: Oma posti saab muuta vajutades postituse üleval paremas nurgas oleval nupul: muuda. Siis ei ole vaja mitut järjestikku posti teha :)

Member

Ma mõtlen… Ma mõtlen… Vahva oleks, aga enne kirja panemist pean mõtlema, mida teise naise mehele teha.
    Ma avasin oma mõttekanalid, nii et mõtted palun tulge minu juurde!!!

Rees
    Member

Jummala lahe idee! Osaleks! Panen siis oma meespoole ka loosi…

1. Ametilt politseinik, südamelt boheem, vanust 32
    2. Peale arvutiasjanduse kindlasti muusika tegemine- kääksutab kogu aeg oma suupille ja kontsertiinat, kuulab Bob Dylanit ja teisi selliseid “kahtlasi”. Kogub muide lipse, mida on terve virn, aga ise kannab haruharva, korra aastas või nii…
    3. Väidetavalt roheline, üle küsima ei hakka, las saab üllatuse…
    4. Allregiaid pole, on armunud naturaalsesse materjalidesse, näiteks linasesse kangasse (kontrollitud!)
    5. Naljamõistmise koha pealt kindlasti üks kõige lihtsam pakisaaja- ta muud ei teeksiki kui nalja ja alati on ülimalt tolerantne 😉

Hetty
    Member

Nii äge projekt! Olen osaline.
    Ankeet:
    AIVAR -50
    1. Autojuht -rekkamees. Tissipadi olemas ja väga rahul
    2. Hobid – puuduvad
    3. Lemmikvärv – pruun
    4. Allergiat – ei ole täheldanud.
    5. Kas mees mõistab nalja – enam jaolt küll 😆

karmen
    Member

osalen !

Mees ERIK ja ei ole veel 30.

1. amet ..kirurg … neorokirug loodetavasti
    2. korvpall ja lobisemine iagasugustel võimalikel teemadel
    3. lemmikvärv on PUNANE, ta selline edevat sorti, seega mida kirkam ja silmapaistev, seda parem.
    4. allergiat pole.. sünteetika peale ei lähe, lemmik materjal on nahk.
    5. Nalja mõistab!

LaanteLaps
    Member

Minu mees Teet, aastaid juba 35.
    1. Omab väiksema suurusega ehitusfirmat.
    2. Kogub pipra- ja soolatoose, armastab käia lanti loopimas ja muidu kalastada. Ühesõnaga meri on tema armastus ( loodetavasti olen mina esimesel kohal ). Saun on samuti asi, millest vesteldes õhinasse satub ( ühesõnaga hull saunamiis ).
    3. Lemmikvärv – punane. On omale autod valinud punased, garaažiuksed on punased ( maja tuleb rootsipunane ).
    4. Allergia sinepi vastu.
    5. Nalja…. Nalja teeb ise ja armastab kui tehakse!

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 312 total)
  • The topic ‘2. TKV Meestevahetus 2008’ is closed to new replies.