16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 245 total)
  • Autor
    Postitused
  • #5226 Reply
    Member

Tere tulemast kõigile jõulu- ja päkapikumeelsetele.
    Algamas on Isetegijate igaaastane jõuluralli! Vahetame päkapikupakke!

Asi on lihtne
    1. Loed reeglid läbi. Eriti põhjalikult vaata „TK või TKV projektist osavõtmine“ pealkirja alt.
    2. Veendud, et sa tahad ja saad osaleda.
    3. Saadad täidetud ankeedi mulle.
    4. Teed hoole ja armastusega kingi. TKV projektides peab pakk sisaldama vähemalt 80% ise tehtud käsitööd.
    5. Lisad pakile ka kaardi oma kasutajanimega.
    6. Paned paki õigel ajal posti.
    7. Saad kätte enda kingi ja teatad sellest siin teemas.
    8. Teed saadud kingitusest pildi ja paned Isetegija pildialbumisse üles.
    9. Tähistad mõnusaid jõule.

Et jõuluvanal lihtsam oleks ja kuuse alla natuke suurem kingikuhi tekiks, vahetame isekeskis pakke. See, milline on paki sisu, on sinu enda teha. Teema, tehnika, suurus ja muu selline on sinu enda vaba voli. Oluline on, et kingitus oleks korralikult, puhtalt, hoole ja armastusega tehtud. Ja kingituse miinimumsumma on 100 Eesti krooni, et anda kõigile sama stardipositsioon. Ülejäänud on juba südametunnistuse asi.

Registreerumine toimub Raeli Isetegija postkasti. Osalejate nimekiri ilmub siin samas teemas ja sinu nime lisan kohe, kui olen su ankeedi üle vaadanud ja heaks kiitnud.

Registreerumine kestab 1. novembrini (kaasa arvatud) ja aeg kingituste postitamiseks on 1.-15. detsember (välismaale/välismaalt 1.-8. detsember).
    Kui oled paki kätte saanud, siis tuleb sellest siin kõva häälega märku anda ja pilt albumisse üles panna. Alles siis saad oma nime taha märgi projekti eduka läbimise kohta.

Ankeet:
    1. Nimi ja täpne postiaadress
    2. Vanus
    3. Telefoninumber
    3. Kui on allergiaid, siis mille vastu (N: ei soovi maavillaseid asju, olen allergiline)
    4. Kas oled/ei ole nõus saatma pakki väljapoole Eesti piire?
    5. Sinu jaoks katsetamata käsitöötehnikad?
    6. Kas oled nõus olema varupäkapikk (juhul kui mõni päkapikk teelt eksib)?
    7. Kahe TK projekti nimed, kus oled osalenud, ja nende juurde viide isetegija pildialbumist enda tööde kohta vastavates projektides.

Bännerid oma blogisse/koduleheküljele panemiseks:

1. 150 x 178 px

Olen päkapikk 2008

2. 150 x 100 px

Olen päkapikk 2008

3. 450 x 200 px

Olen päkapikk 2008

4. 200 x 89 px

Olen päkapikk 2008

Päkapiku!
    1. Rael
    2. edaade
    3. kerstin
    4. Mimm
    5. Minuliisu
    6. Kristy
    7. abdulabulamir
    8. Sunray
    9. uruhiir
    10. annyliis
    11. rion
    12. Britiliis
    13. Mannike
    14. yllep
    15. Susa
    16. Kissu
    17. marimari
    18. aili62
    19. anx
    20. Trika
    21. mummukad
    22. hetty
    23. Triin27
    24. KatrinT
    25. Heily5
    26. sirts
    27. Isabel
    28. Joosu
    29. Anne-Liia
    30. Reelu
    31. maarion
    32. GGrreettee
    33. Pireparm
    34. KarinK
    35. põrnikas
    36. nuputaja-Kati
    37. Chatriin
    38. perenna
    39. uueke
    40. muhk
    41. buffin
    42. Monique
    43. kayely
    44. merle
    45. anetu-
    46. siniseke
    47. Sirtsuk
    48. mannu
    49. kille
    50. virbi
    51. annikavu
    52. Evemari

(Kelle nimi on rasvases kirjas, sellel pakk posti panud!)
    ( – Pakk käes ja pilt albumis! )

Tegusat jõuluootusaega!

#202526 Reply
    Polkovnik
    Member

Tere,

mõistan täielikult reeglite seda osa, mis määratleb osalejate varasema positiivse kogemuse/enese tõestamise sarnastes projektides. Teen ühe ettepaneku, millega “punti” saamise barjääri oleks veidi lihtsam ületada. Oseleda soovijad, kellel ei ole ette näidata varasemaid “linnukesi” vahetavad pakke omavahel – s.t nad on teadlikud riskist, et kuigi nemad teevad paki korrektselt ja õigeaegselt, ei pruugi teine pool samaga vastata. Projektis oleks nö algajate ring.
    Kindlasti lisab see projekti juhile veidi tööd juurde aga võimaldaks rohkem huvilisi kaasata. Eelkõige just selliseid huvilisi, kes soovivad vaid vähestes/spetsiifilistes projektides osaleda.

Parimatega,
    Polkovnik

#202527 Reply
    Member

Hea, et Sa teemaga kaasa mõtled! Iseenesest on olemas võimalus, et tõesti mõni tubli, aga alles värske Isetegija ei saa praegu projektis osaleda.

Mina arvan siiski:

1. Minu jaoks pole oluline, kui palju inimesi projektist osa võtab. Peamine, et kõigile jääks positiivne kogemus ja asi sujuks ilma inetute viperusteta. Mitte ei taha kätt ette panna uutele inimestele, aga sooviks nendega ennem tutvuda.
    2. Kõigil uutel ja vanadel liikmetel on võimalus teha ettepanekud, milliseid TK projekte foorumis teeme. Seal saab ka spetsiifilisemaid üleskutseid teha. Nii on võimalik uutel Isetegijatel ja spetsiifiliste projektide soovijatel samuti kahte õnnestunud projekti kirja saada.
    3. Mina ei poolda üldse võimalust, et keegi jääb õigel ajal ilma pakita – isegi siis, kui ta on sellega ise arvestanud. See jätaks kõigile osalejatele asjast määrdunud maitse suhu.
    4. Jõulud ei jookse kuhugi. Järgmine aasta tulevad jälle.

#202528 Reply
    Koffikann
    Member

Oj, kuidas ma tahaks ka päkapikk olla :D . Aga kuna jõuludeajal reisime, siis ei julge osaleda – ise saaks paki õigel ajal posti aga oleks ebaõiglane selle suhtes kes mulle paki teeks, kuna ma ei tea ju millal pakk tuleb.
    Nii, et jään järgmisi päkapikke ootama!
    Teistele häid mõtteid!!!

#202529 Reply
    uruhiir
    Member

🙄 hm, mul on vist midagi kahe silma vahele jäänud, aga mis mõttes miinimumsumma on pakil 100 raha? et põhimõtteliselt ise nagu peaksin selle väärtuses paki koostama, sedasi?

#202530 Reply
    Member

Paki väärtus peab olema vähemalt 100.- Ja kuna pakk peab reeglite järgi olema 80% isevalmistatud ese, siis loogiline oleks, et just see ese selle väärtuse pakile annab (mitte ei osteta 100.- kommikarpi isetehtud asja juurde) :)

#202531 Reply
    Member

Mul ka pisike küsimus – et kas isetehtud eseme toormaterjal või isetehtud eseme umbkaudne hind?

#202532 Reply
    uruhiir
    Member

Jajaa, siis ma sain ikka õigesti asjale pihta :)
    Oleksin siis ka Päkapikk :)

#202533 Reply
    Minuliisu
    Member

rion – ikka isetehtud eseme toormaterjali hind on see 😉

#202534 Reply
    Member

@Minuliisu wrote:

rion – ikka isetehtud eseme toormaterjali hind on see 😉

Selge värk siis :)

#202535 Reply
    Member

100 krooni = kogu paki hind ilma töötasuta.

#202536 Reply
    Joosu
    Member

Lugedes ankeeti ei mõista kuidas on seotud päkapikuprojektiga ankeedi punktid 2; 3; ja 5. Kas loosimine toimub mingisugusel erilisel viisil kus on aluseks vanus ja proovimata käsitöötehnikad.

#202537 Reply
    Susa
    Member

:D
    *13-aastasele ja 50-aastasele tulevad ju teistmoodi kingid teha!
    13-aastane hüppaks lakke pealuuga mütsi peale, samas 50-aastane hakkaks otsima mõnd vastavas vanuses last, kellele see edasi kinkida (või mis 50-aastane, ma hakkaks ka :P )

Kui siin sellised küsimused kirjas ju on neil siis mõte ka ;)
    Erikujulisi loosimisi ei tehta.

#202538 Reply
    Member

2. Miks kaks on oluline, seda Susa juba vastas.
    3. Siis, kui päkapikk kaob teelt kõrvale, on temaga vähemat raadio side olemas.
    5. Kui inimene midagi ise ei oska teha, siis ta ei saa seda endale meisterdad ning nüüd tuleb juurde võimalus, et päkapikk oskab. See küsimus on pigem silmaringi laiendamiseks.

#202539 Reply
    Member

Tuli selline mõte nende kohta, kellel pole neid “linnukesi” ette näidata ja soovivad ka projektis osaleda: Ta peaks omale siit foorumist hankima nö tugiisiku, kellel on need “linnukesed” olemas ja oleks nõus astuma tema asemele, kui peaks miskit nihu minema. Samas võiks olla ka see, et peaks oma kingi valmis saama mingi aeg varem ja hinnangu andmiseks saatma projekti vedajale asjast pildi ja siis saab vastuse, kas võib ära saata või asub tema asemele tema tugiisik. Jutt vist veits segane, aga annaks ju võimaluse osaleda ka neil, kes pole varem osalenud ja sooviks seda teha vaid näiteks jõulude aegu.

Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 245 total)
Reply To: 16. TKV: Olen päkapikk 2008! Pakk posti 1.-15. detsember!
Your information: