16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
  • #202705 Reply
    Pireparm
    Member

kuulutan veelkord et mul pakk ammu käes ja pildialbumis ka. Tänud ikka veel Triin27- le
    http://static2.nagi.ee/i/p/352/47/088117513466f4_m.jpg/1

#202706 Reply
    Kristy
    Member

Mina sain täna pakiteate. Homme lippan postkontorist läbi…

#202707 Reply

Mina sain täna oma paki ka kätte. Aitäh Merle imeilusa paki eest. Pilt on pildialbumis

#202708 Reply
    Chatriin
    Member

Annan teada, et täna hommikul käis mul päkapikk ja seega pakk käes.
    Suured suured tänud sulle Kille selle ime armsa paki eest, lihtsalt sõnu ei ole kui väga see pakk mulle meeldis–põllest olin just lähipäevil unistanud ja sinu tehtud kingitus oli kui “ruskias silmaauku”, tõesti mega suured tänud smile_flirty icon_mersi Ma nii õnnelik kohe loveshower loveshower loveshower

Pildi lisan hiljemalt homme, siis päeva valgusega saan vast paremad pildid.

#202709 Reply
    uruhiir
    Member

43w22 tõi eile ka minule pakiteate ja õhtul lippasin sellele ka kohe järgi.

smile_flirty nii armas pakk, anx, aitähh!!!! tegi südame soojaks kohe :)

pildi ehk püüan ka lähipäevil lisada

#202710 Reply
    Member

Olen mina tööl (loe: Roosi äris) ja tuleb päkapikk (loe: ninaluristav, kahtlane habemik) ning tuleb mulle nii lähedale, et hirm hakkas (loe: peaegu ronis mulle leti taha) ja paneb suure punase paki minu kõrvale maha ja läheb eemale (loe: ronis leti tagant välja) ja ulatab paberi. Sinna surusin siis oma kanajalad (loe: nime ja muu kraami).
    Juba vaasin, et pakk tuleb Pärnumaalt ja süda hakkas kiiremini põksima. Kui olin ületanud suure hunniku teibitõket jõudsin asja tuumani: sooja-sooja sallini, lumehelbe seebini, jõulupärjani ja kõik see lõhnas jõhvika küünla järgi.
    Susa, sa kullatükk!!
    Panin jõululõhna täis salli juba kaela ja pärg ripub praegu kõrval toas, kus Tartu rahvas täna õhtul jõule tähistama hakkavad.
    Homme lähen Haapsalu, seal fotomasin siis teen pilti ja näitan teistele kah.

Aitäh!

#202711 Reply
    Minuliisu
    Member

Minul pakk käes loveshower Aitäh sulle Sirts icon_mersi püüan õhtul pikemalt jutustada. Väga kena pakk oli.
    Minu pikem jutt nüüd blogis ja pilt pildialbumis
    Suured sõbrakallid sulle paki eest Sirts 😉

#202712 Reply
    marimari
    Member

Minule tõid päkapikud täna fantastilise paki oheart oheart oheart .Olen kohe super õnnelik loveshower . Suured kallid Sulle armas Chatriin ja suurimad tänud icon_mersi . Kui mu fotokas õhtul koju saabub teen pildi ja kirjutan blogis pikemalt.

#202713 Reply
    Member

Minul ka pakk käes loveshower. Väga armas pakk on :P , suured tänud Sulle Britiliis icon_mersi.

#202714 Reply
    Susa
    Member

Oi kui hää, et pakk ilusti sinuni jõudis Rael! Mul nüüd süda rahul :D

#202715 Reply
    Mimm
    Member

Kallis, kallis Aili!
    Suured ja südamlikud tänud Sulle nii imevahva paki eest! See oli mulle nii suureks üllatuseks. Asjad on imekaunid. Praegugi veel vaatan ja paitan.
    Suur, suur aitäh veelkord, kallis Aili ja pisike sõbrake oheart icon_mersi

Pildialbum

#202716 Reply
    Monique
    Member

Aitäh Sulle armas päkapikk, Sirtsuk! n7bnbb
    Kingisaaja on väga rahul loveshower
    Ilusat jõuluootust ja jõululootust Teile kõigile!

#202717 Reply
    Kristy
    Member

Suur suur tänu minu päkapikule Edaade’le. Olen mitu korda mõelnud omale kaeluse teha, aga pole jõudnud 😉
    (Pildi lisan loodetavasti tänase õhtu jooksul)

#202718 Reply
    Kissu
    Member

yt56 Kuna aga elu- ja töökoht asuvad erinevates haldusterritoriaalsetes üksustes, saan postkontorisse alles laupäeval… :tramp:

#202719 Reply
    anx
    Member

Sain täna paki kätte. Väga suured tänud Heily5 le!

kingitus

Viewing 15 posts - 181 through 195 (of 245 total)
Reply To: 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!
Your information: