16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
    Member

Viimane hetk, liituda, eks? Ja järjehoidjat vaja ju! Võtan ka osa.

Member

Mõtlesin ja mõtlesin ning võtan ka osa.

urvake
    Member

Läks loosimiseks. Rohkem osalejaid praegu ei registreeri.

Loositud ja aadressid teele saadetud. Olen parajalt unine. Küsige julgesti kui mõni asi segaseks jäi.

vikike
    Member

kes teeb mulle siis annaks väikse suunamise, mina ei vaja järjehoidjat, aga seda vajaks hädasti minu mees, kes suures koguses kriminulle armastab lugeda :D

marimari
    Member

Mina panin täna järjehoidja teele,kuna ükspäev tuli tuhin peale ja nii ta mul valmis saigi :D

urvake
    Member

Palun nüüd ka pildialbumis kohta “Järjehoidjavahetusele”. Ise pole pädev seda tegema.
    urvake

Reelu
    Member

Minul tuli eile tuhin peale ja sain täna hommikul järjehoidja valmis nüüd jääb ainult üle see ilusti ja ROOSALT ära pakkida :P ja posti panna.AGa kas seegi pakk tuleb tähtsaadetisena saata ???

marimari
    Member

Ikka tähituna ja hoia paber alles mille sidest saad 😉

Member

@urvake wrote:

Palun nüüd ka pildialbumis kohta “Järjehoidjavahetusele”. Ise pole pädev seda tegema.
    urvake

Minul juba järjehoidja KÄES ja raamatu vahel!!! Aitähh, Sant!! :D
    Teile näitan siis, kui pildialbumisse vastav koht tekib…

Guest

:)

urvake
    Member

:D Nii ruttu juba. Ise olen sel nädalal tööl ja ainult mõte on olemas.

Member

mõned on kärmed jah! Mul ka sel nädalal kiire töö — ja mõtted aina järjehoidja juures :) Tegelt tuju läind, sest paistab, et kõige parem idee läheb vett vedama — üks vajalik materjal paistab olevat halli ajalukku vajunud. Üritan nüüd ennast varuideedega jälle lepitada (aint et see üks on nagu kinnismõtteks saanud 👿 ). No näis, ega enne uut nädalat vist alustada niikuinii ei saa.

Member

Minul ka mõtted liiguvad, aga miskit erilist lahedat mõeldud pole 🙄 🙄

Epu
    Member

Mul oli idee olemas, aga saajale peab seda veidi kohendama.. Uh, peab mõtlema :P

marimari
    Member

Minu pakk on käinud juba pakisaaja ukse taga,aga siis sealt jälle postkontorisse rännanud,pole vist kedagi kodus 🙄

Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 193 total)
  • The topic ‘16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)’ is closed to new replies.