18.TK: KÄSITÖÖOLÜMPIA 27.07-12.08 (lõpp 13.08 22.00)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 18.TK: KÄSITÖÖOLÜMPIA 27.07-12.08 (lõpp 13.08 22.00)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 120 total)
  • Autor
    Postitused
  • #327696 Reply
    Member

Tõestuseks, et ma ise ka ikka usinalt heegelnõela liigutasin pilt minu poolikust tekist (kui aus olla, siis on seda isegi vähem kui pool soovitud suurusest):

#327697 Reply
    Member

Kahjuks ei ole ma lõpetajate ridades!
    Heegeldada veel kolm ringi ja materjal otsas ning juurde pole saada ennem kui poodi uus partii sisse tuleb( aga millal, ei osata öelda) :(

#327698 Reply
    Member

Minu olümpia jõudis ka õnnelikult lõpule. Kuna klantspilte ei ole siiani võimalik olnud teha, lisan praegu sama pildi albumisse. Natuke juttu ka blogis.

#327699 Reply
    eidzu
    Member

Valmis sain! Kui ma magama läksin, siis olümpiatuli veel leegitses täies ilus.

Kogesin, et loota ja pigutada tasub ka siis kui usku enam nagu ei olegi :)

Albumis

#327700 Reply
    Member

Minul valmis Haruni pitssall. Albumis

#327701 Reply
    Trintzz
    Member

Noo nii, nüüd on kogu oma võistlusest ülevaade ka blogis olemas :)

Ja väikese nupukese meisterdasin ka :)

#327702 Reply
    Member

Minu kootud pitskampsun albumis ja blogis.

#327703 Reply
    Member

Ka minul on ette näidata oma käsitööolümpia tulemus:) Kudusingi kardigani lapsele. Pilt pildialbumis. Nagu näha, on varrukas veidi lühike, kuigi sobib ka nii väga hästi. Pildil hoiab tütar käega kaelust koos, sest sobiv kinnitus oli meil veel puudu. See aga ei seganud meil täna niimoodi linnapeal käia. Täna sain ma lõngapoes head nõu – kasutada trukke:)

#327704 Reply
    Sapsi
    Member

Ma “astusin üle”. Nüüd siis tean, et 2 nädalaga ma kampsunit valmis ei tee. Vähemalt mitte nr.3 vardaga ja mustriga, mis kootav igal real. Kahju. Selja ja varrukad jõudsin vaid.
    Kõikidele lõpetajatele palju õnne ja hoogsat treenimist järgmiseks olümpiaks!

#327705 Reply
    tintsik
    Member

Mina panen ennast edaspidi ainult paraolümpiale kirja (kategooria “vaimult nõrk”), sest ei suuda “EI” öelda muudele ahvatlustele (lisaks kampsiku kudumisele värvisin lõnga, heelgeldasin Muhvilt õpitud motiivilapikesi, ribastasin T-särke… ja muu hulgas segab palgatöö ikka väga palju käsitööspordiga tegelemist).

AGA…
    ma pingutasin ja täiega pingutasin ja palju puudu ei jäänudki, ainult et tuli kustutati päev varem ära :D Lõng oli peeenike ja 2,5 vardad ka mitte kõige jämedamad (hindasin enda võimeid pisut üle). Siiski on seis nii, et kaelus ja nööbiliist on veel teha, 3 nööpi ette õmmelda ja saangi oma töö teie ette tuua. Ehk homme…

#327706 Reply
    Member

Alustasin küllusliku optimismiga – võtsin peenikese-peenikese lõnga ja 1.25-mm vardad ja 2 kera, et kududa 2-kordsed eriti soojad sõrmikud. Harutasin algul 3 korda. Sain projekti käima, aga endiselt olen esimese kindaga poolel teel. Ega vist töö ja aiarajamise kõrvalt oligi vist palju tahetud. 🙄
    Ehk saan siiski enne talve valmis… smile_c0ti

#327707 Reply
    s6ps
    Member

Olümpia sai selleks korraks jälle läbi. Väga lahe oli sportlasi jälgida ja ise kibe kiirelt käsi liigutades :)
    Minu poolkardin sai valmis, kokku sai teda 125cm.
    Pildialbumi pildil veidi kokku kroogitult. Nädala lõpul saab õigele aknale ette ka :)

#327708 Reply
    Member

minu kaua tehtud kaunikene albumis ja blogis

#327709 Reply
    Member

Saigi otsa! Väga tublid, kes lõpetasid ja karika said!

Ja neile, kel tööd pooleli, lisasin lõbusad smailid – alla me ju ei anna, me vudime ka lõpuks millalgi finišisse!

#327710 Reply
    Member

Tähelepanu! Valime olümpiavõitja!

Igal olümpial oleme ju ka oma isiklikud peavõitjad välja valinud, miks seekord erand peaks olema?
    Kuna töid oli suhteliselt vähe, siis teeme seekord lühidalt:
    lapake pildialbumit ja saatke kuni 22. august kella 23.59ni mulle IT postkasti oma kolme lemmiktöö tegija nimed, ikka pingejärjekorras, kus 1. ongi teie arust esimene koht ja 2.-3. vastavalt siis teine ja kolmas koht. 1. koht saab tabelisse 5 punkti, 2. koht 3 ja 3. koht 1, nii kujuneb pingejärjekord.

Viewing 15 posts - 91 through 105 (of 120 total)
Reply To: 18.TK: KÄSITÖÖOLÜMPIA 27.07-12.08 (lõpp 13.08 22.00)
Your information: