16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused

sain ka täna oma järjehoidja kätte. tegijat ei oska küll arvata. järsku reedab tegija ise end, et saaksin teda ilusa paki eest tänada.

vikike
    Member

@abdulabulamir wrote:

sain ka täna oma järjehoidja kätte. tegijat ei oska küll arvata. järsku reedab tegija ise end, et saaksin teda ilusa paki eest tänada.

vot sinu vastust ma ootasingi :D juu sa blogides ei kola, sest seda asja näitasin juba ammu :)

Sind Vikike ei oskand ma küll kahtlustada, sest pakk tuli hoopis teisest Eesti otsast ja saatja nimigi oli teine. Blogides ikka vahetevahel luusin ringi, aga arvatavasti on siis see koht vahele jäänud. Igaljuhul AITÄH tegijale!

vikike
    Member

anna andeks ma tõesti eksisin nüüd :( sina pole minu paki saaja sina tegid ju mulle…. 😳

ütlen siis nime välja Genemanipulator anna märku!!!!

Member

Mina tegin Joosule, aga ei saa praegu pilti panna, sest pildid arvutis ja arvuti remondis.

Snowdrop
    Member

Mina sain sellisejärjehoidja Tänud tegijale! 😉

Member

Minul on ka järjehoidja juba saadetud. Kas keegi annaks selle aadressi kust saaks vaadata kus praegu see pakk on ?
    :) Mina saatsin Tallinna poole.. :)

Sibulaplix
    Member

vaata, raamatukogu ja abivahebdite alafoorumis on see teema, kus on see link

LaanteLaps
    Member

Kas kolmel on pakid veel saamata?

Member

minul veel pakk tulemata 😥

LaanteLaps
    Member

Tohohh? Kas vedajaga oled ühendust võtnud?

Member

Laupäeval küsisin postimajast, aga ei olevat veel tulnud. Äkki esmaspäeval…

LaanteLaps
    Member

Loodame parimat!

vikike
    Member

kuule katre kas sinu oma ei olegi liisaliisalt äkki, kui tema oma on postis kadunud ja sul pole ja ta saatis tallinnasse

Member

Juhhuu, mulle tuli pakiteade :D Homme lippan postimajja.

Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 193 total)
  • The topic ‘16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)’ is closed to new replies.