16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

• This topic is empty.
Viewing 13 posts - 181 through 193 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
    Maranwe
    Member

siis on veel kaks ootajat jäänud… :)

Sapsi
    Member

Eelnevaid postitusi lugedes peaks Genemanipulatoril ka olemas olema. Temale tegi Vikike.
    Nädal on postitamise tähtajast möödas. Ehk Urvake uurib asja.

Siin hakkab juba vägisi teatud nimekirja järgi lõhnama 🙄

urvake
    Member

Olen asjadega kursis. Kahjuks ei saa kedagi sundida. Enamasti suhtlen sellistel teemadel privaat kirjaga, seega tundub teistele, et midagi ei toimu.

vikike
    Member

hetkel ongi siis minu pakisaaja ilma, kes ennast viimati ilmutas siin 2 sept….tema pakk jõudis postkontorisse 4 sept kell 7.15
    ma lähen tana oma posti ja uurin kas on ka lunastatud

Maranwe
    Member

õige küll, ma vaatasin nende smailide järgi :)

Member

Mul on nüüd pakk käes. Aitäh liisaliisale. Väga armas pisike heegeldatud järjepidaja, heade mõtete jäädvustamiseks märkmik ja pisike kohvi ja šokolaad ka… Väga armas pakike. Pildi panen ka albumisse.

Liiisa
    Member

Hirmus on, kui tean, et pakk on käes, aga näha pole veel saanud. Täna nägin isegi unes oma järjehoidjat (ma oleks päris üllatunud, kui selgub, et see, mis unes nägin, on tegelikult ka minu oma :D).
    Oh nädalavahetus, miks nii kaugel oled…

Member

@Katre wrote:

Mul on nüüd pakk käes. Aitäh liisaliisale. Väga armas pisike heegeldatud järjepidaja, heade mõtete jäädvustamiseks märkmik ja pisike kohvi ja šokolaad ka… Väga armas pakike. Pildi panen ka albumisse.

Oh kui tore, et lõpuks ka kohale jõudis :)

Maranwe
    Member

Suur aitäh urvake, Sinu pakk jõudis kohale ja mulle väga meeldib. 😉

Liiisa
    Member

Sain kätte teise, pilti näeb minu blogis. Suur suur tänu Hiiele, olen pakiga ikka superrahul!

http://www.isetegija.net/index.php?ind=blog&op=home&idu=298

Susa
    Member

Mis saab selle teemaga?
    Genemanipulaator maandus musta nimekirja. Peale 9. septembrit pole ta foorumis käinud, aga teada on, et oma paki on postimajast välja võtnud – mis sest, et ise järjehoidja tegemata jättis! 👿

Kas lõpetame selle teema ära, teeme Genemanipulatori suhtes edaspidiste projektide osas omad järeldused ja liigume järgmiste projektide juurde? Või on kellelgi mõni muu idee välja pakkuda?

Sapsi
    Member

Mis muud ikka teha kui teema lukku ja edasi.
    Kurb :(
    Kahju ka vikikesest, kelle imearmsad järjehoidjad said sellise omaniku

LaanteLaps
    Member

Jama jah. Peaks tegema mingi kriteeriumi, et enne peab inime foorumielus aktiivselt kaasa lööma, siis saab alles pakke vahetama hakata!
    Või mina ka ei tea.
    Ehk on tal mingi mõjuv põhjus, äkki polegi unustanud?
    Aga jama ikka.

Viewing 13 posts - 181 through 193 (of 193 total)
  • The topic ‘16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)’ is closed to new replies.