16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
  • #202570 Reply
    Member

Olen kah üpris uus tegija siin ringis ja kirjas on praeguseks üks TK. Küsimus on; kui kaua need TK ‘kehtivad’? Et kui ma järgmise teen aasta pärast ja siis kahe aasta pärast tahan päkapikk olla, kas siis veel loevad mu tegemised, või tuleks ikka aasta jooksul oma nn punktid kokku saada? Lihtsalt igaks juhuks ja uudishimu korras küsin, tegelikult kavatsen ikka virgem olla 😆

#202571 Reply
    Member

@helikene wrote:

@rion wrote:

Mille järgi otsustate vahetusprojektis, et sellele inimesele võiks nt selle või teise asja teha? Mingi oma maitse-eelistus on ju ka ikkagi sees.

Olen vähe osalenud, kuid kõigepealt uurin võimalikult palju saaja kohta- tema värvieelistused jne, siis millega ta tegeleb ja millega mitte. Kui mulle sobib just tehnika, millega saaja ei tegele, siis eelistan seda. Soovitan lugeda saaja postitusi ja blogi kui on. 😉

Mina ei peaks oma maitse-eelistuse avaldumist miinuseks. Küll võiks see, mida kingiks tehakse, tegijale endale ka meeldida. Ja eks päkapikud ikka piiluvad, nii blogisse kui postitustesse. 😉
    Samas on näiteks päkapikk perenna varunud kuhja imeilusat punast lõnga ja kui piilumise käigus ei selgu, et punane värv on täiesti vastuvõetamatu, siis… Näpud kohe sügelevad selle lõnga ja varraste järele! 🙄

#202572 Reply
    Member

Soovin ka päkapikk olla :P . Saatsin oma ankeedi.

#202573 Reply
    Kayely
    Member

Soovin ka osaleda, saatsin ankeedi ka ära. :)

#202574 Reply
    Koffikann
    Member

Ka mina olen küllalt uus liituja. Kuid imekombel olen ma suutnud selle vähese ajaga osavõtta kokku kuuest ( TK- TKV) ajaga piiratud projektist + veel mitmestki muust.
    Ei näe põhjust , et siin päkapikulas sellest nii suurt probleemi teha, et oma punkte kirja ei saa.
    Kõigil on olnud piisavalt valikut. Kui tahtmist on siis ikka saab. Reeglid on reeglid- ja hea kui need on!

#202575 Reply
    Member

Appi kuidas mu näpud sügelevad!! :tramp: Ideid on nii palju aga ei taha enne tegema hakata kui tean kellele , äkki ei sobigi!

#202576 Reply
    Member

sooviks ka osaleda

#202577 Reply
    mannu
    Member

mannu ka

#202578 Reply
    Evemari
    Member

Soovin ka osaleda. Ankeet saadetud, ootan vastust.

#202579 Reply
    eternal
    Member

tahaks ka, aga ei jõua :( ..palju asju korraga käsil

#202580 Reply
    virbi
    Member

Peale pikka kaalumist olen ka päkapikk n7bnbb

#202581 Reply
    Member

Päkapikud on loositud.
    Osadele on juba saadetud, kellele nad kingi meisterdavad.
    Teised ärge muretsege, sest KÕIGILE jõuab see info tänase päeva jooksul postkasti.

#202582 Reply
    Minuliisu
    Member

Aitäh Rael :D Päkapikk asub tööle. Idee olemas ja sellest pool võimalik ka peale uurimustööd teostada :D

#202583 Reply
    Evemari
    Member

Päkapikk asub tegutsema.

#202584 Reply
    Member

Viimased päkapikuandmed saadetud!

Helgeid mõtteid!
    Pakke välja mõeldes ja tehes pidage meeles:
    TKV projektides peab pakk sisaldama vähemalt 80% ise tehtud käsitööd
    nj665

Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 245 total)
Reply To: 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!
Your information: