14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

Homepage Forums – VARIA – Vanakraamiladu 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!

• This topic is empty.
Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 236 total)
  • Autor
    Postitused
  • #196606 Reply
    Rees
    Member

Sõnum saadetud ja ootan põnevusega projekti käimaminekut.
    Uskuge või mitte, aga minul ei ole nõelapatja! Miskine nuustik hoopis, mis lootusetult äravajunud. Ja liiga pisike.
    Eks see ikka nii ole, et kingsepp laseb paljajalu 😆 😆

#196607 Reply
    Murjam
    Member

😥 ja mina just rõõmustasin, et mul nüüd aega TKV-st osa võtta. Aga siis jõudsin selle kahe koostegemise nõude punktini …
    Niu-niu. Kahju, et selline nõue on. Nõelapadi pole ju nii ületamatu tegemine, et peaks väga kartma, et keegi tegemata jätab …

#196608 Reply
    Member

Mina olen ka teiega ühes paadis.

#196609 Reply
    Member

saatsin sõnumi osalemissooviga :)

#196610 Reply
    Member

Mul on väga kahju kõigist, kes ei saa osa võtta seepärast, et pole neid varasemaid projekte ette näidata! Paraku on jamasid projektidega lligagi palju ette tulnud, olgu suur või väike asi, eks nii üritab administratsioon meid kõiki võimaluse piires ebameeldivate emotsioonide eest säästa. Võin kinnitada, et lohisema jääv projekt rikub väga paljude foorumlaste tuju, ja eriti ebameeldiv on see sellele, kes üksi veel oma pakki ootab!

Ja soovitan soojalt üritada kiirest osa võtta TK-dest ja saada need vajalikud projektid!

Muide, kui olen õieti aru saanud, siis saab näiteks Värvispektri iga kuu eest “linnukese”, kui korralikult tehtud?
    (mina olen igatahes aktsepteerinud üksikud kuud, set iga kuu on kui eraldi projekt, absoluutselt kõiki kuid õigel ajal ei jõua kõik vanadki isetegijad, ja pole ka projekti eeskirjades nõutud).
    Ja värvispektriga vöib ka poole aasta pealt ühineda. Nii et sealt saaks veel enne aasta lõppu vajalikud projektid tehtud. Muidu nende TK-ga hetkel natuke kitsas käes, ega kevade järel polegi võimalik uutel olnud kannuseid teenida.

#196611 Reply
    Member

nojah, siis oleks mul isegi projektid ette näidata, sest 8 linnukest on värvispektrist käes, aga ma olen veel 14 ja ühtegi käendajat mul siin küll võtta ei ole kahjuks :(

#196612 Reply
    Member

Ma muudele tingimustele nagu sobiks ka, aga sama lugu, et käendajat pole kusagilt võtta.

#196613 Reply
    Karvakera45
    Member

Tahaks nii väga kaasa teha ja osaleda, aga pole kindel kas jõuan asja tähtajaks valmis. Samas ei tea ka kas ma ette antud raamidesse mahun, olen alles algusjärgus oma TK projektidega.
    Mõtlen veel veidi.

#196614 Reply
    Member

Osalen kindlasti. Olen just viimased nädalad mõlgutanud mõtteid, millist nõelapatja endale teha.

Enda arvates vastan ka kõikidele tingimustele, aga oma “CV” :D panen alles õhtul kokku ja eks siis projektivedajad otsustavad.

#196615 Reply
    Member

Mul on ka plaan osaleda, tegelikult lausa soov, päris kindel tahtmine.

#196616 Reply
    Member

@Rotibor wrote:

Mul on ka plaan osaleda, tegelikult lausa soov, päris kindel tahtmine.

Aga kuna ma olen alles uus tegija, ning mul ei ole ette näidata rohkem kui ainult Käsitööolümpia 2008, siis ei jää mul vist muud üle, kui ise endale nõelapadi teha, vähemalt inspiratsiooni olen ma juba saanud. 💡

#196617 Reply

Osaleksin ka heameelega

#196618 Reply
    luiselotte
    Member
    #196619 Reply
    Lobeelia
    Member

Olen väga rõõmus, et saan selles toredas koostegemises osaleda :lol:! Asun teemasse süvenema ja jään põnevusega loosimist ootama.
    Paar esimest katsetust on juba käsil ka. bbt

#196620 Reply
    Member

saatsin ankeedi ära, nüüd jääb ainult otsust oodata. Aga näpud kihelevad ja hing ihkab seltskonda!

Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 236 total)
Reply To: 14.TKV 2008 Nõelapadjavahetus PROJEKT EDUKALT LÕPETATUD!
Your information: