16. TK Lõpetamata asjade lõpetamine (otsa sai)

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 16. TK Lõpetamata asjade lõpetamine (otsa sai)

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 159 total)
  • Autor
    Postitused
  • #284869 Reply
    Guest

Osalen ka – üks kudum (seelik) ootab ja veel pooleli kootud padjapuur ka. :)

#284870 Reply
    Kissu
    Member

Kui veel võetakse kampa, siis ma vist pean ikka ennast ka kirja panema, et vähemasti see va poolik kilekotihoidja jalust ära saaks…

#284871 Reply
    Member

Kõigil on mingi üks pooleli jäänud asi, mida vaja lõpetada. Minul on aga jäänud mitmest esemest koosnev kingiprojekt pooleli. Alustasin pool aastat tagasi sampuseklaasialuste heegeldamist. Kolm on valmis, kolm oleks veel vaja teha ja siis veel sampusepudel ise ka üle heegeldada. Kas sellise tööga mahub antud Teeme Koos projekti raamesse???

#284872 Reply
    Member

yeti Ikka mahub. Vahet pole, mis pooleli on. Peamine on see, et ta ükskord ometi valmis saaks. Kas panen osalemiseks kirja?

Registreeruda saab kuni tänase südaööni

#284873 Reply
    Member

Jaa, paneme ikka mind ka kirja. Suur tänu!

#284874 Reply
    Guest

Mina ka kirja!
    Üks tikitud pilt vajab lõpetamist, suurem osa tehtud, siis läks tuhin üle.
    Puust karp, millelt juba suvel sai värv maha võetud, ootab uut välimust.
    Ühele beebitekile vaja tekikott teha.
    Ja veel lisaksin eesmärgiks võtta kapist, kus ootavad riided tuunimist/ümbertegemist, 5 asja ja nendega midagi ette võtta.
    Kokku sai siis pooleteise kuu peale 8 asja :)

Ja tõesti, seda projekti peaks aastas vähemalt kaks korda tegema, siis saaksid kõik suure tuhinaga ettevõetud asjad lõpetatud :D

#284875 Reply
    Verpin
    Member

Ma pean liituma, sest muidu jõuab talv enne kätte, kui ma oma talvemantli juurde käiva rohelise komplekti – kätised (pool valmis), sall (tikand puudu), müts (pooleli) – valmis saan. Boonuseks loeks sedagi, kui sama komplekti juurde käivad sõrmikud valmis jõuaks.

#284876 Reply
    Guest

Veel viimasel hetkel avastasin selle teema ja mõtlesin, et osalen kah. Juba suvest saadik on pooleli õlakotile rihma tegemine, eks nüüd üritan sellega ühele poole saada.

#284877 Reply
    Guest

Linik vajab tärgeldamist. Palun mind ka nimekirja lisada.

#284878 Reply
    Member

Paluks enda nime ka kirja panna.:)
    Lubasin eelmine talv õele kindad teha, aga jäi poolikuks. Nüüd jälle kinnaste hooaeg käes ning õel läheb neid töö juures vaja.

#284879 Reply
    Member

Tuleb ka nimi kirja panna.Käterätikud ja heegeldatud pitsid seisavad
    kapis juba kaks aastat.Niisiis pitsid on vaja õmmelda rättidele külge.

#284880 Reply
    Member

Nüüd on kõik. Jõudu tööle!
    Edasi jääb vaid tulemusi oodata.

#284881 Reply
    Tintsu
    Member

Kuna Johannesel läksid järjekordsetel pükstel põlved katki ja kapist ka enam eriti lisa võtta pole, siis oli mul kole kiire nende pooleli pükste valmis saamisega. Oleks teadnud, et need nii ruttu valmis saavad, siis oleks juba kevadel valmis teinud 😆
    Natuke eeltööd tegin küll juba eile õhtul, aga põhitöö siiski täna. Johannese uued püksid albumis ja blogis.

#284882 Reply
    Guest

Kuidas ma alati registreerimise maha magan :(

#284883 Reply
    Tintsu
    Member

Üks “filosoofiline” küsimus – kui palju aega mitte valmis olnud asja võib nimetada lõpetamata asjaks :D

Viewing 15 posts - 61 through 75 (of 159 total)
Reply To: 16. TK Lõpetamata asjade lõpetamine (otsa sai)
Your information: