16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 193 total)
  • Autor
    Postitused
    Heily
    Member
    vikike
    Member

kontrollisin, et alles täna hommikul 7.15 jõudis saaja postkontorisse asi, vast siis kuuleme :D

Liiisa
    Member

Minule natuke aega tagasi helistas isa ja ütles, et mulle saabus tähitud kiri ja seal see pidavat midagi kandilist olema. Kahtlustan, et järjehoidja on ka minuni jõudnud, aga kahjuks saan ma seda alles ma-ei-tea-kuna näha. Olen nüüd mitmendat nädalat Tartus (ülikool noh 😉 ) ja maale lähen võib-olla alles mõne nädala pärast.

Nii et Kallis Isetegija, kes sa mulle paki oled saatnud, tea, et ma olen selle kätte saanud (suur suur aitäh!), aga imetleda saan seda alles mõne aja pärast. Kadedusest ei lubanud isal pakki lahti ka teha, et ta mulle paki sisu kirjeldada ei saaks, tahan ikka ise oma silmaga näha 🙄

Epu
    Member

ma sain ka kätte 😆
    Kuid mitte ühtegi vihjet pole selle kohta, kes tegi. Palun anna endast märku, kingisaatja, et saaksin isiklikult ka tänada :D

Homme proovin pildid teha ja postitada blogisse ka…

eria
    Member

😉

Member

@heily5 wrote:

Erial on ka käes.

Millest Eria oma tehtud on? Vilt see ju pole? Või siiski?

eria
    Member

See on märg viltimisega tehtud! Ja suured ,suured tänud tegijale kelleks oli röövliplika. Väga ilus ja originaalne! :D smile_lil

Epu
    Member
    yllep
    Member

Minul pakk käes…..suured-suured tänud ilusa järjehoidja ja kassiraamatu eest! Mul juba raamat läbi loetud ja pean ütlema, et see raamat nagu ongi minu kassist 😆 Kahjuks ei oska ma arvata, kes selle toreda paki tegi, ehk annad märku. Igatahes väga suured tänud!!! Pildi katsun hiljem lisada.

Member

Minul oli ka täna töölt tulles teatis postkastis ja läksin kohe postkontorisse sellele järele. Suur äitäh tegijale, väga ilus ja armas järjehoidja on :) loveshower

Pildi ülespanuga läheb nüüd küll aega, äkki on tegijal võimalik ise pilt üles panna?

Member

Minu tehtud järjehoidjast ei ole midagi kuulda, kuigi on Eesti posti andmetel juba ammu välja võetud.

vikike
    Member

sama siin ka. see kellele tegin oli eile ka netis ja asi ootab teda juba 4 hommikust postis, kuna see sihtkohta jõudis siis lolli aruga viskasin tseki ära juba ja ei näe kas võeti välja, kui õhtuks asi ei muutu, siis ütlen nime valjult siin!

Joosu
    Member

Minul järjehoidja käes, kahjuks ei saa praegu pilti teha ja šokolaad kah juba ammu otsas.
    Igatahes järjehoidja superilus ja juba raamatu vahelgi. Aitäh tegijale. Sooviksin teada, kellele peaksin nii ilusa töö eest tänulik olema.
    Äkki tegijal on võimalik endal pilt üles panna.

Member

Vikike, ega sa mulle teinud? Ma ootan alles kannatamatult pakiteadet. senz3

vikike
    Member

@Katre wrote:

Vikike, ega sa mulle teinud? Ma ootan alles kannatamatult pakiteadet. senz3

kahjuks mitte :(

Viewing 15 posts - 151 through 165 (of 193 total)
  • The topic ‘16.TKV: Järjehoidja vahetus (valmis 3. sept)’ is closed to new replies.