16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
  • #202735 Reply
    uruhiir
    Member

jummal kui lahe kell :D

#202736 Reply
    Kayely
    Member

Ups mul topelt läinud kas seda kustutada ei saagi.

#202737 Reply
    Heily
    Member

Päkapikule: kui hästi läheb, siis jõuan küll täna paki järgi, aga kahjuks muljetada saan alles pühapäeva õhtul, sest sõidame täna õhtul kiiresti-kiiresti maale. Ära siis muretse!!!

#202738 Reply
    Hetty
    Member

Minul pakk käes, pildid albumis ja blogis

#202739 Reply
    Kristy
    Member

Minu saadud paki pilt nüüd albumis

#202740 Reply
    Member

Minu paki võib kätte saanuks lugeda.Homme hommikul kui töölt koju lähen, siis tutvun ka sisuga (igatahes telefonitsi uurisin paki sisu tütre käest järele, sest olen hirmus uudishimulik).

#202741 Reply
    mannu
    Member

mina sain pakiteate, aga postist saan ära tuua alles teisipäeval. Meil nädalavahetusel post kinni ja esmaspäeval mul pikk tööpäev 🙄

#202742 Reply
    Lynx
    Member

Kogu seda päkapikutamise elevust jälgides olen ma masenduses, et ma sellest karusellist osa ei saanud võtta…Reeglid on nii karmiks läinud, et ma kuidagi ei suuda neid täita.

#202743 Reply
    Susa
    Member

Kindlasti leiab mõni päkapikk sind ka üles :) Ja kui ei leia, siis vähemalt tead, et pead järgmise aasta plaani võtma kudumise äraõppimise ;)

#202744 Reply
    Member

Mina sain eile õhtul paki kätte, tänan Isabel kena paki eest icon_mersi
    Pilti ma kahjuks lisada veel ei saa, sest suure kolimise käigus ei leia fotoka juhtmeid ülesse :?

#202745 Reply
    Member

Ma jõudsin ka eile koolist koju ning sain oma pakki kaeda! :)
    Dots ütles juba 15.12, et ma olen tubli olnud ja mul on päkapikud käinud.. aga ise polnud sel ajal kodus vaid koolis Saaremaal. Nüüd kui jõudsin olin isegi unustanud, et mulle on pakk .. kohe kui oma tuppa jõudsin nägin üllatust.

Ma tänan selle ilusa ja huvitava paki eest Sind KarinK! loveshower loveshower
    Sullegi kauneid jõule ning värvikat ja teguderohket uut aastat! :)
    Suur tänu veelkord paki eest! See oli minu esimene pakisaamine ning Sa tegid selle meeldivaks ja meeldejäävaks. :)
    Pildid teeme sõbrannaga homme ja lisan siia. :)

#202746 Reply
    Minuliisu
    Member

Minul ka pakk juba mitu päe va käes ja pilt pildialbumis. Ainult minu nimel puudub üks väike tagasihoilik pakikese märk. Kas tohiks seda endale ka paluda 🙄

#202747 Reply
    Member

Samal ajal kui sa küsisid, ma juba panin.

#202748 Reply
    Member

Hettylt saadud pakk lõpuks albumis ja blogis

#202749 Reply
    Member

Kõik pakid on teel!
    See peaks tähendama, et ennem Jõule saab igaüks oma kingi kätte. Hoian pöidlaid selle poolt.
    Sooviksin, et kellel pakk käes on tänase päeva jooksul pildi ülese paneksid.

Ja annan teada, et 22 detsember pühin jõuludeks Eesti tolmu jalgadelt ja lendan Pariisi poole. Seal püüan arvutitest kaugel olla. Tagasi alles nädalapärast. Sellel ajal võivad paki märgid teie nime taga viibida ja ilmuda alles hiljem. Et kellel vähegi mahti pange TÄNA üles ja ma kingin sinu nime taha ühe kingipildi.

Kes pole ennem 29 detsembrit oma pilti üles panna läheb ühte värvilisse nimekirja.

Viewing 15 posts - 211 through 225 (of 245 total)
Reply To: 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!
Your information: